KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szalonlin, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. április 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4090 Ft

Gyorsan száradó, uniszex hajlakk, csillogó fénnyel és megbízható tartással!

• Bármilyen hosszú vagy textúrájú hajhoz
  • UV védelem
  •  Finom, könnyű, egyenletesen eloszló permet

Használat: Kb. 20-25 cm távolról fújd a készre formázott frizurára. Ha több rétegben fújod, erősebben tart.

Ár: 4090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Zildinyo

2018. július 12.

Egyszer ruháztam be erre a hajlakkra, de azóta is ódákat zengek róla. Extra tartós, fényes lesz tőle a haj, mindezt úgy hogy a mozgása is megmarad. A mostani frizurámhoz nem indokolt, de annak idején egyszerűen imádtam.

Zildinyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Beebeee

2017. augusztus 4.

Imádom! Brutál erős, brutál tartós. Top hajlakkjaim egyike. Az illata is tetszik. Ha alaposan belakkozta az ember ezzel a haját, akkor utána nem bontja ki, csak mosással jön ki. Szóval nem az a könnyen kifésülhető típus, hanem inkább beton . De én ezért szeretem.

Beebeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

soukie

2014. szeptember 5.

Sokáig csak ezzel dolgoztam, fööleg alkalmi frizurákat készítek ezzel a termékkel, csodás az illata és szupertartós, kis szaktudást igényel a használata, túl közelrööl semmiképp se fújjunk vele... brutálisan eröös igazából, 2 napig is kitart a hatása! A világon a legjobb! Göndör hajúakanak viszont csakis a Tigis Curls Rock krémet ajánlom, a spayje kicsit keményíti a hajat... ha meg esööveszély van, de alkalom is, akkor a Loreal professional anti frizz hajlakk!

soukie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.