KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2011. november 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hajban hagyható kondícionáló vékonyszálú hajra, optikailag dúsít. Gyümölcsös illattal.

bingus86

2016. április 28.

Húúú,de nagyon szerettem!Még anyukámtól nyúltam le, imádtam az illatát, nagyon jól működött. Elfogyott, én pedig áttértem a szilikon és "minden mentes" hajápolókra, így nem vettem meg többet.

bingus86
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

candygirlx

2012. december 24.

Én nekem is teljesen bevállt. Szépen, könnyen ki tudom fésülni a hajam. A titka, hogy a kezedbe kell spriccelni belöle 2-3x, utána előrehajolva, csak a hajvégekbe masszírozni, ezzel meggátolva, hogy bezsírosodjon tőle a hajunk:)

candygirlx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 24.

sminkesmas

2012. április 26.

Nekem bevált.
Hajtöveket nem teszi zsírossá, mégis ad volument, és elvileg kondicionáló is.
Illata (nekem) csodás ( rágó gumi), és jó sokáig elég.

Én azért szeretem, mert úgy ad volument, hogy nem szárítja tovább a hajam, vagy nem arról szól, hogy porzik a hajtövem a stylingtól...

Szőkített szárazabb és vékony szálú hajra használom, és nekem működik..(elvileg ilyen típusú hajra van)
Sokadjára vásárolom újra.

sminkesmas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 26.

Nekem bevált.
Hajtöveket nem teszi zsírossá, mégis ad volument, és elvileg kondicionáló is.
Illata (nekem) csodás ( rágó gumi), és jó sokáig elég.

Sokadjára vásárolom újra.

maaya83

2012. március 7.

Nem sokat ér.Nagyon ragacsos lett tőle a hajam.És az illata sem tetszik:(

maaya83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Nem sokat ér.Nagyon ragacsos lett tőle a hajam.És az illata sem tetszik:(

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Hydrolyzed Silk, Alanine, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alanine a I h

A CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló összetevő, egy az összetevőt gyártó és forgalmazó cég szerint pedig elsősorban vízmegkötő, hidratáló és bőr puhító (emollient) anyag, másodsorban pedig illatjavító.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.