KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikita, Módosítva: 2012. augusztus 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Luiselotte

2017. február 12.

Nagy csalódás volt.
A márkától és ettől az árkategóriától sokkal többet vártam. Nekem nem elég krémes, a hajamat nem hidratálta eléggé. A kifésülést se könnyítette meg. Az illata zseniális de kb 2 órán át tart.
Nem fogom újra venni.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 12.

Nagy csalódás volt.
Nem fogom újra venni.

Sz. Csilla

2014. május 4.

Nagyon finom az illata, de a hatása hosszú távon nem nagy szám. Tehát szerintem sokat nem tesz a hajért, de amíg használja az ember, addig puhává, selymessé teszi.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Monee

2012. szeptember 20.

Egyik fodrász ezt ajánlotta a száraz, festett hajamra. Első pár használatkor azt gondoltam, hogy megtaláltam a tökéletes hajbalzsamot. Egy idő után valami megváltozott, gyorsan zsírosodott a hajam, az illata is kezdett irritálni..nagy nehezen elhasználtam, nem fogom újra venni.

Monee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

csikita

2012. augusztus 21.

Minden hajmosás után belefésülöm a hajamba és egy kicsit rajtahagyom, másnapra a hajam szuper illatos, könnyű, puha, jól kezelhető. Nekem nem zsírosít. Nagyon tetszik, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy legközelebb is őt válasszam:) :(

csikita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Soy Protein, Honey
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Búzából előállított amino savak (a fehérje alap építő kövei), melyek a CosIng besorolása szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrvédő és nyugtató összetevő.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.