KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Megszünteti a szálkásságot, rendezett tincseket és csillogó fényt biztosít. Lesimítja a hajszál felületét, frissen tartja a göndör tincseket. Gyengéden tisztít, nem nehezíti el a hajat. Könnyen kifésülhetővé teszi a hajat.

maneklau

2017. szeptember 13.

maneklau
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.