KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2014. február 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Egy hatékony kondicionáló kifejezetten a száraz hajra
  • Revitalizál és hidratál
  • Véget  vet az unalmas, szürke hajjal való küzdelemnek
  • A haj puha, rugalmas és ragyogóan illatos lesz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Anck-Su-Namun

2013. január 5.

Szeretem az illatát, sokáig érzem a hajamban. Kb a flakon felénél járok, elég jól rendbeszedte a hajvégeimet, de néha olajat is használok, így nem biztos hogy csak neki köszönhetem. A hossz felére viszem fel, mert eléggé zsírosodó a hajam, viszont a vége nagyon száraz. Szeretem, ha elfogy, elképzelhető hogy újraveszem.

Anck-Su-Namun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

moncsi29

2012. október 29.

Még a régi csomagolásút használtam,de a neve ugyan ez volt.
Akkor nagyon hosszú,sötétbarna hajam volt,és a festés nagyon tönkre tette.
Nagyon sokat segített rajta ez a balzsam a samponjával együtt.Könnyen kezelhető,fényes lett tőle a hajam,és imádtam az illatát is.

moncsi29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Még a régi csomagolásút használtam,de a neve ugyan ez volt.
Akkor nagyon hosszú,sötétbarna hajam volt,és a festés nagyon tönkre tette.

moonlitnight

2012. június 12.

Én ezt a kondicionálót használom a samponjával együtt és nagyon megvagyok velük elégedve, nem mondom, hogy a legeslegjobb ( még nekem sem, mert mindenkinek mások az igényei és még nem próbáltuk ki az összes terméket a világon), de biztosan állíthatom , hogy a " top 3-ban" benne van.
Az én hajam kicsit zsiros, rengeteg van belőle, se nem göndör se nem egyenes, olyan hullámosféle, de leginkább az sem, apám szerint egyszerűen csak "drótkefe", a vége száll össze-vissza és sprőd is. Pontosan nem tudom mit ígér ez a termékcsalád , nagyjából hidratálást és szép fényt ,ápoltságot ( ennyit tudtam lefordítani) mert én külföldön jutottam hozzá, de láttam már itthon is több helyen. Szóval az elvárásoknak maximálisan megfelel, sőt még annál is jobban.
Nekem a 2x750 ml-es van meg ( egyik sampon másik balzsam), ilyeneket láttam már Mo-n is 7.500 huf-ért, ami ha gyors fejszámolást végzünk, osztunk, szorzunk csak elsőre tűnik horribilisnek, ugyanis rengeteg ideig elég ( mondom ezt én akinek annyi haja van, hogy Dunát lehetne vele rekeszteni) és, ha így vesszük meg akciósan, akkor kb. a drágább drogériás hajápolók árában van, de azok minőségét magasan meghaladja.
Állaga: krémes, kellemesen kenhető, kicsit barack színű és az illata is nagyon kellemes és megunhatatlan, mind télen mind nyáron.
Hajam puha és csillogó lesz tőle, tapintása kellemes és egészséges a kinézete.
Nem tudnék róla semmi rosszat említeni, csak ajánlani tudom. MAXIMÁLIS PONTSZÁM.
Egyetlen hibát mégis találtam, ha nem lenne megfelelő mivel elég nagy kiszerelés és nehezen csökken a mennyisége, talán soha nem fog elfogyni, de ez a veszély szerintem senkit nem fenyeget.
Pumpás adagolójáért külön pontszám jár, nem öntjük ki, nem folyik ki feleslegesen a dobozából sem. És még egy külön pluszpont gratiszba az illatáért!

moonlitnight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Hajam puha és csillogó lesz tőle, tapintása kellemes és egészséges a kinézete.

Hidratálók: Glycerin, Acetamide MEA, Silk Amino Acids

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szintetikusan előállított tiszta, folyékony vegyület. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatikus, habképző, haj- és bőrkondícionáló, viszkozitást szabályzó és nedvességmegkötő hatású összetevő, valamint segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát is. Az összetevővel leggyakrabban habfürdőkben, hajbalzsamokban és samponokban találkozhatunk

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Narancssárga.