KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Fun times flexible hairsray rugalmas tartást adó hajlakk, hogy soha ne érjen véget a buli.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

stella07

2013. április 29.

Gigantikusan erős tartást ad. Szerintem ez a flakon kitart életem végéig :D Az első alkalommal sokkot kaptam a hatásától, ugyanis nem sikerült a mennyiséget eltalálni. De néhány alkalom után adja magát a használata. Ár- érték-minőség arány kiváló, kellemes illatú.

stella07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

orchidea8627

2013. február 24.

Baromi erős tartású hajlakk, óvatosan kell vele bánni, viszont nekem megéri.
Az egyetlen ami a szálló babahajaimat, illetve ha copfba kötöm a hajam, a fülem mögül kikandikáló tincseket egész nap a helyén tartja.
Az illata nagyon finom kékszőlős, kifésülni is könnyű.
Baromi sokáig elég, nagyon kiadós darab, nekem megéri az árát.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Baromi erős tartású hajlakk, óvatosan kell vele bánni, viszont nekem megéri.
Az illata nagyon finom kékszőlős, kifésülni is könnyű.
Baromi sokáig elég, nagyon kiadós darab, nekem megéri az árát.

vivuss87

2013. február 24.

Nagyon szeretem. Tavaly május körül vettem egy flakonnal, és majdnem minden napos használat mellett, még most fog elfogyni. Persze már egy új flakonnal a szekrényben van. Nagyon jó, mert nem ragad, de mégis erős tartást biztosít, rétegezhető is, és ekkor masszívabb a tartása. Az illata nagyon finom gyümölcsös. Nem olcsó, de szerintem abszolút megéri az árát. Főleg így, hogy majdnem egy évig elég:)

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

szuperninaa

2013. február 20.

Vidám színű flakonja nagyon jópofa, a hajlakk benne tényleg rugalmas hatást biztosít. Szeretem benne, hogy nagyon finom mikro-permetként szóródik a hajra. :-)
Az illata Eper-Lime, ami nagyon gyümölcsös, de a kezdeti "defini-illat" hamar átcsap erős szilvapálinka illattá és ez nem vicc!!! :-D :-D
De ez is csak átmeneti, pár perc múlva visszajön a gyümölcsös kellem. ..már akinél :-)

szuperninaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate