KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2011. március 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4890 Ft

A könnyű, hidratáló szérum napraforgómag kivonata védi a hajat a túlzott hőhatás és a környezeti ártalmakkal szemben. Visszatartja a nedvességet a haj szerkezetében, védi és megtartja a hajat formáját párás környezetben is.

Használat: Tiszta, nedves hajon oszlasd el egyenletesen a hajvégekig, majd fésüld át lazán. Nem kell leöblíteni a hajról!

Ár: 4890 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 2800 , Eladó: storm28.oe
Állapot: 3 pumpálásnyi hiányzik, Helyszín: Galgahéviz, fizetés: Utalás után ajánlott postával

nika013

2017. augusztus 30.

Még jó pár éve kaptam ajándékba, is imádtam, pihe puhává varázsolta a hajamat. Aztán egy jó pár évig nem találtam sehol, majd újra piacra dobták, nem tudom, hogy változtattak-e az összetevőkön, de már semmi jót nem csinál a hajammal :(

nika013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Sugariana

2013. április 27.

Ezt a terméket mindíg megveszem. Nagyon fantasztikus. Csak úgy omlik tőle a hajam és nagyon jó illata van. Enélkül be sem szárítanám a hajam. Hajtőre nem szabad kenni mert akkor bezsírosodik, de szerintem ezt egy olajnál nem kell külön említeni. Kevés kell csak belőle. Ha sokat teszel elnehezíti a hajat. Nagyon sokái elég. Gyönyörű, fényes, babahajat csinál. Ez a Tigi egyik legjobb terméke. A barátnőim is mind használják és mindenki imádja.
Amikor elkezdtem használni sötétbarnáról lett ki szőkítve a hajam, rosszabb állapotban nem is lehetett volna. Ez az egy szer volt ami úgy helyrehozta hogy mindenki csak dícsérte, hogy milyen szép a hajam.

Sugariana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Josie

2012. július 15.

Ez nekem sem jött be! Az árához képest nem sok mindent nyújt cserébe. Nehéz eltalálni a helyes mennyiséget, nekem hamarabb lett zsíros a hajam tőle. Nem éri meg!

Josie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

naren005

2012. március 20.

Ragacsos az állaga, ha nincs tökéletesen eloszlatva, csomókban keményedik meg a hajam tőle. semmi pozitívumot nem tudok rá írni. Ez a "leggyengébb" Tigi termék amivel valaha találkoztam...

naren005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

PVP 0 0