HIRDETÉS

Tina Kecsketejes Bőrtápláló Krém (Tina Kecsketejkozmetikum)

Tina Kecsketejes Bőrtápláló Krém

65%-os friss kecsketejből, kézzel készített krém, mely enzimjeivel, ásványi anyagaival és vitaminjaival egészségessé teszi a bőrt.  Megtartja a nedvességet, aktiválja a vérkeringést és élénkíti a kollagén és elasztinrost képződést. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatása a friss kecsketejben rejlik. Tökéletes választás ekcémára, pikkelysömörre, száraz és érzékeny bőrre.

Rózsa, viola, narancs, alma, levendula és illatmentes változatokban kapható. Az illatanyagot növényi illóolaj formájában tartalmazza.

Kiszerelés: 100 g

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Teljesen elmúlt a bőrszárazság tőle, pedig télen eddig nem tudtam már mit kenjek az arcomra hogy ne húzódjon. Meg ugye a jó kis klóros víz se tesz jót az arcnak.
    Két bajom mégis van vele: az állaga és a "szaga". Nekem narancsillatú van, de még így is veszek egy nagy levegőt felkenés előtt hogy ne érezzem az állatszagot. Az állaga pedig hűtőben tartva nem krémszerű, hanem kicsit darabos, és a darabokat nem is tudom eldolgozni az arcomon. De hát ne akarjon túl sokat az ember, ezzel együtt is remek szerintem az eredmény.

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Testápolónak használom, nem tartom hűtőben, így kellemesen folyékony, könnyen beszívódó állapotban kerül a bőrömre, ahol pillanatok alatt beivódik és ápol. Nekem almás verzió van, nem annyira érződik ugyan az illata, de ez cseppet sem zavar. Szuperül hidratál, rögtön lehet ráöltözni, nem hagy zsíros érzést a bőrön maga után, csak selymes bőrt.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

December eleje óta használom, vártam, hogy elteljen egy kis idő, amire kialakul a véleményem. Első alkalommal fura volt, ugyanis karácsonyi vásárban vettem, kinn volt hidegben, ahogy hazaértem lemostam a sminkem és felkentem. sűrű krém állaga van, de szépen be tudtam vele kenni a pofimat. Van egy érdekes, számomra nem zavaró természetes "állat" illata, de nagyon nagyon enyhe, és el is illan 10 15 perc múlva. Nagyon megszerettem ezt a krémet, hasonló mint egy jó arcpakolás, tulajdonképpen annak használom, nem is minden nap kenem fel. Érdemes hűtőben tartani, de ez rá is van írva, mert szoba hőmérsékleten elég folyós lesz és nekem úgy nem tetszett, szerintem többet is kentem fel mint ha hűtőből veszem ki. Nem irritálta a bőröm, szerintem szuper lehet annak akinek zsírhiányos a bőre. Nekem inkább víz, de télen mindkettő, szóval simán bírom. Icipicit ragacsos marad a bőr utána, de elég jól beszívódik, lehet rá sminkelni is. Nekem nagyon tetszik hogy olyan szép fénye lesz utána a bőrömnek, de nem zsíros hatású. Egy kicsit ki is tölti az apróbb ráncokat. Én szem körül vettem észre. Imádom oda is kenni. kb 1500ft-ért vettem ha jól emlékszek. Nagyon lassan fogy, így hogy átlag heti 2x 3x kenem be az arcom éjjelre. De ha elfogy, újra fogom vásárolni.Amit a leírásban mondanak róla az teljes mértékben megvalósul az én esetemben, bár hogy mennyire élénkíti az elasztin rostokat, azt lemérni még nem sikerült, de elég baba bőröm van utána. Tartós minusz fokokban nappalra is bevetem. Én nagyon meglepődtem hogy ennyi pénzért ennyire jó. Ja én az illatmentes verziót használom.Na remélem minden fontosat elmondtam. Kézkrémnek is szuper, meg tulajdonképpen mindenhova lehet kenni, csak olyan kicsike, hogy sajnáltam testre, ugyhogy nálam csak arc nyak dekoltázs szépítő.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Nagyon szeretem :) Teljesen természetes kozmetikum! GYULLADÁSCSÖKKENTŐ!!!:) Ekcémásoknak nagyon nagyon ajánlom minden kezelendő felületre! nagyon olcsó! Egészséges arc lesz az eredmény !!

Goat Milk EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Lecithin eo|eu EWG Kockázat: 3 - 5, EWG Adat: Sok

Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo EWG Kockázat: 0

Zea Mays (Corn) Germ Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!