HIRDETÉS

Tina Kecsketejszappan (Tina Kecsketejkozmetikum)

Tina Kecsketejszappan

Címkék: Natúrkozmetikumok

Alma illatú. 35% friss kecsketejből. Természetes anyagokból, kézzel készített

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

1/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Hát én nagyot csalódtam benne, iszonyatosan szárította a bőrömet.

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Korcsoport: 18-24

Mint egy átlagos kecsketejszappan, annak hátrányaival és előnyeivel: egyáltalán nem szárít, nem is habzik, kíméletes, bár kicsit feszül tőle a kezemen a bőr. Más, kommersz, nagynevű márkák káros szappanjaihoz képest kap tőlem több csillagot, mert azoknál minden jobb, de a kecsketejesek között nálam nem ez a nyerő. Hármat kaptam (levendula, rózsa, kamilla), a kamillás még rendben van, a rózsásnak viszont egyáltalán nincs kellemes illata, sőt, mondhatni büdös. :/ Talán fürdés helyett megéri csak arcra használni, mert zsíros bőrre tényleg jó (és biztos más bőrproblémára is, mint pl. ekcéma, de olyanok nekem szerencsére nincsenek).

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: < 18

Nekem nagyon bejött ez a szappan. Nemrégiben kaptam egyet, és elkezdtem használni, hátha használ. Nos az első 1 hétben amikor elkezdtem használni elkezdett előjönni még olyan 2-3 db pattanás, aztán azóta havonta jön ki rajtam 1 db, az meg úgyszintén eltűnik. Szóval nagyon hasznos, az én bőröm szereti, végre nem csillog folyton a zsírtól az arcom, nagyon imádom. Sok mindent próbáltam már, de egyik szer sem volt ennyire hatásos .)

4/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 25-34

Igazándiból nem vagyok vele teljes mértékben elégedett... Még csak pár alkalommal használtam, és kicsit kényelmetlen: nem habzik eléggé, a formája miatt pedig nem áll kézre, macerás a szappanozás, már-már kellemetlen a nem lekerekített alsó éle miatt. A bőröm viszont eddig szereti. Szóval biztos hogy nem fogom újravenni ezt a márkát, de arról meggyőzött, h a kecsketejjel próbálkozzak hosszú távon.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 18-24

Még régebben kaptam belőle egy illatmentes változatot. Illatmentes,ellenben szagos.Mondhatnám büdös. Ez még azonban nem tántorított el,mert állítólag a kecsketejszappan a legjobb dolog,ami a bőrrel történhet. Én az arcomra használtam,de nem tűnt fel,hogy ez lenne a legjobb dolog neki. Tisztítani tisztította,de utána rettenetesen feszült,kiszáradt a bőröm,amit nem csak éreztem,de láttam is. Persze ez krémezéssel hamar megszüntethető,azért mégsem nőtt a szívemhez a termék. Egyéb "nemszeretem" tulajdonságai: ha véletlenül szembe kerül,borzasztóan csíp, nem habzik, hülye formája van,ami miatt sokszor el is ejtettem. Ellenben sokáig elég,bár ez köszönhető annak is,hogy ritkán használom.

4/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)   Korcsoport: 25-34

Nekem a narancs illatú van, december elején vettem. Igazából semmi extra, volt már jobban tápláló kecsketej szappanom. De végülis ezt is szeretem, sajna a narancs illat nem igen érződik, nehezen áll kézre, mert hosszúkás lapos. Nem szárítja ki a bőröm, nem irritál, de azért egy kenés télen mehet utána. Nyáron jobban fogom szeretni.

3/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Néha sajnos nekem is begyullad a bőröm, de ettől függetlenül kaptam ajándékba ezt a szappant. Nem tüntette el a pattanásaimat, és szárította a bőröm, pedig soha nem szoktam észrevenni, hogy arcmosás után húzódik a bőröm. Azért nem pontozom le nagyon, mert természetes, és igazából ha nálam működne akkor ez lenne a legegészségesebb dolog amellyel a bőröm érintkezik.

Újonc Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 45-54

3 hónapig kutattam, kerestem (mivel a bőrgyógyász merőben mást diagnosztizált ), mire rájöttem (saját magamat figyelve!!! ) : neurodermatitis, illetve sebboreás dermatitisz gyötör már lassan 2 éve. 1 évvel ezelőtt találtam a szappanra, úgy éreztem, semmit nem veszíthetek. Nyertem!!! 2 hét után , napi 2x használva, az allergiás bőrkiütéseknek nyoma sem volt. Én használom mellé a krémet is, , de önmagában is kellemes, lágy érzés a bőrnek. A viszketés elmúlt, sima, nyugodt az arcbőröm. És CSODÁLOM a szappant , imádom.
    Semmi extrém csomagolás, abszolút kedvező ár, DE az eredmény magáért beszél. Köszönet a gyártónak!!

5/5

Teljesen simává varázsolja az arcomat..nagyon szeretem :) Teljesen természetes kozmetikum! :) GYULLADÁSCSÖKKENTŐ!!!:) Ekcémásoknak nagyon nagyon ajánlom minden kezelendő felületre :) nagyon olcsó..;)

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 18-24

Szerintem is jó szappan, nem szárít, ugyanakkor puha és sima lesz tőle a bőr. A pattanásokra vásároltam, úgy vettem észre nyugtatja a gyulladásokat. Nekem rózsa illatú van, szerintem kifejezetten kellemes az illata.

Glyceryl Tallowate EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Caprae Lac EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!