KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Varázslatos, gélből olajjá változó arclemosó értékes növényi olajokkal a tiszta és gyönyörű bőrért.

• Gyengéd tisztítás és ápolás
  • Napraforgó-, sárgabarack-, argán- és jojobaolajjal
  • Illat-, szulfát- és alkoholmentes, kímélő formula

KezdoManias

2019. január 16.

Hosszasan gondolmodtam, hogy írjak-e véleményt, hiszen annak tudatában rendeltem meg, hogy valószinűleg úgysem fog tetszeni. Viszont kíváncsi voltam rá, plusz magát a szepsegreceptek oldalt is hasznosnak találtam, így arra jutottam, ezzel a rendeléssel egy online tanácsadási szolgáltatásert is fizetek egyben - az elkötelezett munkáért személyes szimpátiától függetlenül jár az elismerés.
Mondhatni izgalmasnak találtam a formulát, jól elmasszírozgattam vele az arcom, vicces a használata. A mac lightful c-t leszedte, az EL Perfectionistet már nem, pedig az kevésbé ragaszkodó alapozófajta - ettől függetlenül talán smink fellazítására mégiscsak használható.
Ami viszont tényleg furcsa volt, az az olajos (?) érzet, ami a hasznat után marad. Megnyugtató, hogy nem szárít szét, mégis micis víz után kiált.
A csomagoláson lévő papír/fia dizájnja nagyon tetszik, a termékcsaládhoz használt színek ia vidámsagot (és nem fölösleges komolykodást) sugároznak számomra. A doboz maga jóval egyszerűbb sajnos.
Ár/érték arány? Egy kis szériás, picit is speciális terméket nem lehet olcsón gyártatni, plusz kell némi haszon is - nem lepődöm meg az áron. Még ha ennyiért tényleg neves gyártók jó termékeit is lehet kapni.
El fogom használni, inkább esténként mint reggel - ez a mennyiség tényleg nem fog sokáig tartani. Az újrarendelésen viszont egyelőre nem gondolkodom...

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

nicolleee28

2019. január 15.

Még csak 1 hete használom, de már most nagyon szeretem. Szeretem, hogy kevés is elég belőle és hogy a szemkörnyékemen is bátran tudom használni. Na meg utána a bőröm babapopsi puha. Egyedül a kiszerelésében csalódtam. Tény, mindenhol fel van tüntetve, hogy 100ml. Én voltam a figyelmetlen. E miatt félek, hogy rövid ideig lesz elég. Így árérték arányban nekem sok, de majd meglátjuk.

nicolleee28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

ziadrienn

2019. január 1.

nagy reményeket fűztem hozzá ,de sajnos nem jött be 3000 ért is lehet kapni jobbat aminek jó marad pumpája ,mert kb a felénél elromlott ,de ezt sokan mondták elöttem :(

ziadrienn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

szitakötő

2018. december 14.

Esti használattal 3 hónapig tartott ki úgy, hogy szerintem kicsit sokat pumpáltam 1-1 alkalommal (3/4 pumpalenyomásnyinak mondanám). Próbáltam maximálisan a leírásnak megfelelően használni. Hát, én beleszerettem, pedig a negatív vélemények hatására nehezen döntöttem, ki akarom -e próbálni egyáltalán. Nem bántam meg, sőt! Korábban még nem használtam olajos lemosót, így nálam teljes a "húha-élmény", imádom, mennyire puhává teszi a bőröm. Nagyon jó érzés 1-2 percig masszírozni és érezni, hogyan változik az állaga. Tény, hogy utána 4-6 tenyérnyi víz kell a lemosásához.

A szemsminkem csak szétkeni, nem szedi le, de ezt a leírás alapján nem is vártam tőle, micellás vizet használok mellé. Így számomra ilyen téren nem okozott csalódást. Amibe én is bele tudnék kötni, hogy a flakon alsó harmadát úgy kell kiimádkozni. Nálam bevált, hogy jó erősen a tenyeremhez ütögettem, így adagonként kijött. A legalsó 0,5-1 cm-el nem boldogulok ezzel a módszerrel, de valahogy ki fogom szedni, az fix.

Nálam per pillanat az elégedettség az erősebb érzés, így a flakon miatt nem vonok le (egyelőre) csillagot, de valamit kezdhetnének a problémával, ha a tapasztalatok negatívak e téren.

Jövő héten érkezik a következő adag, beszippantott, na :)

szitakötő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 14.

Jövő héten érkezik a következő adag, beszippantott, na :)

rocketdog

2018. november 9.

UPDATE: ez volt az első olajos lemosóm, azóta kipróbáltam másikat és innen le kell vonnom csillagot, mert összehasonlítva, ez a termék több szempontból is elmarad a kategóriájában. Zavar az állaga, nehéz eloszlatni a bőrön, utána nehéz lemosni, nem hagy tisztaság érzést maga után. A végefelé pedig a terméknek a negyede(!) kipumpálhatatlan a tubusból. Ilyen árért az rengeteg.

Az ígéreteket betartja: tisztít, nem irritál, lemosás közben még hidratál is, nem zsírosítja tovább a bőrt.
Fél pumpálásnyi elég, nekem így szűk 2 hónapig volt elég napi 2x használva.
Azoknak üzenem, akik panaszkodnak, hogy nem tisztít eléggé, illetve, hogy nem szedi le a sminket: az arctisztítás ált. 2 lépésből áll, főleg, ha smink is van rajtunk. Tehát ne ettől várjunk mindent.
Egyetlen problémám vele az ára. Ár-érték arányban léteznek nagyobb kiszerelésű, vagy olcsóbb termékek is ennél.

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

Fél pumpálásnyi elég, nekem így szűk 2 hónapig volt elég napi 2x használva.

lupelupe

2018. október 17.

Sokat gondolkodtam, mielőtt megvettem ezt a lemosót, de szerencsére jól döntöttem. Kétlépcsős arctisztítás második lépéseként használom, majd utána még hidratáló tonikot. Száraz bőrömnek nagyon jólesik az állaga. Nem használok sok sminket.

lupelupe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 17.

louiska97

2018. október 16.

Egyetértek az előttem szólókkal, mélységesen felháborít ez a termék. És Már nekem sem szimpatikus Ildi tevékenysége, ezzel a termékkel meg be is bizonyította, hogy örökké bye-bye szépségreceptek! Csak azt sajnálom, hogy előtte még kiadtam ezért a termékért ennyi pénzt, a kukában landolt.

louiska97
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 16.

Radam

2018. október 16.

Katasztrófa, senkinek sem ajánlom...

Radam
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 16.

Katasztrófa, senkinek sem ajánlom...

cipi70

2018. szeptember 3.

Tiszta vicc, napraforgóolaj az egész, semmit nem csinál, és eszméletlen drága, nemtudom hogy gondolták ezt a terméket 😂😂😂😂

cipi70
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

oildi71

2018. szeptember 3.

Szörnyű! Ennyi pénzért, ilyen rossz terméket.. szerintem egyáltalán nem tisztít, és olajos réteget hagy a bőrön... kuka..

oildi71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate