KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Varázslatos, gélből olajjá változó arclemosó értékes növényi olajokkal a tiszta és gyönyörű bőrért.

• Gyengéd tisztítás és ápolás
  • Napraforgó-, sárgabarack-, argán- és jojobaolajjal
  • Illat-, szulfát- és alkoholmentes, kímélő formula

rocketdog

2018. október 9.

Az ígéreteket betartja: tisztít, nem irritál, lemosás közben még hidratál is, nem zsírosítja tovább a bőrt.
Fél pumpálásnyi elég, nekem így szűk 2 hónapig volt elég napi 2x használva.
Azoknak üzenem, akik panaszkodnak, hogy nem tisztít eléggé, illetve, hogy nem szedi le a sminket: az arctisztítás ált. 2 lépésből áll, főleg, ha smink is van rajtunk. Tehát ne ettől várjunk mindent.
Egyetlen problémám vele az ára. Ár-érték arányban léteznek nagyobb kiszerelésű, vagy olcsóbb termékek is ennél.

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 9.

Fél pumpálásnyi elég, nekem így szűk 2 hónapig volt elég napi 2x használva.

cipi70

2018. szeptember 3.

Tiszta vicc, napraforgóolaj az egész, semmit nem csinál, és eszméletlen drága, nemtudom hogy gondolták ezt a terméket 😂😂😂😂

cipi70
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

oildi71

2018. szeptember 3.

Szörnyű! Ennyi pénzért, ilyen rossz terméket.. szerintem egyáltalán nem tisztít, és olajos réteget hagy a bőrön... kuka..

oildi71
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

poldibarb

2018. augusztus 15.

Nekem nem valt be. Nem tisztitja a boromet elegge, kicsi a tubus, hamar elfogy es tul draga ahhoz kepest. Olajos allaga van, nem habzik egyaltalan. Szerintem melle mindenkepp kell masik tisztito es sminklemoso. Szemet keruld! Sminklemosasra egyaltlan nem alkalmas.

poldibarb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Oila

2018. március 20.

Csodálatosan jó termék, ezt szeretném leszögezni rögtön az elején. Tiszta, nem irritál, fantasztikusan jó érzés haszni. DE. A sminket egy lépésben tényleg nem távolítja el, ami egyáltalán nem baj, azonban ilyenkor két lehetőség van: vagy az ajánlás szerint még egy micellás vagy géles lemosóval folytatom a tisztítást, vagy ebből teszek fel még egy adagot. Én sem a géles lemosókat nem szeretem, sem a micellás vizeket, de nem is használnám ilyen csodálatos olajos lemosó után egyiket sem, mert azt a sok finomságot és a mesés bőrérzetet, amit ez hagy maga után, mind lemossák. A másik verzió, hogy kétszer egymás után mosom meg az arcom - ha sminkeltem - Tindigo lemosójával, és esküszöm, ha vagyonosabb lennék, meg is tenném. Viszont ahhoz nagyon drága nekem sajnos ez a termék, hogy néhány hetente újravegyem, ezért nekem a második verzió sem járható út.

Ha nem sminkelek, és csak a fényvédőt kell lemosni, akkor fantasztikus. Illetve azt is csináltam már, hogy jojobaolajjal mostam le a sminkem, és ezzel a jojobaolaj maradványait. Na úgy is tökéletesen működik.

A fentiek figyelembevételével nálam abszolút maximális pontos termék.

Mit viszont még megemlítenék, hogy a csomagoláson sárgabarack olaj szerepel, az INCIben pedig mandulaolaj.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

A fentiek figyelembevételével nálam abszolút maximális pontos termék.

pancsolos84

2018. február 28.

Az elején leszögezem, hogy nagyon tisztelem Ildi munkásságát, a többi termék hibátlan. De ez..
Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:
- nem mossa le a spirált - tudom, 2 lépéses arcmosás, de sajnos kell még hozzá a micellás víz, ez már akkor 3 lépés és nem egy party sminkről beszélünk. Nem a géles lemosó feladata a smink, ez így már nekem sok, egy olajos lemosótól elvárom, hogy vigye a sminket
- kevés alkalomra elég - 5x mostam vele arcot és már oda a negyede; ez így ebben a formában, ezzel a tudással nagyon drága.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:

s05

2018. február 15.

Update: Egy csillagot levonok, mert meg benne van a harmada es nekem is tonkrement a pumpa! Ugyhogy most valahogy kihalaszom a maradekot (ami nem keves), de eleg macera. Tudom, hogy ez "csak" a csomagolas, de bosszanto. A lemoso tovabbra is tetszik, csak igy mar nem tudom ugy adagolni.

Egy alom ez a lemoso! Nagyon-nagyon jo erzest hagy a borom: nem huzodik, nem feszul, nem csikorgosra mossa le, hanem pont olyan lesz utana, amilyennek lennie kell, tiszta, puha. Igaz, hogy a teljes sminket (alapozo, puder, pirosito) nem hozza le, de amugy is at szoktam torolni az arcomat micellas vizzel.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Katush

2018. február 14.

Az elején meg kellett vele barátkoznom, mert az olaj miatt nincs az a tiszta bőr hatás, ami a másik arclemosómnál van. A másiknál viszont egy idő után érzem is hogy húzódik egy picit az arcom, ha nem kenek rá semmit egyből. Arra is rájöttem a használata során, hogy csak simán vizes kézen kell eloszlatni és akkor nem folyik szét. Még soha nem használtam olajos lemosót, ezért ezt ki kellett kísérleteznem. Csak esténként használom, de 2 hónap után már sokkal puhábbnak találom a bőrömet. Valamelyik reggel arcmosás közben meg is lepődtem, hogy mennyire puha és feszes lett a bőröm. A sminkemet micellás vízzel szoktam lemosni, ezért engem nem zavar, ha nem mossa le rendesen a sminket.

Katush
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

lujzi

2018. február 12.

update: még benne a harmada, a pumpa meg tönkrement... állagánál fogva így erősen kérdéses, hogyan tudom kibányászni belőle a maradékot. ilyen árkategóriájú terméknél alap a korrekt csomagolás, így nálam elvérzett.

már régóta szerettem volna kipróbálni valamiféle olajos lemosót, de sejtettem, hogy utálni fogom az állagukat, ezért halogattam... mígnem megjelent ez a lemosó. első este csalódás volt, azt éreztem, hogy na, pont ezért az érzésért nem akartam olajos lemosót. három napot adtam a terméknek, hogy megszeressem... mostanra imádom. nagyon-nagyon szuper, pedig nekem kombinált a bőröm. viszont újravenni nem fogom... sokat költök kozmetikumokra, úgyhogy nem is feltétlenül drágállom, de mégis: ezért az árért kapok pc vagy lauder lemosót is, amelyeket bő fél évig használhatok, szemben a tindigo szűk 3 hónapjával... nagyon sajnálom, mert amúgy szuper termék, csak rettentően túlárazott.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

vimolna

2018. február 9.

Ezt a lemosót én már a sminktől megtisztított bőrömön szoktam használni, második lépéses tisztítóként.De a vélemények miatt kipróbáltam sminklemosóként is és úgy is bevált. Nagyon érdekes a formulája. A flakonból kinyomva géles, felkenve olajos, de nagyon könnyeden olajos. Kifejzetten kellemes érzés, majd vízzel érintkezve szinte eltűnik. Nem marad utána semmi ragacs és nem is feszül utána az arcom. A pumpás kiszerelést és a méretét nagyon szeretem. Kézi poggyászban is felvihető a repülőre, ami nekem fontos szempont.

vimolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate