KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tindigo

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. december 28.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Varázslatos, gélből olajjá változó arclemosó értékes növényi olajokkal a tiszta és gyönyörű bőrért.

• Gyengéd tisztítás és ápolás
  • Napraforgó-, sárgabarack-, argán- és jojobaolajjal
  • Illat-, szulfát- és alkoholmentes, kímélő formula

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Oila

2018. március 20.

Csodálatosan jó termék, ezt szeretném leszögezni rögtön az elején. Tiszta, nem irritál, fantasztikusan jó érzés haszni. DE. A sminket egy lépésben tényleg nem távolítja el, ami egyáltalán nem baj, azonban ilyenkor két lehetőség van: vagy az ajánlás szerint még egy micellás vagy géles lemosóval folytatom a tisztítást, vagy ebből teszek fel még egy adagot. Én sem a géles lemosókat nem szeretem, sem a micellás vizeket, de nem is használnám ilyen csodálatos olajos lemosó után egyiket sem, mert azt a sok finomságot és a mesés bőrérzetet, amit ez hagy maga után, mind lemossák. A másik verzió, hogy kétszer egymás után mosom meg az arcom - ha sminkeltem - Tindigo lemosójával, és esküszöm, ha vagyonosabb lennék, meg is tenném. Viszont ahhoz nagyon drága nekem sajnos ez a termék, hogy néhány hetente újravegyem, ezért nekem a második verzió sem járható út.

Ha nem sminkelek, és csak a fényvédőt kell lemosni, akkor fantasztikus. Illetve azt is csináltam már, hogy jojobaolajjal mostam le a sminkem, és ezzel a jojobaolaj maradványait. Na úgy is tökéletesen működik.

A fentiek figyelembevételével nálam abszolút maximális pontos termék.

Mit viszont még megemlítenék, hogy a csomagoláson sárgabarack olaj szerepel, az INCIben pedig mandulaolaj.

Oila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

A fentiek figyelembevételével nálam abszolút maximális pontos termék.

pancsolos84

2018. február 28.

Az elején leszögezem, hogy nagyon tisztelem Ildi munkásságát, a többi termék hibátlan. De ez..
Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:
- nem mossa le a spirált - tudom, 2 lépéses arcmosás, de sajnos kell még hozzá a micellás víz, ez már akkor 3 lépés és nem egy party sminkről beszélünk. Nem a géles lemosó feladata a smink, ez így már nekem sok, egy olajos lemosótól elvárom, hogy vigye a sminket
- kevés alkalomra elég - 5x mostam vele arcot és már oda a negyede; ez így ebben a formában, ezzel a tudással nagyon drága.

pancsolos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Előnyök:
- szép összetevők
- magyar termék
- nekem Ildi neve sokat ad hozzá, hiszen tudom, mennyit dolgozott rajta
Negatív:

s05

2018. február 15.

Update: Egy csillagot levonok, mert meg benne van a harmada es nekem is tonkrement a pumpa! Ugyhogy most valahogy kihalaszom a maradekot (ami nem keves), de eleg macera. Tudom, hogy ez "csak" a csomagolas, de bosszanto. A lemoso tovabbra is tetszik, csak igy mar nem tudom ugy adagolni.

Egy alom ez a lemoso! Nagyon-nagyon jo erzest hagy a borom: nem huzodik, nem feszul, nem csikorgosra mossa le, hanem pont olyan lesz utana, amilyennek lennie kell, tiszta, puha. Igaz, hogy a teljes sminket (alapozo, puder, pirosito) nem hozza le, de amugy is at szoktam torolni az arcomat micellas vizzel.

s05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Katush

2018. február 14.

Az elején meg kellett vele barátkoznom, mert az olaj miatt nincs az a tiszta bőr hatás, ami a másik arclemosómnál van. A másiknál viszont egy idő után érzem is hogy húzódik egy picit az arcom, ha nem kenek rá semmit egyből. Arra is rájöttem a használata során, hogy csak simán vizes kézen kell eloszlatni és akkor nem folyik szét. Még soha nem használtam olajos lemosót, ezért ezt ki kellett kísérleteznem. Csak esténként használom, de 2 hónap után már sokkal puhábbnak találom a bőrömet. Valamelyik reggel arcmosás közben meg is lepődtem, hogy mennyire puha és feszes lett a bőröm. A sminkemet micellás vízzel szoktam lemosni, ezért engem nem zavar, ha nem mossa le rendesen a sminket.

Katush
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

lujzi

2018. február 12.

update: még benne a harmada, a pumpa meg tönkrement... állagánál fogva így erősen kérdéses, hogyan tudom kibányászni belőle a maradékot. ilyen árkategóriájú terméknél alap a korrekt csomagolás, így nálam elvérzett.

már régóta szerettem volna kipróbálni valamiféle olajos lemosót, de sejtettem, hogy utálni fogom az állagukat, ezért halogattam... mígnem megjelent ez a lemosó. első este csalódás volt, azt éreztem, hogy na, pont ezért az érzésért nem akartam olajos lemosót. három napot adtam a terméknek, hogy megszeressem... mostanra imádom. nagyon-nagyon szuper, pedig nekem kombinált a bőröm. viszont újravenni nem fogom... sokat költök kozmetikumokra, úgyhogy nem is feltétlenül drágállom, de mégis: ezért az árért kapok pc vagy lauder lemosót is, amelyeket bő fél évig használhatok, szemben a tindigo szűk 3 hónapjával... nagyon sajnálom, mert amúgy szuper termék, csak rettentően túlárazott.

lujzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

vimolna

2018. február 9.

Ezt a lemosót én már a sminktől megtisztított bőrömön szoktam használni, második lépéses tisztítóként.De a vélemények miatt kipróbáltam sminklemosóként is és úgy is bevált. Nagyon érdekes a formulája. A flakonból kinyomva géles, felkenve olajos, de nagyon könnyeden olajos. Kifejzetten kellemes érzés, majd vízzel érintkezve szinte eltűnik. Nem marad utána semmi ragacs és nem is feszül utána az arcom. A pumpás kiszerelést és a méretét nagyon szeretem. Kézi poggyászban is felvihető a repülőre, ami nekem fontos szempont.

vimolna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Jadviga

2018. február 2.

2018.01.23: Még nem akartam felbontani, mert van még az előző arcmosómból, de az itt olvasott eltérő vélemények hatására kíváncsi lettem a termékre, vajon mit is vettem, mert vásárláskor alapvetően a kíváncsiság vezérelt, izgatott ez a háromfázisú kombináció. Leszögezem, általában szemsminklemosó-patikai mosakodókrém- micivíz trióból áll az arctisztításom, nincs igazán összehasonlítási alapom. Az arcápoló rutinomból viszont tudom, hogy a korommal szárazabbá vált bőrömnek jól esnek az arcolajak. Úgyhogy most kizárólag az első benyomásom írom le, a csillagszám is csak ennek szól. Szemhangsúlyos sminket használok, így azt előre leszedtem, az arcomon viszont EL DW Nude Water Fresh és egy Mac krémpír nap végi maradványai voltak. Egy pumpálás a tenyérbe, arcmasszírozás. Olajos réteg a bőrömön... Lehet, hogy nekem az egy pumpányi csík sok lesz? Lehet, ki kell még kísérleteznem. Viszont éppezért jól tudtam masszírozgatni. Aztán jött a meleg vízzel leöblítés. Sokszor, alaposan. Csak azért se akartam törölközőt használni, hogy lássam utána a micivizes vattát. Valóban maradt ugyan utána egy érdekes tapintása az arcomnak, de nem tudom azt mondani, hogy olajos réteget hagyott volna. De valami volt, az biztos, és az a valami számomra nem volt kellemetlen. Ezután az arcom egyik felét letöröltem micivízzel, de a vatta teljesen tiszta maradt, illetve a törléssel az arcomról is eltűnt az a bizonyos réteg . Gyanítom, hogy a sima arctürcsi azt ugyanúgy leszedi, micivíz nélkül is. Az arcom másik felén megvártam, hogy mi lesz azzal a réteggel. Pár perc után eltűnt. Felszívódott volna? Mindenesetre a bőrömnek ( hangsúlyozom, inkább száraz) nem esett rosszul. Lehet, hogy csak az olajak ápoló hatása volt? Nem tudom, de azt tudom, hogy az arcom tiszta lett, amit a vattakorong is bizonyított. Lehet, hogy ez a lemosót is bőrtípusa válogatja??? Jövök majd még frissíteni, több napos használat után.

Frissítve, február 02: Eltelt két hét, mindennap használtam. Teljesíti, amit ígér, nekem tetszik, a bőröm szereti. Megadom az utolsó csillagot.

Jadviga
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

gigi

2018. január 30.

Látom nagy port kavart ez a lemosó, így szerettem volna én is megosztani a véleményemet a nagyvilággal. Őszintén szólva nem értem a negatív véleményeket, ugyanis nekem semmi gondom nincsen a tisztítóképességével. Egy kicsi pumpálásnyi elég belőle. Én leginkább simán, vizes arctörlő bevetése nélkül használom ezt a lemosót, egyszerűen így esik jól, meleg vízzel lemosni. Nekem minden sminket leszed, az alapozón át a szemfestékig. Volt, hogy második lépésben használtam másik lemosót is, egy hosszabb nap után, lényegesen többet nem adott hozzá a tisztaság érzetemhez.
És végül, véleményem szerint ez egy nagyon különleges formula, szerintem a piacon egyedi, az összetevői hibátlanok. Örülök, hogy ezt egy magyar márka termékskáláján találhatom meg.

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

derienart

2018. január 30.

UPDATE: Úgy érzem magam korrektnek, ha a hármasról felpontozom négyesre a terméket. Használom most már 2 hete kb. és azt kell mondjam azért ez a kis hidratáló hatás mégiscsak nagyon nagyon jól esik a bőrömnek. Szuper puha utána a bőröm, ilyet még egy lemosó sem produkált, látványosan tiszta és hidratált. Az árát és a kis mennyiséget tényleg sajnálom, mert ez egy szuper termék lenne, de így összességében egy négyes.

No. Én nem voltam hű de oda ezért a termékért, úgy voltam, hogy kipróbálom, mert olyan szépek az összetevői. :) Állagra én nem vagyok elvarázsolva ettől a gélből olajjá változós történettel, nem nyújt sem pluszot sem negatívot. Én a sminklemosást micellás vízzel teszem, így arra nem is próbáltam. Azért vettem, hogy a micellás víz után valami még szépen és kíméletesen letisztítsa az arcom. Igazából ezt meg is teszi. Lemosás után nagyon puha és hidratált tőle az arcom.

Viszont. Nagyon kevés ez a mennyiség nagyon drága összegért. Ezért a plusz kis hidratált érzésért nem szeretnék még egyszer kifizetni 7.000,- Ft-ot. Nekem kicsit olyan semmilyen ez a termék, az árát szerintem nem éri meg.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

kontrakcio

2018. január 24.

Furcsa, hogy ennyire megosztó ez a termék. Én szeretem, nagyon kellemes használni, és számomra megfelelően tisztít is, igaz nem használok sok sminket. De amit igen, azt kellőképpen leszedi, és mivel lusta vagyok, ezért legtöbbször nem is használok utána második lemosót (bár valószínűleg nem ártana). Finom puha utána a bőröm. A kiszerelés is praktikus, viszont sajnos valóban nagyon drága ekkora mennyiségért, így még nem tudom, hogy újra fogom-e venni.

kontrakcio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate