KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Today

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szépítő eszközök

A strukturált pamut oldal különösen megfelelő a smink lemosásához és a pórusok mélytisztításához. A sima oldal ideális krémek és testápolók felviteléhez, valamint a körömlakk maradéktalan eltávolításához.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 29.

Szintén tudom erósíteni hogy az ár érték arány jó viszont észrevettem h ahogy törlöm vele az arcom folyamatosan enged és nyúlik szét

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 29.

kispajkos

2018. június 29.

Szuper, olcsó és jó termék. Arctisztitashoz és körömlakk lemosáshoz használom. Nem jön szét, nem szöszöl, megfelelően vastag.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Teszter03

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Imádom ezt a vattakorongot! Előtte egy drágább fajtát használtam, de semmivel sem tudott többet, sőt...Nekem többé nem kell más vattakorong, abszolút kedvenc <3

Teszter03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

Csutak

2018. május 25.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam. Könnyen lehozza a festékmaradványokat, a vízállót is. Körömlakkokkal is jól elbánik, ha nem homoklakk vagy nincs benne csillám.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

taboriester

2018. május 15.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes termék. Nekem nem válik szét, napi arctisztításhoz, sminklemosáshoz használom, tökéletesen bevált.

taboriester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Martu0508

2018. április 1.

A kettèválás engem is nagyon zavar, de ezen kìvül teljesen rendben van ez a vattakorong.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

csill87

2018. március 16.

Nagyon szeretem. Nekem nem válik szét és nem is szöszölődik. De sem a Dm-ben, sem a Rossmannban nem tudok normális vattakorongot venni, ami vicc, mert azon drogériák, ez meg élelmiszerboltos :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

gre05

2017. december 19.

Jó a csomagolása, puha, könnyen adagolható. De sajnos szöszölődik, pici darabok válnak le belőle, pereg és nem bír ki egy teljes arctisztítást vagy körömlakklemosást. :s

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Bogica92

2017. november 12.

Árban, mennyiségben nagyon jó, csomagolása is cuki, ami zavaró hogy kettécsúszik néha a korong és rám ragadnak a kis boholyocskák, de több márkàval is volt ilyen jellegű problémám, amiket drágábban vettem kevesebb mennyiséggel...

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

scintilla

2017. szeptember 19.

Legalább 10 féle korongot használtam már, ez a legjobb. Olcsó, szálmentes, még porci köröm építéséhez is használom. A csomagolása kifogástalan, nagyon könnyen használható, felakasztva tárolom.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.