KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Today

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szépítő eszközök

A strukturált pamut oldal különösen megfelelő a smink lemosásához és a pórusok mélytisztításához. A sima oldal ideális krémek és testápolók felviteléhez, valamint a körömlakk maradéktalan eltávolításához.

szamira

2018. december 7.

Ár-érték arányban verhetetlen!

szamira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Ár-érték arányban verhetetlen!

silence

2018. november 20.

Nem vagyok annyira elégedett vele, mint a Nivea vagy az Ebelin vattakoronggal (nekem eddig az a kettő vált be legjobban), mert a strukturált pamut oldala picit durvább a másik kettőhöz viszonyítva. Ezt leszámítva nem lehet rá panaszom, mert nem szöszöl, nem szakad ketté, ár-érték arányban kiváló.

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Csutak

2018. október 27.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam. Könnyen lehozza a festékmaradványokat, a vízállót is. Körömlakkokkal is jól elbánik, ha nem homoklakk vagy nincs benne csillám. UPDATE: Már sokadjára veszem újra. :) Bevált mindenre, amire használom: sminklemosás, körömlakklemosás, néha kajafoltot is letörlök vele. :D

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Andrea456

2018. október 12.

Februárban vettem először a képen látható csomagolásban, mert jóval olcsóbb volt, mint a drogériás saját márkás társai. Akkor nem voltam teljesen elégedett vele, mert bár csak arctörlésre és körömlakk-lemosásra használtam, néhány törlés után kiszöszölődött és egy újat kellett elővennem a csomagból. Múlt hónapban akciósan újravettem (akkor már az @exhocmomento által is írt pandamacis csomagolású volt), és teljesen meg vagyok vele elégedve. Arctisztításra egyszerre már elég egy-egy korong, nem szöszölődik, nem szakad, úgyhogy a csomagolás mellett a korongon is biztosan változtattak. Bár még van jócskán a múltkori csomagból, tegnap - nem akciósan 259 Ft-ért - vettem még egyet. A kibontott zacskót én is felakasztom, de mindig kiveszek belőle annyit, amennyivel egy 500 ml-es testápolós tégely (baleás vagy isanás) megtölthető, és reggel és este ebből veszem ki őket. Annak én is nagyon örülök, hogy nemcsak olcsó és nagyon jó, hanem környezetbarát is.

Andrea456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

exhocmomento

2018. szeptember 5.

The very best ár/érték arányú vattakorong a maga 140 darabjával és nagggyon baráti árával. A strukturált oldalt külön szeretem, sok vattakorongnak csak sima oldala van, ettől jóval több pénzért. A tárolhatósága is szuper, mint ahogy valaki írta, én is felakasztva tárolom. Még a csomagolása is irtó cuki (az itteni képtől eltérően mostanság egy pandamaci van rajta), bár ez nálam a legutolsó szempontok egyike.

Én semmilyen említett kellemetlenséget nem tapasztaltam még, nem szöszöl, nem nyúlik, nem válik szét. Pedig sokszor vettem már újra.

Ráadásul most látom, hogy rá van írva, hogy környezetkímélő és újrahasznosítható. :) Yaay!

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. július 29.

Szintén tudom erósíteni hogy az ár érték arány jó viszont észrevettem h ahogy törlöm vele az arcom folyamatosan enged és nyúlik szét

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 29.

kispajkos

2018. június 29.

Szuper, olcsó és jó termék. Arctisztitashoz és körömlakk lemosáshoz használom. Nem jön szét, nem szöszöl, megfelelően vastag.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Teszter03

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Imádom ezt a vattakorongot! Előtte egy drágább fajtát használtam, de semmivel sem tudott többet, sőt...Nekem többé nem kell más vattakorong, abszolút kedvenc <3

Teszter03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

taboriester

2018. május 15.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes termék. Nekem nem válik szét, napi arctisztításhoz, sminklemosáshoz használom, tökéletesen bevált.

taboriester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Martu0508

2018. április 1.

A kettèválás engem is nagyon zavar, de ezen kìvül teljesen rendben van ez a vattakorong.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.