KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Today

Ár:   229 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szépítő eszközök

A strukturált pamut oldal különösen megfelelő a smink lemosásához és a pórusok mélytisztításához. A sima oldal ideális krémek és testápolók felviteléhez, valamint a körömlakk maradéktalan eltávolításához.

Csutak

2018. május 25.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam. Könnyen lehozza a festékmaradványokat, a vízállót is. Körömlakkokkal is jól elbánik, ha nem homoklakk vagy nincs benne csillám.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

taboriester

2018. május 15.

Ár-érték arányban szerintem tökéletes termék. Nekem nem válik szét, napi arctisztításhoz, sminklemosáshoz használom, tökéletesen bevált.

taboriester
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Martu0508

2018. április 1.

A kettèválás engem is nagyon zavar, de ezen kìvül teljesen rendben van ez a vattakorong.

Martu0508
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

csill87

2018. március 16.

Nagyon szeretem. Nekem nem válik szét és nem is szöszölődik. De sem a Dm-ben, sem a Rossmannban nem tudok normális vattakorongot venni, ami vicc, mert azon drogériák, ez meg élelmiszerboltos :D

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

gre05

2017. december 19.

Jó a csomagolása, puha, könnyen adagolható. De sajnos szöszölődik, pici darabok válnak le belőle, pereg és nem bír ki egy teljes arctisztítást vagy körömlakklemosást. :s

gre05
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Bogica92

2017. november 12.

Árban, mennyiségben nagyon jó, csomagolása is cuki, ami zavaró hogy kettécsúszik néha a korong és rám ragadnak a kis boholyocskák, de több márkàval is volt ilyen jellegű problémám, amiket drágábban vettem kevesebb mennyiséggel...

Bogica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

scintilla

2017. szeptember 19.

Legalább 10 féle korongot használtam már, ez a legjobb. Olcsó, szálmentes, még porci köröm építéséhez is használom. A csomagolása kifogástalan, nagyon könnyen használható, felakasztva tárolom.

scintilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

nagydora911

2017. augusztus 26.

Ha nem is minden korongnál, de én is találtam már kis darabkákat a csomagban. Ettől eltekintve ár-értek arányban nagyon jó, és használat közben sem volt semmi gondom vele.

nagydora911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

tenagi

2017. augusztus 17.

Ár-érték arányban tökéletes választás. Én a napi arctisztításhoz használom (arctej, tonik) és azt felszívja, nem esik szét használat közben.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Cintia89

2017. június 12.

Először vettem ilyen terméket, sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy minden egyes darabnál amit kihúzok a csomagból mintha ilyen kis apró gyártási darabok hullanának le a vattakorongról ami azért zavaró mert ha nem rázom le róla, belemegy a szemembe. Nem tudom, hogy csak én fogtam-e ki ilyen selejtes darabot, de így nekem nem vált be. :/ Amúgy jó termék lenne puha és könnyen adagolható, de maradok a Lidl-s Cien vattakorongnál. Így csak 3 csillagot adok.

Cintia89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.