KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák

Olaj, illat és tartósítószer mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

doratakacs

2015. november 30.

Nekem bőrgyógyászom ajánlotta a problémás bőrömre, de szárította sajnos, és a töménysége nagyon maszk hatást keltett.

doratakacs
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 30.

Naeniver

2015. november 4.

Nagyon erős a fedése (ami nekem pozítívum), mégsem irritálja a bőröm, de eléggé szárít, és emiatt bele is tud ülni a pórusokba. Egyedül az árnyalattal voltak problémáim, rajtam a legvilágosabb is borzasztóan oxidálódott, és sárgás lett. Nyáron még jó volt, de ősszel és télen emiatt lehetetlen viselnem.

Naeniver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

rata.sum

2015. január 28.

5-6 éve használtam, szigorúan korrektorként az akkor még határozottan zsíros-vízhiányos bőrömön.
Egyszer teljes arcot alapoztam vele próbaképp, de ha agyonütöttek volna sem mentem volna emberek közé úgy. :)
Korrektornak viszont nagyon jó volt, mert brutális a fedése. Nem volt olyan pattanás- vagy pigmentfolt, amit ne fedett volna le tökéletesen. Előnye a hátránya is, könnyen maszkossá vált, ha kicsit nagyobb területen használtam.
Bár alapvetően elégedett voltam, mégsem vettem újra, mivel nagy részét kidobtam. 30 ml korrektorként elhasználhatatlan szavatossági időn belül.
Ha valakinek erős fedésre van szüksége, ez a termék lehet megoldás, de száraz bőrre nem ajánlom.

rata.sum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 28.

monika.t

2014. május 31.

Korrektornak használom, foltokra, karikákra, pattikra. Jól fed, nem irritál. Így nekem sokáig elég egy tubus. Azt tapasztaltam a pattis gyulladásokra is jó hatású, így ha kijön egy-kettő még éjszakára is bekenem őket, reggelre általában ha nem is tűnek el de valamelyest visszahúzódnak.
Teljes arc alapozásra még nem használtam.

monika.t
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 31.

Teljes arc alapozásra még nem használtam.

titi200

2014. január 5.

Kombinált bőröm van,a száraz helyeken erősen szárít így inkább nyárra javaslom.Fedése nekem nem tökéletes,mert MaxFactor van itthon és azt jobban kedvelem.Én többet vártam tőle.

titi200
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

klaresz

2012. október 6.

amikor problémásabb a bõröm, különösen régen, amikor durván az volt, ez (volt) az egyetlen megmentõm és mentsváram. a rengeteg jó tulajdonságai közül talán az a legfontosabb, hogy soha semmikor nem rontott a helyzeten, amit a vichy termékeirõl, bármely kategóriában, de különösen ebben, egyáltalán nem lehet elmondani.

klaresz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 6.

Kormios

2012. július 8.

Régen a kedvenc alapozóm volt, soha nem vettem mást...aztán megváltoztatták a receptúráját...na az nekem betett. Az új alapozó nem fedett olyan szépen és zsírosította a bőröm is...sajnos váltanom kellett.

Kormios
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Alice83

2012. június 30.

Egy kedves gyógyszerésznőtől kaptam mintát hál' isten, mivel hirtelen felindulásból gondoltam elviszem mert akciós..(nagyon enyhe)korpás sebboreás bőröm van, reméltem egy kicsit hidratálja, de inkább szárított.. sisheido alapozó ecsettel próbáltam eldolgozni, de hihetetlenül gyorsan szárad, nagy nehezen de sikerült eldolgoznom, sajnos még így is borzalmasan mutatott..az hogy maszk szerű, nem kifejezés..meg sajnos úgy van, hogy megszoktam már hogy a kis shiseidomnak minden megy, bármilyen alapozót könnyedén és gyorsan "beledolgozik" a bőrbe..nem tudom kézzel milyen felvinni, lehet jobb, de nekem kedvem sincs már kipróbálni..ha lehet nullást adnék...
folyt...megint kaptam mintát gondoltam megpróbálom még egyszer hátha én vagyok a hibás..hát nem ...kézzel vittem fel...lemostam...felvittem vizes szivaccsal..lemostam...sima flattop ecsettel...gondolom nem meglepő..lemostam..jah és sajnos ettől megszabadulni nagyon nehéz, annyira könnyen szárad h komolyan mondom beleragad a bőrbe, vagy mintha "megkötne" rajta..és ami szerintem a legnagyobb baj h kiemeli a száraz vagy hámló bőrt...csúnya...szóval marad az egy csillagocska..

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

ancsa29

2012. június 30.

Fantasztikus ez az alapozo,szuper a fedese,megsem erzem maszkhatasumak a boromon,tenyleg tokeletes alapdarab...

ancsa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 30.

Timi16

2012. május 14.

Ez a kedvenc alapozóm. Nagyon sokféle alapozót kipróbáltam már beleértve a drága drogériás alapozókat és sajnos mindegyiktől kipattogzott az arcom és a fedésük sem volt ennyire jó, nem beszélve a tartósságukról, de ez egész nap bírja nálam púderezés nélkül is!

Timi16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.