KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   online külföldről

Megjelenés éve: 2017

Fejjegyek: sáfrány, koriander, mirha, fenyőtömjén

Szívjegyek: nárcisz, frangipáni, kávé, árpa

Alapjegyek: madagaszkári vanília, mahagóni, kecskebőr

Tom Ford Vanille Fatale EDP fújós
Ár: 9.900 Ft postaköltséggel , Eladó: galagonyanya
Állapot: kipróbált 10 ml-s fújós, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

nyuszo

2018. augusztus 18.

Laurencia mindent leírt erről az illatról.....annyival egészíteném ki, hogy nekem ez nagyon bejön!!! Ma 2x is visszamentem fújni, mégpedig azért, mert mikor kezdett leszáradni, újra akartam érezni az elejét, annyira finom! Erősen gondolkodom a beszerzésén....

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Parfuwoman

2018. július 28.

Mikor először próbáltam ,mar kezdtem megijedni ,hogy tetszik ez nekem ,főleg ,hogy olyan borsos az ára. De akkor nem volt 100%-os a szaglásom,az antibiotikum teljesen elnyomta. Viszont valami finom vaníliát ereztem és azt,hogy nagyon tartós ,papíron főleg . Tegnap ismét megillatoltam ,s szerencsére nem. Nem tudnám megmondani miért ,de az én bőrömön ez nem áll össze . Édeskés ,de mégsem ,vaníliás ,de nem úgy ,ahogy szeretném ,fűszeres ,kicsit animális.Nem az én világom,pedig a vaníliát magát szeretem enni is és az illatát még jobban. Valahogy az igazán drága parfik szerencsére eddig nem tetszettek igazán . Talán tudat alatt lebeszélem magam,ki tudja. Tom Ford egyébként akármennyire szimpi is,még egy illata se gazdagítja a gyűjteményemet,valahogy nem érzem őket igazán viselhetőnek,pedig szeretem az izgalmas alkotásokat .

Parfuwoman
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Laurencia

2018. június 23.

Jàààj, mà' megin' egy Ford amitől kinőnek a kis ördögszarvaim, sőt lassan patàs ördög pólót fogok ölteni ha erről az illathàzról kell bàrmit is mondanom.
Nem fogom ismét leírni azt az elfogult rajongàst melyet a màrka irànt tanusítok, aki olvas az tudja, a vèlemènyeim önmagukèrt beszèlnek azt hiszem e kèrdèskörben.
2017-es darab, vanília-sárfàny-bőr triásza ami dominàns ebben az illatban, vèrbeli hideg èvszakos testet-lelket àtmelegítő illèkony radiàtor.
Kifújàskor orrbagyűrős alkohol ès koriander emeli a kalapjàt köszönèskènt, de utàna ahogy puhul a törtènet, àtveszi a stafètàt a keleties, konyakos, bőrös èdessèg.Tipikus Ford fèle varàzsszőnyeg, ahol most az illatszabàsz bőkezűbben füstösített a mirhàval mint alapesetben a brand illataitól megszokhattuk.

Szèp ès okos darab bàrki is követte el, nagyon làtszik hogy nem ma kezdte az ipart, ez a vanília most viszont màs mint amit eddig èreztem valaha Tomnàl.Nagyon tiszta, èteri èdessèg az alap, eddig is vilàgos volt hogy minősègi anyaggal dolgoznak, de most igazàn azt szimatolom hogy ez valami igazàn termèszetes alapból előàllított összetevő lehet, semmi metiles èrzet nincs, Armani Eccentricojàban is ilyesmi az extrakt.

35 fokban teszteltem ami biztosan nem volt megfelelő időpont, de mikor menjen az ember lànya garàzdàlkodni ha nem az èves pènzügyi kompenzàció és fizetésemelés realizàlásànak napjàn?
A fentiek okàn sem szórtam ki azt a kisebb vagyont, melyet e parfümért kèrnek, óvatos duhaj módjàra majd október környèkèn ismét közelítek.
Addig is megadom a max pontot, mert a csuklóm az orromra nőtt a nap tovàbbi felèben s bizony a nagy parfüm bajok mindig így kezdődnek....

Laurencia
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.