KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tommy Hilfiger

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Katerina, Módosítva: 2013. november 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Petrablue

2015. november 11.

Én karácsonyra kaptam a hugomtól és imádom!:) Igazi Tommy Hilfiger az egész úgy, ahogy van. Kifinomult, elegáns illat, bájos tubusban, isteni krémes állaggal! Kár, hogy ennyire drága, ajándékba kapni nagyon jó volt, de egyébként nem költenék rá ennyit! Ha valaki ajándékot szeretne vásárolni mondjuk a testvérének v a barátnőjének, akkor nagyon jó ötlet!

Petrablue
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 11.

Aquariusgirl

2015. május 10.

Jajj, őt még nem véleményezte senki????? Pedig egy csoda ám :-) Születésnapomra kaptam és elámultam tőle. Teljesen elvarázsolt, annyira krémes, lágy (már-már fürdő krém) és isteni az illata. Nem olyan nagyon barackos, mint a parfüm, sokkal krémesebb illatú. Annyira nagy lett a szerelem, hogy elvágtáztam jól bevásárolni belőle, nehogy nélküle maradjak :-) De bizony maradtam, mert akciósan 3.990,-Ft volt, annyit én meg nem adok tusiért. :-( Ja, tényleg, lehet ezért nem értékelte még senki, mert senki sem veszi ennyi pénzért....... De mivel lenyűgözött nem vonok le a horriblilis ár miatt sem csillagot.

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.