KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bess, Módosítva: 2011. május 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

2012. május 21.

A barna hajra valós sampont és balzsamot, nem találtam itt, mindenesetre én abból vásároltam be és ennél rosszabb termékkel ritkán találkoztam életemben, senkinek nem ajánlom, szárít, de annyira, hogy nekem és a férjemnek is sebes lett a fejbőrünk, valamennyire barnítja a hajat, de nem tartósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

Bess

2011. május 6.

Imádom. Bár nem vagyok szőke, hanem valahol a sötétszőke és a világosbarna közötti senki földjén leledzek, szeretném inkább világosítani a hajam festés nélkül. Szerencsére, hirtelen szőke nem is lettem, de egyre szebben világosodok, közben pedig csodás aranyló fényt kapott a hajam. Nem használom mindennap, ahogy ajánlja, hanem ahogy kijön, de így is hatásos. Legnagyobb hibája az adagoló feje, ami miatt csak kevés jön ki belőle, ráadásul több pumpálás kell, hogy habzon, és el lehessen oszlatni a hajon. Elég drága, de a hatása miatt nekem maximálisan megéri.

Bess
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 6.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring kivonat. Paula Begoun szerint bár anitoxidáns hatása van a bőrre, a benne lévő aroma komponensek irritáló hatással lehetnek a bőrre. A CosIng frissítő, tonizáló összetevőnek kategorizálja.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.