KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: viksi, Módosítva: 2012. november 13.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

A kókuszdió kondicionál, táplál és tartást biztosít. A göndör tincsek ellenállnak a párának és megtartják formájukat. Egyenes hajon szárítás előtti ápolóként használható.

Ár: 2500 , Eladó: zsuana83
Állapot: Új, 3-at fújtam belőle, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 1500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 90%, Helyszín: Bp, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
buba83

2017. április 21.

Önmagában nem elég, hajformázó habbal együtt pedig túl sok, kemény tincseket eredményez :( Kár érte, mert nagyon kiváncsi voltam rá, de nálam az "elhasználom aztán többet nem veszek" kategóriába tartozik. Az illata finom, de ennyi a pozitívum. Az én hajamra nem vált be sajnos.

buba83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Orsi0401

2017. április 5.

Hullámos hajam van, szerettem volna kicsit erősebben göndör lenni, de a mennyiséget nagyon ki kell tapasztalni, mert hajlamos keményen összetapadni. Göndörebb ugyan nem lettem tőle különösebben, de rájöttem egy másik hasznosítási módra: egy kiürült fújós flakonba öntöttem kicsit át belőle, vízzel hígítottam és tökéletes a napi hullám-frissítéshez reggelente, szépen helyreigazítja az elfeküdt hullámokat, (katasztrofálisan képes vagyok elfeküdni a hajamat) újragöndörödik tőle, és így nem is ragad. Arról nem is beszélve, hogy így a végtelenségig kitart.

Orsi0401
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

bogczi

2017. március 22.

Hááát..azt kel tudni a hajamról, hogy nem atom göndör, inkább bongyor, ezért sokat rakoncátlankodnak a tincseim. Ettől sem jobb annyival a helyzet, viszont olyan csodásan puha, selymes és FÉNYES a hajam tőle, mint semmi mástól! Komolyan ragyog a napfényben. Nem sokat fújok belőle, mert könnyen zsírosodik a hajam az ilyenektől, aztán simán bele-beletúrva megszárítom. A harmadik napon általában már előkerül a kúpvas egy kis igazítás címszó alatt és észrevettem, hogy mióta ezt használom, sokkal szebb és tartósabb hullámokat/loknikat tudok gyártani.
Összegezve a hullámaim nem lettek kimondottan szebbek tőle, de annyira egészséges a hajam tőle, és annyival szebb loknikat lehet sütni ezzel, hogy nekem megérte.

bogczi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Dudu195

2017. január 9.

Nekem annyira nem vált be, mint más olcsóbb göndörítő spray. Finom az illata és jól felfrissíti hétköznap a tincseimet de nem nyújt semmi extrát az árával egynes arányban.

Dudu195
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Demonshadow

2017. január 8.

Nagyon sokalltam az árát, amikor megvettem, de úgy voltam vele, hogyha az olcsó húsnak híg a leve, hátha a minőségi jó lesz. Nem csalódtam. Az állaga meglepett, de könnyedén szét lehet oszlatni a hajon, nem lesz tőle ragacsos, ellenben fixál és GYÖNYÖRŰ tincsekbe rendezi a loknikat! Az illatát imádom, már fél éve van meg, és még több mint a fele megvan, úgyhogy állíthatom, sokáig kitart, megéri beszerezni.

Up.: Jelentem, rendszeres használat mellett majdnem 2 évig(!) elég volt! Most fogom újravenni, mert hiányozna, ha nem lehetne része a hajápolási rutinomnak. Továbbra is állítom, hogy csodaszer az amúgy is erősen hullámos és göndör hajúaknak.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

eclipse

2016. december 15.

A fodraszom mondta, hogy ne hasznaljak hajhabot, mert az alkoholtartalma szaritja a hajat, es ajanlott egy ketfazisu L'Oreal Professionel gel-kremet, ami tenyleg irto jo, csak 4000ft flakonja :( Igy keresnem kellett valami olcsobb alternativat, ami gel, de nem ez a tincseket ropogossa betonozo atlag hajzsele. Vegul nagy szenvedesek utan ezt talaltam, es nekem abszolut bevalt, a loknijaim puhak es egyben maradnak, viszont eleg sok fujas kell, hogy az egesz sorenyemet fixalja. Attol fuggoen, mennyi ideig tart egy flakon, update-elem, egyelore abszolut ot csillagos. Ja es ez a magyar nev felrevezeto, mert nem gondorit, csak osszetartja a gondor haj loknijait.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Aidyn3

2016. október 14.

Szeretem, de nekem összetapasztja a hajam, keményebb tincsek lesznek belőle, ami annyira nem tetszik.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

szilvia.bano

2016. június 7.

Az illata nagyon jó és tény hogy göndör hajra való, de önmagában nem ad elég tartást, csak hajhabbal együtt, a hab viszont önmagában is elég, erre nincs szükség hozzá pluszban. A hajam frissítésére használtam el végül, ennyi pénzért nem veszem újra, mivel nem tudom igazán kihasználni.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Panda

2016. június 1.

Először is körülbelül olyan felső-közép kategóriába tudnám belőni minőségre.
- Nagyon jó az illata
- Olvasva a többiek véleményét nekem pont az a problémám, hogy sok a hajam és 1-2 fújás nem elég!
Úgy vált be, hogy 4et fújok a tenyerembe azt az arcom körül oszlatom el, utána pedig lehajtom a fejem és 10-15 fújás a hajamra amit kézzel finoman belenyomkodok- de még így is lassan kell szárítani mert különben szétfújja a tincseket és jó nagy afro frizurám lesz. (Alapból hosszú göndör hajról beszélünk)
- nem emeli meg és nyilván nem is tudhatja úgy megemelni és megtartani a hajat, mint egy hajhab, nagyjából egyben tartja a tincseket- így nekem ezzel lesz "beach frizurám"

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Először is körülbelül olyan felső-közép kategóriába tudnám belőni minőségre.
- Nagyon jó az illata

koli

2016. február 15.

Ajándékba kaptam, viszonylag meg vagyok vele elégedve, de magamtól nem vettem volna meg, és nem is tervezem újból beszerezni.

koli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate, Laurtrimonium Chloride
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Sodium Benzoate, Laurtrimonium Chloride, Benzyl Alcohol

PVP 0 0

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.