KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Lágy, tisztító hatású, hajsimító sampon a rendszeresen hajvasalóval kezelt hajra. Hatékonyan megtisztítja haját a napi szennyeződéstől, elősegíti optimális kondícióját és ultra-simaságát.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fairyqueen

2017. április 11.

A hővédő spray változatát használtam egy időben, és úgy vettem észre kevésbé törik a használata mellett a hajam. Az illata mennyei, de az összetevői már kevésbé barátiak....összességében nem rossz, de biztos vannak jobb termékek is a piacon és az összetevők miatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot.

fairyqueen
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Orsyna

2014. december 2.

Régen volt ilyenem emlékszem semmi extra hatása nem volt a hővédő spay se hidratálta a hajamat.:/ Ennyi pénzért szerintem nem érte meg.

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Na ez az, ami egyáltalán nem jött be. Vannak sokkal jobban működő hővédők.

claudia.nyilas
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Na ez az, ami egyáltalán nem jött be. Vannak sokkal jobban működő hővédők.

Estee

2014. június 23.

Ez volt életem eddigi legrosszabb samponja. Teljesen kezelhetetlenné vált tőle a hajam. Szerencsére csak kis flakonom volt belőle. Legszívesebben nulla csillagot adnék.

Estee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 23.

Krysz23

2012. március 6.

Nagyon szeretem könnyű kezelni a hajam és nem teszi tönkre, mint a legtöbb 2-300 forintos. Szerintem az ára is megéri.
Illata kellemes.

Krysz23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Illata kellemes.

vira.15

2012. március 5.

nekem úgy kiszárította a hajam, hogy alig bírtam rendbe hozni.... -.- Ahhoz képest, hogy milyen drága, nagyon ócska, de a kiöblítést nem igénylő hajápolója is.

vira.15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

szappanka

2012. február 26.

tényleg könnyebb volt a hajamat kiegyenesíteni, ha ezt használtam. egy flakon sokáig elég, úgyhogy az ára annyira nem vészes. nekem az illatával volt bajom, mert nekem erős és mű. de a célra tökéletesen megfelelt, csak hát találtam egy sokkal jobbat, ugyanennyiért :)

szappanka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

veraveravera

2012. február 19.

Nagyon szerettem amíg használtam, szép puha lett tőle a megviselt hajam. Az illata nagyon jellegzetes és finom. Ha nem lenne ennyire drága, újravenném.

veraveravera
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 19.

chyny-eve

2012. január 23.

Nekem balzsam van meg, féláron vettem DM- ben, egész jól egyenesíti a hajat, bár az enyém enyhén hullámos és ha mosás után nem szárítom meg, hanem lefekszem és reggel is csak bontó fésüvel fésülöm ki, akkor szép lokni lesz benne. Így annyira nem is kellene az egyenest erőltetnem! :)

chyny-eve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

koc

2011. december 27.

Nemrég vettem egy 75 ml-es kis kiszerelést a Müllerben, ha mégsem válik be, ne dobjak már ki 2000 Ft-ot... Szerintem nagyon jó. A hajam alapból gubancos, ráadásul most egy olyan frizurám van, ami simán mutat jól (fufrus kleopátra). Azt kell mondjam, hogy már öblítéskor érzem a hatását, sima a hajam, tökéletesen be tudom szárítani egyenesre. Könnyebb kifésülni, nem tépek ki annyi hajat, mint a sampon nélkül. Az én hajam csigákba képes beállni, de ezzel "csak" enyhe hullám képződik, az is csak extrém esetben. Szóval szerintem jó, fogok venni egy teljes kiszerelést. :)

koc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.