KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: heineken_0116, Módosítva: 2013. július 17.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Mélyen tisztít, alkalmi használatra. Eltávolítja a terméklerakódásokat és a szennyeződéseket.

agneza

2016. május 18.

Mivel több terméket használok a hajam ápolására, ezért fontos, hogy a samponom mélytisztító legyen és alaposan eltávolítsa a fejbőrömről és hajamról a felesleges szermaradványokat. Szeretem ezt a sampont, mert kellemes illata van és jól tisztít. Remekül habzik, csikorgóan tiszta lesz utána a hajam. Felváltva használom a kék Tigivel. Eddig bevált, igaz, hogy szerencsére nem korpás a hajam, "csak" zsírosodásra hajlamos. Viszont nem érzem MUST HAVE darabnak, elhasználom, de olcsóbb árkategóriában is vannak hasonló tudású samponok.

agneza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

dorcus89

2013. szeptember 1.

DM-ben fél áron leértékelve árulták, ezért nem tudtam ott hagyni, régóta szemeztem a toni & guy samponokkal. Nagyon-nagyon jó sampon. Mélytisztító ezért hetente egyszer elég használni, de nekem különösebb zsírosodás nélkül is bírja a hajam 4-5 napig ha ezzel mosok hajat. Ilyet még semmilyen más samponnál nem tapasztaltam. Nagyon jó az illata, jól habzik, kevés kell belőle. A heti egyszeri használat miatt sokáig elég lesz, ezért megéri az árát. Ha nem megszűnés miatt árazták le, akkor biztosan veszek még.

dorcus89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

heineken_0116

2013. július 7.

Ez a sampon isteni!A dm-be vette uncsitesóm akciósan,eredeti árban igen magas,de ahogy kipróbáltam beleszerettem.A hajam olyan mintha fodrásztól jöttem volna. A hajam göndör ezért nagyon csúnyán tud kinézni a párától... csúnya fénytelen tupírozott hatású lesz.A sampon hatására pedig selymes tiszta még 3.nap után is, nem laposodik el a hajam,egyébként zsíros a hajam és a vége száraz.Eddigi legjobb sampon amit valaha is használtam, leszed minden szilikon és szennyeződést olyan jól tisztít ezért hetente egyszer használható. Hajmosáskor pedig balzsam nélkül a haj nagyon száraz és drót szerű, de a végeredmény tökéletes!:) illata kicsit férfias friss citromos fenyős kicsit, igazi fodrászatillatú.

heineken_0116
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 7.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.