KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toni & Guy

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zuleica, Módosítva: 2011. augusztus 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 250 ml

Judiit

2013. szeptember 17.

Drága. Hajdúsítás nulla. Lelapul, erőtlen tőle a hajam. Egyetlen pozitívum az illata.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Lynny

2013. január 26.

Nagy reményekkel vettem meg, de nem vagyok különösebben elragadtatva tőle. A hajvégeim összetapadnak, gubancolódnak hajmosás közben, alig lehet kifésülni. Többet nem veszek ilyet.

Lynny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

mayson

2012. július 6.

Semmi dúsítóhatást nem tapasztaltam, sőt lelapult a hajam. A fejbőrömet ráadásul nem éreztem tisztának utána. El sem használtam, annyira semmilyen volt utána a hajam. Nagyon nem érte meg az árát.

mayson
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 6.

chyork

2012. május 8.

Egy fokkal jobb, mint a drogériás samponok, de a hatása nálam csak egy ideig tartott. Körülbelül két hónap után hozzászoktam és már nem tapasztaltam a korábbi előnyeit, a könnyebb fésülhetőséget és a nagyobb volument. Balzsammal együtt használtam, így a véleményem a kombóra vonatkozik.

chyork
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 8.

mokojka

2012. április 7.

Ellenben a hajdúsító habbal,ez sajnos semmit nem ér!
Egy nagy nulla,még laposabb lett tőle,az amúgy is vékonyszálú,lapos hajam!

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 7.

Ellenben a hajdúsító habbal,ez sajnos semmit nem ér!
Egy nagy nulla,még laposabb lett tőle,az amúgy is vékonyszálú,lapos hajam!

Mintyss

2012. február 27.

Együtt használtam a hozzá tartozó balzsammal és azt kell mondjam nekem nem jött be. Szállt utána a hajam irgalmatlanul és egész a fejemhez lapult. :( Nem fogom újravásárolni, tekintve hogy ezzel se tudom mit kezdjek ezek után...

Mintyss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Myrkky

2012. január 26.

Az új kiszerelés már nem is pumpás. XD Csak fel kell pattintani a tetejét. Én már 3 flakonnal használtam el, az utóbbi időben nem találtam ennél jobb sampont. Az illata nagyon fincsi, tökéletesen tisztít és nem zsírosítja el a hajat.

Myrkky
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

Montelino

2011. november 28.

Nekem volt ilyen samponom, hatása nem annyira más, h. 2 ezer Ft-ot megérne, de én akciósan 1000Ft-os áron vettem. Jobb, mint az átlag drogériás samponok, de nem annyival. Szavatossága tovább elég, nem 12 hónap. Az illata elég erős, az én orromnak nem kellemes annyira. Most a DM kiárusítja itt vidéken, féláron van a legtöbb termék, ha valaki akar ilyet most vegye meg, mert a teljes árát nem éri meg. Vannak ennél jobb samponok. Toni & Guy kondícionálóval együtt a leghatásosabb (én a hajsimító és hővédővel együtt használtam, de szigorúan a hajam alsó részére raktam). A pumpás kiszerelés nekem tetszik, de a végén a maradékot felkell higítani vízzel, h. ne maradjon még 2-3 mosásnyi az alján, mert kül. marad.

A pumpa rendben van, csak nem tudjátok használni. Olyan, mint a folyékony szappanoké, forgassátok el az adagolót. Ha simán pumpás lenne, már a boltban pumpálgatná sok buta liba, mert az illatát nem érezni ha leveszi a kupakját.

Montelino
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 28.

zuleica

2011. július 31.

Rengeteg különböző árkategóriájú volumennövelő sampont próbáltam, de ez mindegyiket felülmúlja. Nagyon jó a pumpás adagoló, kevés is elég belőle. Jól habzik, szuperül tisztít, nem száll tőle a hajam. Az illatát is imádom. Barátnőim az árát húzósnak tartják, de sokáig kitart :) Szóval én csak ajánlani tudom!

zuleica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 31.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.