KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 29.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Tökéletesen eltávolítja a bőrről felesleges faggyút és elhalt bőrdarabkákat és a különféle szennyeződéseket
  • Melegítő hatású

Krémmánia Kedvencek a -től
csimr

2017. május 3.

Nekem bejön, eddig kétszer vettem újra, hiába kis kiszerelés, elég sokáig elég, pedig az egész fejemre felteszem. Nem fogja totál eltűntetni a durvább mitesszereket, de használat után kevésbé látszódnak, tiszta bőrérzetet ad,egyáltalán nem szárít. Az illatát is szeretem, tök jó masszírozni vele az arcom.

csimr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

Polipca

2017. február 7.

Sajnos az ár-érték aránya nagyon rossz. Ennél olcsóbb krémek is tudják ugyanezt a hatást hozni a bőrömön.

Polipca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

zoeyshy

2016. július 29.

Sajnos semmi különös. Ártani nem árt.

zoeyshy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Sajnos semmi különös. Ártani nem árt.

jomosono

2016. július 15.

Nagyon szeretem,most fog elfogyni.
Az illata szuper,és a hatása is fantasztikus.
Elég kis kiszerelésre számíts ,ha megrendeled!!

jomosono
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Nagyon szeretem,most fog elfogyni.
Az illata szuper,és a hatása is fantasztikus.
Elég kis kiszerelésre számíts ,ha megrendeled!!

bundiriska

2016. április 9.

Nekem is meg kellett vennem, ahogy megláttam, olyan cuki és olvastam is már róla. Nagyon szeretem használni. Öt perc kenegetem az orromon, aztán meg rajtahagyom kb 15 percig. Imádom az illatát és azt, ahogy melegszik kenegetés közben. Kitisztítja a mitesszereket. Szerintem krém ezt ennél jobban nem is tudja megoldani.
Cuki és tényleg használ. Jó kombináció. :)

Update: egyik este elkezdett kijönni egy pattanás és valahogy elfelejtettem rákenni a szokásos szérumot és csak ezt raktam rá és reggelre hűlt helye volt😻 ezért plusz pont jár neki!

bundiriska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 9.

Cuki és tényleg használ. Jó kombináció. :)

Ildie

2015. március 4.

Egy eddig nem látott tojással találkoztam, persze, hogy hazahoztam.
Sétálgatok a kínai szupermarketben, a kozmetikai osztályt nagyon félve nézegetem, vannak elég durva cuccok, és látom, vannak tojások, és van ez is, 13*230 azaz 3000 forint körüli áron haza is jött velem.
Cuki ez a töretlen tojás, oda meg vissza vagyok érte, de nem lesz azért rendszeres a vásárlása, mivel összvissz 30 gramm (az alma azért sokkal nagyobb). Van a felső része, ami abszoludt dekoráció, utána van egy kupakszerű védőrész kis fogantyúval, és utána jön a trutyi. A trutyi szürkés ezüstös gyöngyszínű, kicsit csillámlik, és sárga pöttyök vannak benne.
Ígérete, hogy tökéletesen eltávolítja a faggyút, az elhalt bőrdarabkákat és a mindenféle szennyeződéseket. Csillagos 5-öre értékelem a mitesszer eltávolító képességét. Nem tudom, hogy hogyan csinálja, de az államról mindent eltűntet. Az orromról is, de oda kényelmes a tapasz, azt is szoktam használni, állra viszont csak ezt. Ami nem tetszik benne, az az, hogy a művelet végeztével zsíros marad a bőröm. Maga a nevezzük trutyinak is olyan gyógyszertári gyógykrém állagú, én nem szeretem ezt az állagot, zsíros is, kellemetlen is, sehogy nem tetszik. A használata 3-5 perc a doboza szerint, de ha úgy jobban pancsolós kedvem van, 6-7 percig is elkenegetem.
Valószínűleg ez a 30 gramm azért sokáig elég lesz, nem fogy látványosan, de igen, nem veszek belőle túl sokszor.
Az orrpiercinggel nem volt semmi gondja. A melegítő hatása nálam nem nagyon mutatta meg magát :(
A cicám imád vele a kádban focizni :)

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Egy eddig nem látott tojással találkoztam, persze, hogy hazahoztam.
A cicám imád vele a kádban focizni :)

Lara5

2015. február 9.

Nem tudom valaha ki fogom e "nőni" azt a mániámat, hogyha valami cuki akkor megveszem?:D
Szóval nagyon nagy boldogság volt amikor megérkezett ebayről a kis tojásom, elképesztő cuki a csomagolása, a belbecs azonban elég kevéske legalábbis elsőre annak tűnt. Aztán ahogy elkezdtem használni rájöttem, hogy igazából sokáig elég lesz, mert kevés kell belőle. Először csak a nózimra használtam, aztán kiterjesztettem az egész arcomra (maszkként) és nagyon szeretem. Szépen tisztít, nem szárít, összehúzza a pórusokat és mennyei illata van :)

Lara5
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Porított faszén. A szén abszorpciós tulajdonsággal bír, ezért gyakori összetevője a különféle arcmaszkoknak, bár gyakorta olyan tulajdonságokat is tulajdonítanak az összetevőnek, melyekről nem igazán láttak még napvilágot kutatások (pl. pattanástalanít, méregtelenít).

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!