KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. február 17.

Vízálló automata szemöldökceruza puha és könnyű textúrával, másik végén szemöldökfésűvel.

3 természetes színben kapható

990Ft Tonymoly Vízálló szemöldök ceruza
Ár: 990Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/ajánlott posta /Foxpost

Cu2tka-baba

2017. március 22.

Immár a harmadikat használom el. Szálazott minőségi ( Méhn Tünde) szemöldöktetoválásom van, de sajnos már 3 éves és újra kellene üttetni. Kicsit kifakult. Most világosabb a hajam is ezért ezt használom a színezésre. Tökéletes. Nem zsíros nem kell fixálni a benne levő kis keféjével ha átfésülöm tökéletes, olykor egy kis zselével fixálom de önmagában is szép a végeredmény. Nem kell hegyezni és sokáig elég, pedig majd napi szinten használom. Nem mozdul még fürdéskor is utólag kell lemosnom, ha víz éri és nem mostam le. Amire figyelni kell, hogy a színek világosabbak mint gondolnánk én a black/brownt- veszem ami nem egészen sötétbarna inkább csokoládé. Ebayen megbízható eladódnál licittel van hogy már 400 ftért megnyerem ingyen szállítással és 1 hét alatt ideér. Nem cserélném le semmiért.

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.