KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Chrissy, Módosítva: 2017. február 17.

Vízálló automata szemöldökceruza puha és könnyű textúrával, másik végén szemöldökfésűvel.

3 természetes színben kapható

990Ft Tonymoly Easy Touch Waterproof Eyebrow Pencil
Ár: 990Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

_zsulu_

2018. január 16.

Nekem túl puha ez a ceruza, nem tudok vele olyan szépen szálakat követni, mint egy keményebbel. Viszont ennél nagyobb baj, hogy a színskála elég minimál és teljesen félrevezető. Én a 2-es black brown nevű színt rendeltem, de amikor megjött, leesett az állam, mert konkrétan világosbarna, de még sötét szőkének is elmenne. Mondanom se kell, hogy a szürkés majdnem fekete szemöldökömhöz használhatatlan :D Így aztán a tartósságát nem volt alkalmam tesztelni, arról nem tudok nyilatkozni. Elajándékozom, szerencsére kb. 500 ft-ért nyertem liciten. Az Etude House hasonló ceruzája nekem sokkal jobban bejön, picit olcsóbb is és jobb a színválasztéka.

_zsulu_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Cu2tka-baba

2018. január 12.

Immár a harmadikat használom el. Szálazott minőségi ( Méhn Tünde) szemöldöktetoválásom van, de sajnos már 3 éves és újra kellene üttetni. Kicsit kifakult. Most világosabb a hajam is ezért ezt használom a színezésre. Tökéletes. Nem zsíros nem kell fixálni a benne levő kis keféjével ha átfésülöm tökéletes, olykor egy kis zselével fixálom de önmagában is szép a végeredmény. Nem kell hegyezni és sokáig elég, pedig majd napi szinten használom. Nem mozdul még fürdéskor is utólag kell lemosnom, ha víz éri és nem mostam le. Amire figyelni kell, hogy a színek világosabbak mint gondolnánk én a black/brownt- veszem ami nem egészen sötétbarna inkább csokoládé. Ebayen megbízható eladódnál licittel van hogy már 400 ftért megnyerem ingyen szállítással és 1 hét alatt ideér. Nem cserélném le semmiért.

update: folyamatosan készleten tartom... Imádom:) Licittel van h 500 ft körül is hozzájutok, de fix áron is max 1300... Nálam nyerő. A csomagolása már nem ilyen mint a képen:)

Cu2tka-baba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.