KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Angib, Módosítva: 2012. június 27.

Kategória:   Sminkek szájra

A Fruit Princess szájfény antioxidáns és bőrápoló hatású ásványi anyagokat tartalmaz. A hozzáadott Shea vaj természetes védőréteget képez az ajkakon. 5cm-es méretének köszönhetően bárhová magaddal viheted ezt a kis csöppséget.

Kiszerelés: 7 g

Csermely

2015. május 18.

Juj ezek olyan kis cukik! +.+
Nekem a gránátalmás van meg, de legszívesebben mindet beszerezném ha tehetném!
A kis mérete csak látszat, nagyon sokáig megmarad és fantasztikusan hidratálja az ajkakat :)

Csermely
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Juj ezek olyan kis cukik! +.+
Nekem a gránátalmás van meg, de legszívesebben mindet beszerezném ha tehetném!

Bajbus

2014. december 6.

Ebayről rendeltem, barackosat. Az illata nagyon fincsi, gyönyörű szép nude színe van és nem is olyan ragacsos, mint amire számítottam. Ez egy jó kis szájfény és még cuki is! ;)

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 6.

kBettina

2014. augusztus 25.

bbkrem.hu-ról rendeltem, de az ebayen sokkal olcsóbban megtalálható. Nagyon cuki a csomagolás (a szilvás van meg), nagyon jól mutat az irodában az asztalon :D, viszont ici pici az applikátora, így kicsit macerás a használata és nem is ez a legtartósabb szájfényem, de nem is azért vettem meg :D

kBettina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Oraculum

2014. február 1.

Imádom a kicsikét, a barackos van meg, szeretem a színét és hogy finoman fényes:)
Az árát egy kicsit sokallom, de megérte rá várni:D

Oraculum
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Az árát egy kicsit sokallom, de megérte rá várni:D

kimmy

2013. augusztus 28.

Tegnap érkezett meg hozzám ez a kis cukiság.:) A szilvás verziót birtokolhatom és azt kell mondjam, élőben ezerszer aranyosabb, mint képeken.:D Valamiért kicsit lilásabb színre számítottam, de nem csalódtam, ez a csillámos rózsaszín is csodaszép, ráadásul fényben még a lilámat is megkapom.:D Felkenve a csillámok nem nagyon látszódnak, inkább fényes, átlátszó. Az illata nagyon finom, barátom is csomószor kinyitotta szagolgatni.:D Sőt, meg is mondta milyet kell vennem legközelebb.:D Kellemes viselni, nem ragadós és viszonylag tartós is.:)
Egyébként a régebbi képeken kicit ducibbnak tűnik, az enyém teste inkább hosszúkás. Gondolom megújult a csomagolás vagy ilyesmi.

kimmy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

micsodacicalany

2013. március 24.

Nekem az epres van, csak úgy hívjuk itthon: a Gonosz Eper. :) Megvallom, ezt a terméket a csomagolása miatt vettem meg, ami egyáltalán nem jellemző rám. :) Finom illata van, szerintem is hidratál valamelyest, a színe is bejön, mindennapokra tökéletes, de erősebb szemsminkhez is megfelelő. Nem gyűlik össze undorító módon a szájon, diszkréten kopik. Szeretem, jobban, mint az árát meg nem érő/szolgáló Shiseido szájfényemet.
vivuss87: Melyik kettő csillámos? Lehet, vennék nyárra...

micsodacicalany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

vivuss87: Melyik kettő csillámos? Lehet, vennék nyárra...

vivuss87

2013. február 9.

Nagyon-nagyon cuki. Nekem a Mangosteen nevű van, szuper illata van. Természetes rózsaszínes árnyalat, inkább fényt, mint színt ad. Egyáltalán nem szárít, nem érzem azt, hogy 5 percenként kennem kéne. 2-2,5 órát evés nélkül simán kibír. Már most imádom, és még akarok!!!! Az eper vajon mért morcos??????:D
Amúgy 7 árnyalatban kapható, ebből 2 csillámos, amik felkenve áttetszőek, csillogóak. A többinek némi színe is van, de nem tolakodó, csak természetes. Gondolom, hogy a koreai kislányok tudják suliban is viselni és a hóka bőrükön ne legyen tolakodó:D?? Cuki kis átlátszó műanyag dobozban érkezik, ami kicsit felesleges. Az én Mangosteen-em levelei gumiból vannak, a többiről nem tudok nyilatkozni.
Eper és Alma árnyalatokat is beszereztem, és valóban az epresnek eper illata az almásnak alma illata van. Az almás csak csillogós, áttetsző, ezért tükör nélkül is lehet kencézni, nem kell attól tartani, hogy ha nem vagyunk pontosak, meglátszik. Az eper pedig rózsaszínes:) És még mindig szeretem:)

vivuss87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

szintike2k

2012. december 31.

Egyszeráen IMÁDOM!:)

szintike2k
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 31.

Egyszeráen IMÁDOM!:)

fata morgana

2012. április 22.

Cseresznyést szereztem be anno. Nagyon cuki a csomagolása, a színe halvány, alig látszik, de ennek ellenére nagyon szeretem.

fata morgana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

svivko

2012. április 13.

Wáháhá. Kis cukkermukker.
Nagyon-nagyon édes, nagyon jól ápol, és szuperül fénylik. A sárgabarackot vettem meg, és tartottam tőle, hogy a kreol bőrömre nem lesz jó választás egy ilyen világos szín, de annyira tetszett! És semmi gond vele. Eldolgozásnál kicsit jobban kell figyelnem, hogy ne legyen világos folt sehol, aztán teljesen igazodik a számhoz. Nem túl tartós, de tényleg nagyon jól ápol! Az illata isteni -sárgabarack, mi más. :) Tényleg kis minike, de azért került bele anyag.
Meglepődtem a kis nyíláson, amiből ki kell húzni az ecsetet, egy apró lukacska, épphogy belefér az ecset. De nagyon jól kitalálták. Nem bántam meg.
Akinek szárítja a száját a szájfény, annak őt ajánlom.

Amúgy bbkrém.hu-ról rendeltem.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 13.

Wáháhá. Kis cukkermukker.
Akinek szárítja a száját a szájfény, annak őt ajánlom.

Amúgy bbkrém.hu-ról rendeltem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Rosa Canina Seed Extract, Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Ceresin 0 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.