KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   $9

Gyorsan száradó és könnyen lemosható zselés cushion szemhéjtus, beépített ecsettel. Intenzíven fog, akár a tinta, és olyan könnyedén siklik, mint egy madártoll. Egyenletes végeredményt nyújt, nem csomósodik és nem húzza a bőrt - könnyű elérni vele a tökéletes ívet.

5 árnyalatban kapható

QAMeli

2017. május 11.

Ebayről rendeltem a 04 Plum wine árnyalatot. Nagyon szép, finoman csillogó lila színű, imádom. Kicsit nekem a szivacsos megoldás idegen, jobban szeretem a hagyományos, "tunkolós" tégelyeket :) ezért a 4 csillag, mert kicsit nehéz kontrollálni az ecsetre kerülő mennyiséget (túl kevés kerül rá szerintem). Pro: Nagyon hamar szárad, az ecset nagyon jó minőségű, puha, dús, a hegye viszont precíz, még az Astor perfect stay zselés tusának ecseténél is jobb.

QAMeli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

nusi96

2017. április 10.

A 05: Olive Black árnyalatot rendeltem meg magamnak. Na most, teljesen ledöbbentem amikor először húztam egy vonalat a kézfejemre ugyanis a swatchokon amiket láttam jött ennyire át, hogy a tusnak arany/zöldes metál fénye lesz amikor fény éri. Eszméletlenül gyönyörű *-* Az ecsettel nagyon egyszerű dolgozni. A festék maga gyorsan szárad, a tartóssága átlagos, egyszerű lemosni. Engem igazából a csomagolásával vett meg, már csak azért is 5*-öst kap tőlem :D

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.