KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: nusi96, Módosítva: 2017. április 12.

Ár:   $9

Gyorsan száradó és könnyen lemosható zselés cushion szemhéjtus, beépített ecsettel. Intenzíven fog, akár a tinta, és olyan könnyedén siklik, mint egy madártoll. Egyenletes végeredményt nyújt, nem csomósodik és nem húzza a bőrt - könnyű elérni vele a tökéletes ívet.

5 árnyalatban kapható

Krémmánia Kedvencek a -től
nusi96

2017. április 10.

A 05: Olive Black árnyalatot rendeltem meg magamnak. Na most, teljesen ledöbbentem amikor először húztam egy vonalat a kézfejemre ugyanis a swatchokon amiket láttam jött ennyire át, hogy a tusnak arany/zöldes metál fénye lesz amikor fény éri. Eszméletlenül gyönyörű *-* Az ecsettel nagyon egyszerű dolgozni. A festék maga gyorsan szárad, a tartóssága átlagos, egyszerű lemosni. Engem igazából a csomagolásával vett meg, már csak azért is 5*-öst kap tőlem :D

nusi96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.