KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Panda, Módosítva: 2012. június 2.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A kávé és tej kivonat nyugtató hatású kombinációja. Finoman hámlasztja a bőrt, miközben hidratálja és táplálja. Egyenletessé és ragyogóvá teszi a bőrt. Eltávolítja a hámló és az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket. Az arcradír peptid tartalma tartást ad a bőrnek. Kávé illattal.

Kiszerelés: 80 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Amea

2015. december 28.

Na, ez egy olyan termék, amit egy feketeöves kávérajongónak egyszer meg kell venni, mert annyira király ez a kávéscsésze ötlet, meg eszméletlen kávéillata van. Amúgy imádnivaló az összes Tonymoly cucc, a termékeik képesek eltüntetni az emberről éveket, belőlem pl rögtön már a csomagolás is visongó 12 évest csinált. :D
Száraz arcra kenés után a masszírozástól kifehéredik az amúgy barna, kicsit ragacsos krém, aztán egy langyos vizes öblítés után egész kellemes a végeredmény: puha bőr, egységesebb bőrkép. Nem csodaszer (ez sem), de már csak azért is öt csillag, mert bármikor előveszem, feldobja a napomat.

Amea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

encimokus

2015. március 20.

Nekem sajnos nagy csalódás. Szinte alig van benne szemcse, pedig egy radírban az a lényeg. Illata kávés, cuki a csomagolás, de ennyi pénzért ez kevés számomra.

encimokus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 20.

nyappyberii

2013. november 10.

nekem is már az új csomagolás van meg. Elfogyott az előző,és mire ez megjött,már eléggé ramaty állapotban volt a bőröm( pattanások hada, egyenetlenség és tocsogott a zsírban),tehát a bizonyítási terep adott volt :D
Elkenés után jókis krémes lesz, ilyen 3 az 1-ben kávé illattal. Aztán a bőrömön hagyom egy ideig,majd kis fürdőszivaccsal mosom le. Olyan tényleg,mintha eltűnne egy réteg felesleges bőr az arcomról,és habár nem szárítja csikorgósra az arcom,mégsem érzem azt,hogy nem is tisztítottam le :D
Az arcomat egy hét használat után helyrepakolta teljesen,a világ visszaállt a régi kerékvágásba, újra szép és egyenletes az arcbőröm. (pórusokat ez sem kicsinyíti és a mitesszerek számát sem csökkenti drasztikusan).
Plusz egyszer lemosáskor véletlenül a számba ment,és ilyen édes kávécukorkás íze volt :DDD

Ez a termék erősített meg abban,hogy már tényleg csak ázsiából fogok peelinget rendelni :DDD

nyappyberii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 10.

necra

2013. október 20.

Nekem már az új csomagolású van meg. Eredetileg ajándékba vettem a tejes arctisztítóval, de egyszerűen nem bírtam ki és kipróbáltam. Mivel kb. ezer pakolásom van, nem tudom milyen hosszú távon. Picit ragad. De ami minent visz, az a küllem és az illat. Mesés!!

necra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

Lysadora

2013. március 27.

Nagyon szeretem! Finom kávé illata van, reggel sokkal könnyebben indul ezzel a nap!
Először furcsa volt hogy száraz bőrre kell felvinni, ráadásul a masszírozás után egy sűrű fehér krém lett belőle. Kevés kell belőle (nekem jó sokáig kitartott), nem durva szemcsés, így nem irritálta a bőrömet, lemosás után isteni sima, puha és hidratált lett tőle bőröm, nem szárított, érezhetően eltávolította az elhalt hámsejteket, kevésbé fakó az arcom. És a csomagolása sem utolsó :-)

Lysadora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

JoyBlond

2012. július 31.

Jajj, nagyon szuper! Gazdag, krémes, pici és kevés szemcsével (ami ennél a cuccnál nem baj). Nagyon jól tisztít, utána felteszek egy maszkot, és sokat javít az összképen! Kombinált bőröm van, és egyáltalán nem sok. Szuper!

A csomagolása indokolja a magas árat:) Ez is dob a használati értékén, ha bevalljuk, ha nem.

JoyBlond
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

Panda

2012. június 3.

Az illata enyhe cappucino, amit lemosás után csak egy-egy pillanatban lehet érezni kb. 15 percig.
Nagyon kevéske is elég (én először kicsit eltúloztam mert normál esetben ennél sokkal többet használunk más termékekből)- kellemesen felmelegíti a bőrt, és olyan érzés mintha sűrű tejszínes krémet masszíroznánk (ami meg is rémített elsőre- atya ég nem lesz ez sok a kombinált bőrömnek?) lemosás után pedig olyan volt mintha egy réteg felesleges bőr eltűnt volna az arcomról sokkal simább lett és a pórusok sem látszottak utána, ezen kívül egyáltalán nem marad zsíros érzet utána, nem csillogott az arcom- matt és puha lett.

Mivel ilyen lemosók-peelingek használata után jobban tud hatni bármilyen hidratáló stb-> feltettem egy zamian kakós maszkot a problémásabb részekre és annak a lemosása után látványra is új arcot kaptam- annyira, hogy anyukám azonnal elkérte Tonymoly-m egy próbára :)

Ja és még egy aprócska megjegyzés: eredetileg úgy gondoltam naponta- 2 naponta fogom használni- de azt kell mondanom, hogy ez max este fér bele, mert a lecsavarom a tetejét- leszedem a fedőlapot-spatulázás-visszateszem a fedőlapot- vissza csavarom a tetejét-elmosom a spatulát és visszarakom folyamat nem egy reggeli rohanáshoz való!

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 3.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lactose, Sucrose, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Közismertebb nevén argiline. Egy mesterségesen előállított peptidféle, melyről az összetevő gyártója azt állítja, Botox-szerű hatása van. Ennek az állításnak az az alapja, hogy az acetyl hexapeptide-8 képes a bőrben lévő izmokat ellazítani, melynek révén kisimulnak a felületi ráncok. Paula Begoun szerint ezeknek az állításoknak túl sok alapja nincsen, és az szinte bizonyos, hogy a Botoxhoz nem hasonlítható az összetevő hatása, viszont mint a legtöbb peptidféle, elméletileg ez is bír sejtkommunikáló és vízmegkötő tulajdonságokkal.