KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   $11   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Vicus, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   $11

Félmatt hatású BB krém, mely selymes, könnyű textúrával rendelkezik.

2 árnyalatban kapható: 01 Skin Beige és 02 Warm Beige

Lunalaluna

2018. február 16.

Nekem is mintám van belőle, sajnos csak egy. Nagyon tetszik, erős fedésű, számomra kissé túl világos. Gyanítom, hogy a skin beige árnyalat, de nincs ráírva. A szemem alá használom és sokkal jobb, mint a korrektor, olyan élettel telivé teszi a szem alatti bőrt. Esküszöm, gondolkodom rajta, hogy veszek egyet erre a célra.

Lunalaluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Vicus

2018. január 26.

Mintám volt csak belőle, így egyszeri használatról tudok nyilatkozni. Nagyon jó a fedése, oyan mintha alapozót kentem volna fel. A színe nekem kissé sárgás volt, így annyira nem jött be, de a textúrája remek.

Vicus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.