KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tonymoly

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Argold, Módosítva: 2017. január 11.

Ár:   $30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• tág pórusok kezelésére
  • desztillált víz helyett 100% tiszta hinoki ciprus vízzel

Matilda

2017. augusztus 24.

A hatását nem vettem észre sajnos, cserébe viszont borzasztóan ragad utána a bőröm. Egyetlen pozitívuma, hogy a csomagolás nagyon esztétikus, de ezzel nem megyek sokra.

Matilda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.