KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   $42   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pinkprincess112, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   $42
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Forradalmi ragyogásfokozó glitter maszk, mely valódi aranyat tartalmaz. Fényt ad és kisimít, almakivonattal segít ragyogóvá tenni a bőrt. A fakóság eltűnik, az arcszín üde lesz, a bőr pedig simább, puhább és sminkre kész.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!