KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erzsi73, Módosítva: 2011. szeptember 18.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakfeltöltő szájfény csili kivonattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TIsmile

2017. szeptember 21.

Hát a név stimmel de a kép nem:D No nem baj..
Nyaralás alatt szereztem be Sephoraból. Már nagyon régóta szemeztem vele:)) Nagyon szuper termék szerintem az egyetlen baj vele az hogy első használatkor nem tudtam mennyire csíp és mennyire hat ezért mint egy normál szájfényt vittem fel. Nagy hiba mert ebből kevesebb is bőven elég ráadásul nem szabad a szád széléig felkenni mert vörös lesz a bőröd a szád körül! Lassan kitapasztaltam mennyi elég és hogyan kell felvinni és olyankor szép dúsabb az ajkam egy pár órán át!:) Utána pedig eltűnnek a szokásos csíkok az ajkamról, szép hidratált és dúsak maradnak!! :)

TIsmile
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Hát a név stimmel de a kép nem:D No nem baj..

natasha

2012. március 10.

eddig ez a legdrágább szájfényem,nagyon sok jót olvastam blogokban és a youtubeon is néztem egy két videót, ez vitt rá hogy megkaparintsam! először mikor felkentem nagyon ragadós volt és r*hadtul csípett!utána szép sima ránctalan száj valami hihetetlen volt! aztán mikor ujból felkentem valahogy a csípő érzés nem jött! ezt nem értem! átlagos szájfényként viselkedik sehol a duzzasztás! nem tudom így hanyast is adjak ennek, kezdek csalódott lenni.

update: sokadszori használat után sincs semmi csípős érzés,átlagos.verem a fejem a falba amiért ennyit kiadtam érte. pénzkidobás:(

natasha
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Erzsi73

2011. május 13.

Ez a szájfény nem semmi! Mar mint a wasabi vagy mint ha csípős paprikával masszíroznám a szám,de megéri "szenvedni" a hatás nem marad el:sima és láthatóan telt ajkak.Állítólag egy havi rendszeres (reggel és este) használat után tartós marad az eredmény.

Erzsi73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Atelocollagen
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).