KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   $65   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yeliz, Módosítva: 2017. január 10.

Ár:   $65
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről
Kategória:   Ecsetek

A készlet 5 különböző ecsetet tartalmaz, egy púder ecsetet és négy különböző szemfestéshez használatos ecsetet, illetve a képen látható neszeszert.

Yeliz

2017. március 21.

Aranyos a csomagolása az ecseteknek és hozzá tartozó kis neszeszer is nagyon praktikus. Az ecsetek nagyon puhák és könnyű velük dolgozni. A satírozó ecset mérete számomra egy kicsit nagy, de lehet csak az én szemem kisebb az átlagnál. Összességében meg vagyok elégedve velük és szívesen használom őket mindennap.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.