KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Too Faced

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stiles, Módosítva: 2016. november 4.

Ár:   $20
Kiszerelés:   0,45 ml
Lelőhely:   külföld (Sephora), online külföldről

A Sketch Marker folyékony szemhéjtus, melyet a japán ecsettollak ihlettek. A festéke olyan, mint a művész legjobb tintája, kiemelkedően sima, élénk, vízálló és tökéletes a szem kihúzására. A rugalmas hegye lehetővé teszi a könnyed ecsetvonásokat, akár mindennapi, akár drámai szemekről legyen szó. A finom pasztelektől a feltűnő pop art árnyalatokig számtalan színben elérhető. Viseld egyiküket magában, vagy párosíts kettőt dupla tusvonalként.

12 árnyalatban kapható

Ár: 4500 Ft , Eladó: HarleyQuinn
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után tudom postázni

MargitSchwarz

2018. május 26.

A smokey emarald árnyalatot választottam, mert szerettem volna egy színeset, viszont a kedvenc szemhéjtusomból nem gyártottak, csak feketét meg barnát, ezért gondoltam megnézek egy másik márkát. Ez egy igazi mélyzöld árnyalat, véletlenül sem túl sötét, nem látszik feketének, és nem is túl világos, hogy beleolvadjon a sminkbe. Egy dolog zavar, hogy az ecsetes tushoz vagyok szokva, és ezért ezzel hihetetlenül ügyetlenül bánok még. Ez viszont nem a gyártó hibája, a filces tusok közt nagyon is jó minőség, csak meg kell szokni, hogy máshogy kell vele bánni. A pigmentáltságára semmi panasz nem lehet, viszont egy icipici kopást látok a nap végére, de ezt szerintem csak én veszem észre magamon. Egyelőre még lehet, hogy ez a gyakorlatlanságom hibája, tesztelem még. Egyelőre elégedett vagyok, de egy kicsit túlárazottnak érzem. Határozottan jobb, mint egy középkategóriás drogériás tus, de ha a kedvenc bourjois tusomból gyártanának ilyen színt, azt venném inkább.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.