KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Tosowoong

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Barus, Módosítva: 2018. április 9.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Elemmel működő vibrációs pórustisztító kefe, amely jobbra és balra 15-15 fokos mozgást végez (nem körbeforog), ezért gyengéd a bőrhöz. Vízálló.

Nittuska

2018. szeptember 15.

Nekem tetszik, bevált.
Imádom a rezgését, teszi a dolgát szépen..
Csak az ára miatt 4 csillag :D
Rendelés leadáskor azt hittem (úgy volt feltüntetve képek alapján) hogy az alapozó kefe fej is jár hozzá de mint utólag kiderült, nem!!
Ha ezt tudom lehet csak a 3D verzióját veszem meg, na mindegy végülis ez egy jó termék..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Nekem tetszik, bevált.
Imádom a rezgését, teszi a dolgát szépen..
Csak az ára miatt 4 csillag :D