KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Toujours

Ár:   455 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gizidili, Módosítva: 2014. március 5.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kivételesen gyengéden és alaposan tisztítja a babák bőrét. A különleges lágy balzsam ápolja és védi az érzékeny bababőrt a kiszáradástól. Különösen puha, nedszívó és nagy szakítószilárdságú. Higiénikus és praktikus csomagolás.

Dermatológiailag igazoltan bőrbarát. PH bőrsemleges. Parfüm, alkohol és színezék nélkül.

zsatima

2017. június 12.

Nagyon jó! mióta kaptam egyszer csak ezt használom mint a 2 gyereknél :)

zsatima
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Nagyon jó! mióta kaptam egyszer csak ezt használom mint a 2 gyereknél :)

jooildi

2017. május 8.

Kár, hogy nem találtam rá hamarabb. Illat- és alkolholmentes, más csúnyság sincs benne. Vastag, jó nedves, így 1db is elég belőle a babapopóra :). Nem irritálja a babát.

jooildi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Nussh

2017. április 12.

Natúrabb sminkek lemosására, sminkelés közbeni alapozó kezemről való letörlésére használom. Jó minőségű, vastag, kellően átitatott kendők, bár használat után kicsit ragacsos marad a kezem és az illata sem lett kedvenc. Ennek ellenére tényleg nem rossz kis termék, jövőbeni babázásomnál a lenti jó vélemények hatására (is) ezt fogom használni.

Nussh
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

illesbb

2016. április 19.

Igaz, én csak arctörlésre és sminklemosásra használom a popsitörlőket, de kipróbáltam már egy párat és ez a legjobb popsitörlő szerintem. Vastagok és elég nagyok a kendők, kellően nedvesek és illatmentesek.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 19.

Lin

2016. január 15.

Masodik gyermekemnél használtam, örülök, hogy megtaláltam. Jó vastag, nem nyúlik, az illata is tetszik. Akcióban három csomag + 1 db doboz nagyon jó áron hozzá lehet jutni, ilyenkor jól bevásároltam belőle..... A tárolódoboza is nagyon praktikus, könnyen nyitható. Kár, hogy az első gyerekemnél még nem fedeztem fel. Ár-érték arányban magasan a többi popsitörlő felett áll!

Lin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Rony

2014. július 24.

Van egy 3 hetes kis szerelmem, akinél most próbálgatom, melyik popsitörlő a legjobb.
Elég sokfélét kipróbáltam ezalatt a kis idő alatt, de ez nagyon tetszik. Valóban nagy méretűek a kendők, kétszer akkora, mint egy átlagos kendő, és vastag is, így nem kell elhasználnom egy alkalommal a fél csomagot.
455 Ft, ez egy középkategória az ár alapján, de hiába veszek 269 Ft-ért 72 db-osat, ha elfogy pár nap alatt.
Ár-érték alapján ez jobban megéri.
A kisfiamnak nem érzékeny a bőre, de szerintem érzékeny bőrre is kiváló.

Rony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

Ár-érték alapján ez jobban megéri.
A kisfiamnak nem érzékeny a bőre, de szerintem érzékeny bőrre is kiváló.

Bebek

2014. június 2.

Én is elégedett vagyok vele. Nagy méretű, elég nedves kendőket tartalmaz. Nem nyúlnak , szakadnak el. Az ára sem rossz.

Bebek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 2.

gizidili

2014. február 22.

Nagyon jó! Kellően nedves, nagy a mérete, erős. És az ára sem rossz, főleg, ha sikerül 4-es csomagban kifogni. Az összetevői sem vészesek. Nagyon érzékeny bababőr is bírja!!! (Mi arra használjuk)

gizidili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil