KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. április 3.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő orchideával. Bőrgyógyászatilag tesztelt, ápoló lipid-komplexszel védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán termék, nem tartalmaz paraffint, szilikont és ásványi olajokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Tvylvis

2018. április 13.

Ez már az ötödik fürdősó a márkától, és talán ennek volt a legjobb az illata. Ugyanolyan művi, mint a többinek, rózsaszínes, lilás, virágos. Viszont egy fokkal kevésbé intenzív, sokkal jobb élményt nyújt fürdés közben ( a többivel két perc után borzasztóan elteltem). Nagy és tartós habot képez. Ápolást ígér, de eléggé szárít, kötelező utána a testápoló. Nem igazán értem, hogy miért vettem meg a tavaszra piacra dobott verziókat, mert annyira nem vagyok megelégedve velük. Egynek elment.

Tvylvis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.