KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   625 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Száraz kezek ápolására barackolajjal és E-vitaminnal. Az összes csillag közül a legnagyobb mögött egy csoda-cseresznye-világ található... cukorszarvú lények élnek itt, akiknek gyönyörű mesékkel van tele a fejük. terészetesen tudjuk, hogy a valódi szépség belülről fakad...ettől függetlenül isteni készítményeink simgatni fogják a bőröd és a lelked."

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Vegán. Szilikon- és a parabénmentes.

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

most sem csalódtam a treacle moon termékében, az illat is és a hatékonyság is tökéletes :) azthiszem pont úgy, mint a tusfürdőikből, a kézkrémjeikből is mindet végigpróbálom :)

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

anitaanett

2017. október 1.

Bevásároltam minden unikornisos cuccból és ez a kézkrém is akkor került a kosaramba. Egyetlen egy darab volt már csak belőle a Müllerben, de most már tudom miért! A cuki csomagolásán és a kellemes illatán kívül remekül hidratál és még most is van benne, pedig nyáron vettem és sokszor használtam. Kevés is elég belőle, nem kell kipancsolni, mint a többi kézkrémet, hogy érjen is valamit.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

yokkoa

2017. szeptember 30.

Jól hidratál, szépek az összetevői. Ne a Rossmannban vegyétek, ha Müllerben ennyi, mert a Rossmannban 900,- volt. Mondjuk van olyan jó, hogy nekem annyiért is megéri. Egyedül az illatáért nem vagyok annyira oda..

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 30.

NixonB

2017. június 18.

A csomagolás formavilága csábított a vásárlásra, no meg persze a rendkívül száraz kézfejem amit muszáj volt napközben is hidratálni.
Könnyed állagú, Huba Buba rágóra emlékeztető fanyarkás gyümölcs illat ami tartós is.
Azért szeretem mert alig 2 perc alatt teljesen beszívódik és nem marad utána csak puha és selymes tapintás. Egyedül az adagolója nem tetszik nekem sem, képtelenség a megfelelő mennyiséget kinyerni belőle. Ezt leszámítva tökéletes nyári kézkrém, de az adagoló miatt csak 4 csillag.

NixonB
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

asszumartina

2017. június 12.

Szuper illat. Délután kentem be a kezem, de még este 10-kor is éreztem az illatát (igaz enyhén), de ugye sokszor mostam kezet, stb és még ennek ellenére is! Az egész szobába érezni. Gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Nyilván itt is számít a mérték, mert ha túl sokat használunk belőle úgy persze, hogy lassabban fog beszívódni. Még 1 plusz pozitívum, hogy amiért ilyen kicsi nálam a táskámba csücsül. :)

asszumartina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Black Fairy

2017. május 30.

Az illata és a hidratálóképessége remek, viszont elég lassan szívódik be és réteget hagy a kezemen. Egyébként vegán, állatkísérletmentes és cuki a csomagolás, szóval négy csillagot kap. :D
(Utóbbiak nélkül csak három lenne.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

(Utóbbiak nélkül csak három lenne.)

Daisyyy

2017. május 10.

Ez nagyon jó, isteni illattal, szuper hidratálás, ötcsillagos termék.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 10.

Ez nagyon jó, isteni illattal, szuper hidratálás, ötcsillagos termék.

hedgehog

2017. április 25.

Nagyon intenzív és finom illata van, sokáig érződik. Megtetszett a csomagolása is, mert egy keskeny, kis méretű, igazi táskába dobós darab. A hátoldalán lévő feliratot nagyon egyedinek és aranyosnak találtam, és örülök az utolsó sorban szereplő "jó híreknek" is. Hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést maga után, úgy is be merem kenni a kezem, hogy rögtön utána billentyűzeten kell pötyögnöm. Nagyon kevés is elég belőle, nekem a kicsit száraz kezeimre ez pont megfelelő választás volt.

hedgehog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.