KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Treacle Moon

Ár:   625 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hedgehog, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

"Száraz kezek ápolására barackolajjal és E-vitaminnal. Az összes csillag közül a legnagyobb mögött egy csoda-cseresznye-világ található... cukorszarvú lények élnek itt, akiknek gyönyörű mesékkel van tele a fejük. terészetesen tudjuk, hogy a valódi szépség belülről fakad...ettől függetlenül isteni készítményeink simgatni fogják a bőröd és a lelked."

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatok támasztják alá. Vegán. Szilikon- és a parabénmentes.

csill87

2017. december 9.

Jó kis kézkrém, gyorsan beszívódik, nem ragacsos, de ebből is könnyű a kelleténél többet kinyomni. Amúgy ez is tipikus irodába való kézkrém, egyedül az a gondom vele, hogy a Raspberry nevű testvérét jobban szeretem, mert annak finomabb az illata. Ennek valamiért a tubusban szagolva isteni ropogós cseresznye illata van, de ha felkenem a kezemre már van egy púderes-virágos beütése is. Egyedül azért 4 csillag, mert a Raspberry-s illata sokkal jobban tetszik.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

BlindedByLipstick

2017. december 3.

Elfogyott végre, hónapok után a narancsos testvére, és amikor ezt megláttam a Rossmannban, rögtön lecsaptam rá, mert a tusfürdőjét imádom... De a kézkrémnek miért van ilyen púderesen édes illata? :'( Utálom az ilyen illatokat, 10-14 évesen oké, és sok mindenben vagyok gyerekes, de az édes illatokat utálom, legyen az tusfürdő, sampon, kézkrém, vagy bármi más, egyszerűen nem tudom elviselni sem magamon, sem máson. A hidratáló képessége jó, de csak nagyon keveset teszek a kezemre, éppen annyit, hogy ne húzódjon kézmosás után, így még viszonylag elviselhető, és (sajnos) sokáig fog tartani. :( Ennek ellenére sincs szívem lepontozni, mert amúgy tökéletes kézkrém, csak az a púderes illata ne lenne...!

BlindedByLipstick
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Ennie86

2017. december 2.

Egy itteni kedves lánytól szereztem be ezt a kézkrémet. A csomagolása nagyon cuki és táskabarát is. :) Az illatáért odavagyok és a hatásáért is. :) Nagyon kevés kell belőle. Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

b0rzi

2017. november 3.

Imádom, imádom, imádom!
Vettem még egyet, és még húgomnak is vettem egyet. Az illata maoam cukorkára emlékeztet, nekem egy borsónyi is elég a kezem felső részére úgy hogy egy pici a tenyeremre is jusson (bár így a körmöm köré nem jut, de ez nem baj), nagyon gyorsan beszívódik, az illat nem torzul el a bőrön, és szépen hidratálja a kezem. :)

És köszönöm a segítséget, a pólus center rossmannjában találtam, illetve az Újpest központi rossmannban is láttam (asszem ott van), meg még szegeden is láttam 2 rossmannban is, ráadásul most akciós, bár én mindegyiket teljes áron vettem meg.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Imádom, imádom, imádom!

thegirlwiththemostcake

2017. október 12.

most sem csalódtam a treacle moon termékében, az illat is és a hatékonyság is tökéletes :) azthiszem pont úgy, mint a tusfürdőikből, a kézkrémjeikből is mindet végigpróbálom :)

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

anitaanett

2017. október 1.

Bevásároltam minden unikornisos cuccból és ez a kézkrém is akkor került a kosaramba. Egyetlen egy darab volt már csak belőle a Müllerben, de most már tudom miért! A cuki csomagolásán és a kellemes illatán kívül remekül hidratál és még most is van benne, pedig nyáron vettem és sokszor használtam. Kevés is elég belőle, nem kell kipancsolni, mint a többi kézkrémet, hogy érjen is valamit.

anitaanett
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

yokkoa

2017. szeptember 30.

Jól hidratál, szépek az összetevői. Ne a Rossmannban vegyétek, ha Müllerben ennyi, mert a Rossmannban 900,- volt. Mondjuk van olyan jó, hogy nekem annyiért is megéri. Egyedül az illatáért nem vagyok annyira oda..

yokkoa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 30.

NixonB

2017. június 18.

A csomagolás formavilága csábított a vásárlásra, no meg persze a rendkívül száraz kézfejem amit muszáj volt napközben is hidratálni.
Könnyed állagú, Huba Buba rágóra emlékeztető fanyarkás gyümölcs illat ami tartós is.
Azért szeretem mert alig 2 perc alatt teljesen beszívódik és nem marad utána csak puha és selymes tapintás. Egyedül az adagolója nem tetszik nekem sem, képtelenség a megfelelő mennyiséget kinyerni belőle. Ezt leszámítva tökéletes nyári kézkrém, de az adagoló miatt csak 4 csillag.

NixonB
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 18.

asszumartina

2017. június 12.

Szuper illat. Délután kentem be a kezem, de még este 10-kor is éreztem az illatát (igaz enyhén), de ugye sokszor mostam kezet, stb és még ennek ellenére is! Az egész szobába érezni. Gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Nyilván itt is számít a mérték, mert ha túl sokat használunk belőle úgy persze, hogy lassabban fog beszívódni. Még 1 plusz pozitívum, hogy amiért ilyen kicsi nálam a táskámba csücsül. :)

asszumartina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

Black Fairy

2017. május 30.

Az illata és a hidratálóképessége remek, viszont elég lassan szívódik be és réteget hagy a kezemen. Egyébként vegán, állatkísérletmentes és cuki a csomagolás, szóval négy csillagot kap. :D
(Utóbbiak nélkül csak három lenne.)

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

(Utóbbiak nélkül csak három lenne.)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.