KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Előkészíti a manikűrt, rugalmas védőréteget képez. Védi a körmöt az elszíneződéstől.

kecskesszuszu17

2017. október 4.

Régóta kerestem jó alaplakkot, és a TrendItUp-ban nem csalódtam most sem. A márka összes terméke szuper szerintem, ez is az. Szépen kiegyenlíti a körmöm, szuperül lehet felvinni rá színt, és majdnem egy hétig bírja is, mosogatás-takarítás mellett is. És valóban védi a körmeimet, nem sárgulnak el egyáltalán. Nagyon meg vagyok elégedve vele.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

deezsina

2017. szeptember 7.

Az első alapozólakk, amit próbáltam, a gyakori festés miatt sárguló körömvégem miatt gondoltam, hogy ez szükséges lesz. Jelenleg a márka No.1. lakkjával használom, 4 napja teljesen rendben van, pedig a színes lakk eléggé olcsó azokhoz képest amiket általában használok. Jövök majd update-tel a sárgulást illetőten, illetve amiatt, hogy a többi megszokott lakkom hogy reagál rá.

deezsina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

CzFru

2017. augusztus 18.

Az eddigi legjobb alapozólakk, amit használtam! Pedig rengeteg márkát kipróbáltam, de ez olcsó is és jó is. Gyorsan szárad, jó az ecsete, és könnyű rá egyenletesen lakkozni, így kezdő lakkozóknak is tökéletes lehet :) Magában is használtam, mert nagyon szép természetes hatást lehet vele elérni egy száraz körmön.

CzFru
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

im

2017. augusztus 12.

Remélem, clara12 nem haragszik meg, ha elárulom, hogy csodaszép manikűröket készít és hatalmas gyűjteménye van körömlakkokból. Nem csoda, ha elszörnyedt, amikor megtudta, hogy én bizony képes vagyok egy-két rétegnyi színnel és fedőlakkal lezavarni a körömfestést. Ezt az alaplakkot is az ő ajánlására vettem meg. Mivel nem vagyok a téma szakértője, kérlek, így vegyétek figyelembe a véleményem.
Engem összességében zavar az egy plusz réteg (fölkenés, száradás), a gyakorlatlanságom miatt azt sem mindig találom el, hogy mennyire vastag/vékony réteget érdemes fölvinni. De az ecset kényelmes, a kupak fogása szerintem nagyon jó, a lakk kiegyenlíti az apró egyenetlenségeket és valóban meghosszabbítja a manikűr életét.
(Szeretem, ha van valami a körmeimen, de mostanában nem mindig vágytam színre. Mivel az alaplakk száradás után is ad egy kis opálos színt a körmeimnek, ha erre ráhúzok egy réteg fedőlakkot, olyan natúr, de azért mégis ápolt hatást keltő manikűrt kapok, amelynek az egyik legfőbb előnye, hogy pillanatok alatt elkészül.)

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

dnelli

2017. május 18.

Szeretem - teszi a dolgát, az ára pedig nagyon kedvező (kétszer csekkoltam a boltban, hogy ez tényleg 700ft?), tökéletes pótlása lesz az éppen most kivont Catrice alaplakknak. Általában ~5 napig bírják vele (és a fedőlakk-testvérével) a körmeim, ami nem rekord vagy ilyenek, de megfelelő. Tényleg védi a körmöket az elszíneződéstől. A Trend it up-tól eddig ez az alaplakk és egy fedőlakk van meg, de meggyőztek arról, hogy megéri költeni rájuk. Általában a Rossmann-ba járok, de ezentúl szerintem a márka miatt sűrűn látogatom majd a DM-et is. :D

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol