KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   699 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Előkészíti a manikűrt, rugalmas védőréteget képez. Védi a körmöt az elszíneződéstől.

im

2017. augusztus 12.

Remélem, clara12 nem haragszik meg, ha elárulom, hogy csodaszép manikűröket készít és hatalmas gyűjteménye van körömlakkokból. Nem csoda, ha elszörnyedt, amikor megtudta, hogy én bizony képes vagyok egy-két rétegnyi színnel és fedőlakkal lezavarni a körömfestést. Ezt az alaplakkot is az ő ajánlására vettem meg. Mivel nem vagyok a téma szakértője, kérlek, így vegyétek figyelembe a véleményem.
Engem összességében zavar az egy plusz réteg (fölkenés, száradás), a gyakorlatlanságom miatt azt sem mindig találom el, hogy mennyire vastag/vékony réteget érdemes fölvinni. De az ecset kényelmes, a kupak fogása szerintem nagyon jó, a lakk kiegyenlíti az apró egyenetlenségeket és valóban meghosszabbítja a manikűr életét.
(Szeretem, ha van valami a körmeimen, de mostanában nem mindig vágytam színre. Mivel az alaplakk száradás után is ad egy kis opálos színt a körmeimnek, ha erre ráhúzok egy réteg fedőlakkot, olyan natúr, de azért mégis ápolt hatást keltő manikűrt kapok, amelynek az egyik legfőbb előnye, hogy pillanatok alatt elkészül.)

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

dnelli

2017. május 18.

Szeretem - teszi a dolgát, az ára pedig nagyon kedvező (kétszer csekkoltam a boltban, hogy ez tényleg 700ft?), tökéletes pótlása lesz az éppen most kivont Catrice alaplakknak. Általában ~5 napig bírják vele (és a fedőlakk-testvérével) a körmeim, ami nem rekord vagy ilyenek, de megfelelő. Tényleg védi a körmöket az elszíneződéstől. A Trend it up-tól eddig ez az alaplakk és egy fedőlakk van meg, de meggyőztek arról, hogy megéri költeni rájuk. Általában a Rossmann-ba járok, de ezentúl szerintem a márka miatt sűrűn látogatom majd a DM-et is. :D

dnelli
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol