KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Az élénk színű ajakrúzs gyöngyházpigmenteket tartalmaz, melyek bronzosan csillogó finisht biztosítanak az ajkaknak. Krémesen lágy formulája könnyen kenhető, mangóvaj tartalma gazdagon ápolja az ajkakat.

5 árnyalatban kapható

Diaaa

2018. december 13.

A piros színű tökéletes karácsonyi rúzs 😍😍😍 tartóssága nem az igazi, de a szín annyira gyönyörű

Diaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.