KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Leoni

2018. január 14.

Valóban pigmentált, krémes, kellemes, rendkívül könnyen siklik az ajkakon és számomra kis plusz luxus, hogy nem kell hegyezni! Nagyon szeretem és ugyanettől a márkától a matt rúzzsal használom. Az én favoritjaim a "410" és a "461". Nem értem, miért kerültek a kiárusítás polcokra!

Leoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Aryaa

2018. január 13.

Leárazások alkalmával sikerült beszereznem egy lilát, és nagyon szeretem. Krémes, könnyen használható. A teljes árát nem biztos, hogy kiadnám érte, mert az Essence ceruzáim is tudják ugyan ezt, de igy megérte.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Babsszi

2018. január 13.

349ft-ért szereztem be 3 darabot és imádom. Tartós, megfelelő puhaságú, nagyon könnyű vele rajzolni, krémes de nem folyik szét még a szám sarkaiban sem és rúzs helyett - csak magában - is simán megállja a helyét. Ennyi pénzért ajándék.

Babsszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

vikocca

2018. január 11.

Krémes, könnyen kezelhető és baromira tartós.

vikocca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

Krémes, könnyen kezelhető és baromira tartós.

Mancsusz

2018. január 2.

Sok ajakkontúr ceruzát próbáltam már, de ez a kedvencem. Több szín is meg van belőle, kedvencem a 260-as árnyalat, már majdnem teljesen elhasználtam és ha elfogyott biztosan újat veszek belőle. Nagyon tartós, krémes, pigmentált. Ha eszek sem mászkál el, nem szárítja az ajkaimat és biztos alap bármelyik vörös rúzsomhoz. Imádom, mindenkinek ajánlani szoktam.

Mancsusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

tonic

2017. december 24.

Krémes,tényleg tartósnak nevezhető,majd még keresek vmi normális színt,mert legutóbb nem volt időm nézelődni hosszasan :)

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 24.

fantzi

2017. december 22.

Ez valami hihetetlen! Soha nem bírt még ki rajtam ennyit rúzs/ceruza/szájfény/lip tint. Valamivel reggel 8 után felkentem (470-es árnyalat), 9:45-kor rájavítottam (bár semmi baja nem volt), aztán a céges karácsonyi ebéd (nem kevés evés-ivás) után, délután 2-kor ért a nagy meglepetés, hogy alig hiányzik a "rúzsomból" :O ...majd a következő meglepetés délután 4-kor, amikor még mindig jól láthatóan rajtam volt, bár már kezdte azért elveszíteni a szépségét. Amint lehetőségem lesz rá, beszerzek még újabb színeket!

fantzi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Nicolett022

2017. december 21.

Eddig nem igazán szerettem a Trend It Up termékeket, viszont ez féláron volt, úgyhogy miért ne alapon megvettem, ha ez se jön be, nem nagy veszteség. Azóta vettem még belőle hármat, mert ez fantasztikus. Szép színe van, tartós, sokszor rúzs helyett is használom. Ha a márka többi terméke nem is jön be, ezt biztos újra fogom venni, ha elfogy.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 21.

aNora

2017. december 17.

Annyira kedvelem ezt az ajakkonturceeuzát, hogy simán megadom az 5 csillagot. Szuper színek és tartós is. Nekem több különböző árnyalat van meg, és mindet használom az egész ajkamra. Nem csak konturozom velük, hanem szinezem az egesz ajkam. Erre is tökéletes, nem túl kemény, nem folyik szét és tartósak is. Gondolkodás néĺkül adom az 5 csillagot

aNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Nicool89

2017. december 4.

Amnyira jo, hogy a szajceruzakhoz passzoló ruzs is van, ez a Trend it up ajakceruza felveheti a versenyt luxus márkák termékeivel pl a MAC ceruzáival. Lágy, Krémes állag, precíz felvitel es tartós. A csomagolása szuper, hogy nem kell hegyezni es ami a pláne az alján le lehet venni a kis kupakot es aki meg precizebben szeretne farag hatja magának. Rengeteg szín választék mindig kijönnek újabb évszaknak megfelelő kombinációkkal. Az ara szuper en nagyon megvagyok elégedve vele van itthon jo pár színem tőlük.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.