KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

Hosszantartó, preciziós ajakkontúr-ceruza. Erősen pigmentált, vízálló. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Trend It Up Contour & Glide Ajakkontúr Ceruzák
Ár: 250 Ft/db+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Leírás szerint, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/mpl automata/futár

Boriskajuliska

2018. június 24.

Minden nap (ahogy kiteszem a lábam:) használok rúzst de nem csak úgy feldobva, hanem korrektor ceruzával a kontúr előtt kiemelve annak színét és egyben fixálva stb stb. Ebbe a rutinba illesztettem be ezt az olcsó de meglepően jól működő ceruzát. Nagyon jól siklik és könnyű vele precízen dolgozni. Fixálás után a helyén marad, ezzel könnyűvé teszi a napközbeni rúzs utánpótlását, vakon lehet rúzsozni hiszen a szélek a helyükön maradnak. Korallos és nude színben is megvan, újravevős.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 24.

dynah13

2018. június 23.

Egy piros es egy korallos - rozsaszines arnyalatom van, mindkettot imadom, es hasznalom is! Tokeletes alapot ad a ruzshoz, tartosabb is lesz tole. Nagyon szep, pigmentalt, onmagaban is elegendo viselet lehet. Szepen lehet ra epiteni is, nem kenodik, nem fog. Nagyon megeri az arat, szerintem megtalaltam az idealis szajceruzat szamomra, tobb arnyalatot is be fogok meg szerezni! :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

majorcintia99

2018. június 20.

Nagyon szép fedés, önmagában rúzs helyett is használni szoktam. Tartóssága a többi drogériás ceruzákéhoz hasonló, rúzzsal együtt a tuti! Szép színválaszték, merészebb és visszafogottabb színek egyaránt pigmentáltak.

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

niki123

2018. június 20.

Szép színű, tartós és krémes szájkontúr ceruza, ami az egész ajakra használható és rettentő olcsó. Sokszor előveszem. Nálam 5*.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

vadvirag919

2018. június 20.

Kettőszáz kemény forintért vettem egy olyan árnyalatot, ami tökéletesen passzol a szájszínemhez, és még senki sem ért hozzá, teljesen ép volt a hegy. Kipróbáltam, tetszett, úgyhogy vettem belőle még vagy 3 darabot.
Primernek tökéletes (kontúrnak sem rossz), nem szárít, de tart. Könnyű kezelni, automata. Gyorsan fogy.
Örülök, h odasomfordáltam az akciós dobozhoz, az állványon egy darab szájceruza sem volt már, amit valaki ne gányolt volna össze 800 Ft-ért, ezek meg teljesen hibátlanok voltak negyed áron.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

sheol

2018. május 29.

230 (nude-rózsaszín), 474 (mályvás-rózsaszínes), 471 (vörös) árnyalatok vannak meg, rúzs helyett használom őket. Imádom a színeiket, könnyű őket használni. Szépen kopnak. Hideg tónusú bőrhöz jól állnak ezek a színek.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Blackxentric

2018. május 28.

Két árnyalatom van belőle, a sötét lila és az élénk rózsaszín. Kellemes krémes az állaguk és jól pigmentáltak. Könnyű velük dolgozni és tartósak is. Mindent amit elvárok egy ilyen terméktől teljesítenek és olcsók is.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

kakaska

2018. május 28.

Szép színek, tartós és nem utolsó sorban olcsó. Nem szárított. 200 (nude-halvány pink), 220 ("Barbie"-pink), 460 (tűzpiros), 463 (bordóspiros), 475 (padlizsánlila) színekben használom.

kakaska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

radioaktiva

2018. május 8.

Nekem nem lett szerelem. Amolyan egynek jó. Tartós, az árát megéri, főleg akciósan, de számomra nem jó érzés viselni. Kicsit szárít is.

radioaktiva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 8.

Kremcica

2018. május 8.

Leárazásban vettem kemény 400 Ft-ért a 245-ös és 463-as árnyalatot. Az első egy barackos korall árnyalat az utóbbi bogyósgyümölcs színű. Könnyű használni, tartós, akár rúzsnak is jó. Teljes áron is megéri az árát, mert tudja amit tudnia kell egy ilyen sminkterméknek.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Piros.

Színezék. Barnás sárga.