KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Vízálló. Precíz vonalú szemkontúr, tartós színek és tökéletes fedőképesség.

• erősen pigmentált
  • intenzív színű
  • könnyedén, egyenletesen felvihető
  • csavarható végű, beépített hegyezővel
  • vízálló

nagyerika28

2017. október 19.

Türkiz szinűt vettem magamnak és Anyukámnak is, de egyikőnknek sem tartós🙁 Pigmentált, jól siklik a bőrön, gyönyörű a színe, csak nagyon kenődik...

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Mano1234

2017. október 17.

Feketét vettem, szeretem használni. Intenzív színe van, megfelelően puha és viszonylag tartós is.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

SVivi

2017. október 4.

Egy rosegold árnyalatot vettem meg belőle. Kézen szép, lágy színe volt, de sajnos szemre felkenve szinte alig látszik belőle valami. Viszont könnyen siklik és nem maszatolódik, valamint a végén levő hegyező is szerintem szuper. A pigmentáltsága teljesen jó. Azért nem húzom le jobban a terméket, mert ez a szín okozott csupán csalódást, a többit nem próbáltam; olvasva a kommenteket azok jók, lehet majd kipróbálom más árnyalatban. Ha elfogy viszont ezt a színt semmi esetre sem veszem újra (nem tudom melyik árnyalat pontosan mert leszedtem a címkét).

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

doreszka94

2017. október 2.

Türkiz kékes színben van meg,szeretem használni. Szép, pigmentált színe van, nem kell több rétegben felvinni, hogy színe legyen. Egyetlen problémám vele, hogy nap közben maszatolódik, lefelé és felfelé is. Nem túl vészes, meg 800 Ft-ért nem is várok túl nagy csodát. Ár-érték arányban nagyon jó.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

spetra

2017. szeptember 25.

Kedvenc szemceruzàm, lila, bronzos barna és màlyva színekben van meg. Tartós, pigmentàlt ês krémes, könnyen siklik a szemhéjon.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

birdnerd

2017. szeptember 6.

Feketét vettem belőle (041-es), a színe megfelelő, az állaga is jó, krémes, könnyen használható. Viszont azt vettem észre, hogy ég tőle a szemem. Sajnálom, mert tényleg tetszett.

birdnerd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

RattusRattus

2017. június 6.

Könnyű vele dolgozni, krémes, gyönyörűen telt színe van, jól pigmentált, de nem kenődik el nap közben, álom! Ráadásul még olcsó is, engem abszolút meggyőzött, újra fogom vásárolni.

RattusRattus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.