KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,3 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,3 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Vízálló. Precíz vonalú szemkontúr, tartós színek és tökéletes fedőképesség.

• erősen pigmentált
  • intenzív színű
  • könnyedén, egyenletesen felvihető
  • csavarható végű, beépített hegyezővel
  • vízálló

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PinkMcFreeze

2018. április 20.

Számomra nagy csalódás volt, mert valahogy semennyire sem tartós és gyorsan maszatolódik. Akciósan vettem, így nem ért nagy kár, de túladtam rajta, mert nem volt meg a szerelem :(

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Kremcica

2018. február 15.

Pont úgy jártam mint SVivi. Gyönyörű rosegoldos árnyalatban vettem meg, de szemen alig látszik bármi is. :( Alternatív felhasználásként szemhéjfestésre használom, másik szemhéjpúderrel, tussal, szempillaspirállal már tudom használni. Csak hát nem ez lenne a funkciója. Maga a ceruza anyaga jó, nem túl kemény nem túl puha jól kenhető de nem maszatolódik. Erősebb színben még jó is lehet.. Szerencsére féláron vettem, teljes áron most keseregnék.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

tonic

2017. december 25.

Elég tartós, krémes is,szép az árnyalata is.

tonic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.

Elég tartós, krémes is,szép az árnyalata is.

Catn0va

2017. december 22.

Bejövős szemceruza. Egy mélyszürke árnyalat van meg nekem. Elégedett vagyok vele.

Catn0va
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Rozmaring16

Korcsoport: < 18
2017. december 10.

Egy sötétkék árnyalat van meg nekem. Nem rossz, de nekem hamar kenődik sajnos:(

Rozmaring16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 10.

Egy sötétkék árnyalat van meg nekem. Nem rossz, de nekem hamar kenődik sajnos:(

nagyerika28

2017. október 19.

Türkiz szinűt vettem magamnak és Anyukámnak is, de egyikőnknek sem tartós🙁 Pigmentált, jól siklik a bőrön, gyönyörű a színe, csak nagyon kenődik...

nagyerika28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Mano1234

2017. október 17.

Feketét vettem, szeretem használni. Intenzív színe van, megfelelően puha és viszonylag tartós is.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

SVivi

2017. október 4.

Egy rosegold árnyalatot vettem meg belőle. Kézen szép, lágy színe volt, de sajnos szemre felkenve szinte alig látszik belőle valami. Viszont könnyen siklik és nem maszatolódik, valamint a végén levő hegyező is szerintem szuper. A pigmentáltsága teljesen jó. Azért nem húzom le jobban a terméket, mert ez a szín okozott csupán csalódást, a többit nem próbáltam; olvasva a kommenteket azok jók, lehet majd kipróbálom más árnyalatban. Ha elfogy viszont ezt a színt semmi esetre sem veszem újra (nem tudom melyik árnyalat pontosan mert leszedtem a címkét).

SVivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

doreszka94

2017. október 2.

Türkiz kékes színben van meg,szeretem használni. Szép, pigmentált színe van, nem kell több rétegben felvinni, hogy színe legyen. Egyetlen problémám vele, hogy nap közben maszatolódik, lefelé és felfelé is. Nem túl vészes, meg 800 Ft-ért nem is várok túl nagy csodát. Ár-érték arányban nagyon jó.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

spetra

2017. szeptember 25.

Kedvenc szemceruzàm, lila, bronzos barna és màlyva színekben van meg. Tartós, pigmentàlt ês krémes, könnyen siklik a szemhéjon.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.