KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Metálfényű rézárnyalatú körömlakk ötféle színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

canyon

2017. szeptember 22.

Tettem alá alaplakkot, mégsem tetszett a végeredmény. Egy rétegben nagyon halvány, olyan mintha filctollal satíroztam volna a körmöm. Két rétegben már csíkos. Kicsit sem tetszik, pedig meg elmentem másik városba megvenni, mert nálunk nem kapható még. Nagy csalódás, akár ki is dobhatom :(

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.