KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2017. augusztus 1.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Metálfényű rézárnyalatú körömlakk ötféle színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Katka0716

2017. november 19.

Most vettem először ilyen lakkot Joy-napok alkalmából, ezt a márkát még nem próbáltam(030-as árnyalat). 2rétegben vittem fel, az első rétegben valóban halvány kicsit, de másodjára viszont szerintem szép. Nekem nem lett csíkos, mondjuk kicsit bővebben vittem fel. Egész hamar megszárad, pedig azt hittem majd gondjaim lesznek vele. Ezen a téren szerintem jól szerepet. A tartósságáról nem tudok mit mondani még, mert tegnap este festettem ki. Updete-elek, hogy mikor kopott meg :D

update: kb. 5 nap után kezdett kopni kicsit a körmöm végén a lakk, de nem pattogott le.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

canyon

2017. szeptember 22.

Tettem alá alaplakkot, mégsem tetszett a végeredmény. Egy rétegben nagyon halvány, olyan mintha filctollal satíroztam volna a körmöm. Két rétegben már csíkos. Kicsit sem tetszik, pedig meg elmentem másik városba megvenni, mert nálunk nem kapható még. Nagy csalódás, akár ki is dobhatom :(

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.