KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: SVivi, Módosítva: 2018. január 9.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Metálfényű rézárnyalatú körömlakk ötféle színben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dynah13

2018. június 24.

Nekem nagyon tetszik ez a metalos, bronzos hatas, amit el tudok erni vele. Probaltam mar ugy, hogy csak az alaplakkra kentem 2 reteget (mindig minimum 2 szint viszek fel), ugy, hogy egy halvany vagy valamilyen nude szinre vittem ra, es ugy is, hogy csak a korom vegere kentem az ivre, mindegyik nagyon szep vegeredmenyt hozott. Sok mindent ki lehet meg vele kiserletezni, szeretni fogom, az biztos :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

AnnaR

2018. március 6.

Megszavazok neki most 4 csillagot. Essence alaplakk fölé kentem egy rétegben és így is gyönyörű a színe. Visszafogott bronz árnyalatban csillan meg a körmömön, rendkívül elegáns, tetszik :) Ha fedőlakk nélkül kibír legalább 3 napot akkor veszek még belőle a leárazásokon.

Valahogy úgy éreztem kell még neki még 2 réteg és egy fedőlakk és így tényleg szép, de az biztos, hogy ezt a lakkot nem veszem újra. Leárazva vettem, de biztos, hogy teljes áron nem kéne. Viszont a színe miatt és mert tényleg bírja a strapát megadom neki a három csillagot.

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

szlilly

2018. február 25.

Semmi extra ez a körömlakk. Szép a színe, de legalább 2 réteg szükséges ahhoz, hogy látszódjon. Akciósan vettem, 300 Ft-ért, így nem bántam meg, de teljes áron biztos nem vennék ilyen körömlakkot. 3 nap után elkezdett lepattogni.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Katka0716

2017. november 19.

Most vettem először ilyen lakkot Joy-napok alkalmából, ezt a márkát még nem próbáltam(030-as árnyalat). 2rétegben vittem fel, az első rétegben valóban halvány kicsit, de másodjára viszont szerintem szép. Nekem nem lett csíkos, mondjuk kicsit bővebben vittem fel. Egész hamar megszárad, pedig azt hittem majd gondjaim lesznek vele. Ezen a téren szerintem jól szerepet. A tartósságáról nem tudok mit mondani még, mert tegnap este festettem ki. Updete-elek, hogy mikor kopott meg :D

update: kb. 5 nap után kezdett kopni kicsit a körmöm végén a lakk, de nem pattogott le.

Katka0716
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

canyon

2017. szeptember 22.

Tettem alá alaplakkot, mégsem tetszett a végeredmény. Egy rétegben nagyon halvány, olyan mintha filctollal satíroztam volna a körmöm. Két rétegben már csíkos. Kicsit sem tetszik, pedig meg elmentem másik városba megvenni, mert nálunk nem kapható még. Nagy csalódás, akár ki is dobhatom :(

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 77491, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77499

Acetone 0 0

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.