KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. október 8.

Kiszerelés:   3,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, csillogó szájfény, mely alkalmazható önmagában vagy rúzs fölé is. Vegán termék.

4 árnyalatban kapható

Brami

2018. október 12.

Véletlenül akadtam rá erre a termékre. Nagyon megtetszett, hogy nagyon erősen csillog, így gondoltam egy próbát megér. Nekem teljesen megfelel egy kicsit ragacsos, de nagyon szépen csillog. Ha visszafogottan sminkelek, akkor csak önmagában használom, ha kicsit erőteljesebben, akkor viszont rúzs felé szoktam feltenni.

Brami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.