KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fixáló spray, mely minimalizálja a pórusokat, a bőrhibákat és a pirosságot a smink felvitele előtt. A kész sminkre fújva egy láthatatlan filmréteget képez, és így megvédi azt az elkenődéstől. A frissítő textúra kellemes érzetet nyújt.

katalinmester13

2018. november 14.

Jaj, ez a spray! Ezzel is mellényúltam. Az illata furcsa, de megszokható. Smink fölé próbáltam fújkálni, alá nem próbáltam. Első használatnál nagyon meglepett: Az eddig megszokott módon és távolságról nyomtam le a szórófejét. Jó nagy adagot kaptam az arcomba. Rögtön a vicces videók egyike jutott eszembe, amikor valakit váratlanul szemközt köp egy láma. Nevetni nem tudtam, mivel csak akkor szánom rá magam a kence-ficére, ha "hámegyek". És mindig késésben vagyok. Felbosszantott. Majd dolgom végeztével, és mentőszándékkal elhatároztam, hogy nem dobom ki. Egyik elődje szórófeje nagyon szépen porlasztott, bár a benne lévő termék nem volt az igazi. Veregettem a vállam, hogy milyen előrelátó, okos kislány vagyok, amiért szépen kimostam, elraktam a flakonját, hátha jó lesz még valamire. Megfelelőnek éreztem az alkalmat a felkutatására. Megtaláltam, letekertem a szórófejét, nyúltam a szembeköpősért. Tekergettem a nyakát, és semmi. Ekkor lettem igazán mérges. Ezt nem lehet szétszerelni. De miért nem? Miért fáj a gyártóknak, ha esetleg másra is tudjuk használni az egyébként környezetszennyező flakonjaikat? Oké, hogy megy a szelektívbe, de mégis. :( Elfújkodtam, de nem találtam meg a megfelelő távolságot. Vagy a fürdőszoba kövén ladolt, mivel túl messziről fújtam, korcsolyapályává alakítva azt, vagy pedig az arcomon, hajamon hatalmas buborékokban. Így nagyon gyorsan fogyott, és azt sem tudtam kideríteni mennyire növeli a smink tartósságát. Csak azért nem pénzkidobás, mert addig nem használtam másik fixálót, amíg ezzel kínlódtam. Szomorú.

katalinmester13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

Manitabarbara

2018. szeptember 9.

Nem a legjobb fixáló,de találkoztam már rosszabbal is. A szórófeje megfelelő és egész sok terméket is tartalmaz a csomagolás.
Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Manitabarbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Az illata nagyon fura. Szerintem nem fogom újra venni.

Anheszenamon

2018. szeptember 6.

Ez a termék semmit nem ér sajnos. Nem vettem észre, hogy bármit is csinálna, nekem nem minimalizálja a pórusokat sem és a sminket sem teszi tartósabbá. A porlasztója kezdettől fogva borzalmas, mikor sminkelés végén az arcomra fújtam, tele lettem hatalmas vizes pöttyökkel, amik az alapozón is meglátszottak. Közben rátaláltam a MAC Fix+-ra, így ez a Trend it up spray feledésbe merülve állt a polcomon, míg egyik nap elővettem, gondoltam ecset benedvesítésér jó lesz, hogy élénkebbé tegyem a szemhéjpúder színét. Meglepve tapasztaltam, hogy időközben teljesen tönkrement a pumpája, annak ellenére is, hogy nem használtam. Szóval ez a cucc kuka. Igazából semmire nem jó.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

birdie

2018. június 19.

Szerintem nagyon jól működik, de nincs összehasonlítási alapom. Én smink előtt alapnak használtam (kézbe fújva és azzal beletapogatva az arcbőrbe) és a kész sminkre is ráfújtam. Egy fülledt napon, egy esküvőn teszteltem. Hajnalig tartott a sminkem. Igaz, púderezni kellett néha, mert matt homlokot nem biztosított. A szemsminkem is tartós maradt (lefújtam a szemhéjpúderecsetet ezzel, mielőtt belemártottam volna a festékbe)
A homlok átfénylés meg szerintem a melegnek is köszönhető volt. Szóval szerintem hozta, amit kell. Megtartom.

birdie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

dsstr1

2018. június 18.

Ez az első fixáló spray-m, így viszonyítani nem tudok. Alapozó alá használom, úgy bevált. Tartósabbá tette a sminkem, nem folyt le az egész arcom nap végére se. Alapozó fölé nem szeretem, nekem nem tetszik az utána maradt érzés, mintha zsíros lenne a bőröm. Pattanásokat nem okozott, pedig nekem mindentől kipattog az arcom. Egyetlen bajom vele, a fújókája. Nem porlasztja eléggé a terméket, úgy hogy eléggé megszenvedek vele, mire normálisan be tudom fújni vele az arcom.

dsstr1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

ivanbogi

2018. június 14.

Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Nem rossz kis sminkfixáló, de annyira nem tette tartóssá a sminkemet hogy újra vegyem. Alternatívának jó amíg keresem a tökéleteset! :)

ivanbogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Kmetyek

2018. május 1.

Ez az első fixálóm, szóval viszonyítási alapom nincs.
Rövid idő alatt felszárad, és szinte érzem ahogy az arcomon stabilabb lesz a smink. Első használatnál hiába könnyeztem a náthától, szinte érintetlen maradt a sminkem. A szemem beslő sarkánál volt egy kis elmosódás, de hát ott képződik a könny, szóval megbocsátható.
Elég nagy kiszerelés, szóval biztos egy jó ideig elég lesz, mivel ritkán sminkelem magam.
5 csillagot kap, mert problémám nem volt vele.

Kmetyek
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Ez az első fixálóm, szóval viszonyítási alapom nincs.
5 csillagot kap, mert problémám nem volt vele.

Mardebra

2018. május 1.

Nagyon szerettem. Szépen fixálta a sminkemet. Egészen addig amíg egyszerűen tönkrement a fújókája, pedig a polcon állt. Szinte még tele volt. Csalódott vagyok.

Mardebra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 1.

Vivi0507

2018. április 17.

Hát nem tudom , kicsit semleges érzésem van ezzel kapcsolatban mert bár valóban mintha egy kicsit tartósabbá tenné asminkem de nem annyira hogy ujravevős legyen , de első próbálkozásnak jó volt , én szeretem sokáig wlég helyén tartja a nap folyamán a sminket . összességében jó ..

Vivi0507
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

AmysMadeUp

2018. február 28.

Nagyon meglepő volt számomra a hatása. Eleinte én is észrevettem, hogy nem porlaszt rendesen, ezért én úgy kezdtem el használni, hogy az arcápolási rutin után smink előtt, ráfújom az arcomra, és eloszlatom, hagyom hogy beszívja teljesen és ezután jön az alapozó és a többi. Elég könnyen átzsirosodik az arcom, viszont ez nagyon jól helyén tart és szinte minimálisan fénylik át. Persze hozzá kell tennem, hogy a legvégén én az átlátszó mattító púderét is használom. Korábban a Dm-es tinture fixálót használtam de annál nem vettem észre ilyen mértékű fixálást.

AmysMadeUp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol

A selyemhernyó által a selyem készítés során kibocsájtott fehérje féle. A CosIng szerint bőr- és hajkondícionáló, bőrsimító összetevő. Egy szabadalom szerint pedig a sericin megfelelő mennyiségben antioxidáns és pigmentfoltok ellen is hatásos összetevő.