KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. január 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es őszi limitált kiadás

3 árnyalatban kapható körömlakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dreammiyss

2018. február 8.

A 010-es árnyalatban van meg, hihetetlen gyönyörű szín. Ma délután festettem ki vele a gyönyörű, szétrágott ujjaimon lévő körömházam, és már itt-ott lekopott. bár lehet amiatt, hogy sokat tettem-vettem a száradást követően. Sajnos mégsem ezt várom el egy igazán jó körömlakktól, még akkor sem ha két réteget kenek fel. Sajnos nekem nem vált be, de adok neki egy új esélyt!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.