Trend It Up

Ár:   700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. január 11.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es őszi limitált kiadás

3 árnyalatban kapható körömlakk

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

itsnotvanessza

2018. augusztus 12.

Nagyon szerencsés vagyok, hiszen 200 forintért vettem kiárusítás miatt. Egy rétegben is szép a végeredmény, az ecset is kifejezetten jó, szerintem eléggé megérte :)

itsnotvanessza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

7ot

2018. június 30.

Kiárusításon vettem meg a képen látható színben. Jobban bírja, mint a hasonló árkategóriájú Essence-es. 2 rétegben szépen fedett, alap- és fedőlakk nélkül 2-3 nap után kezdett lepattogni. Ha jól emlékszem, 500 ft volt, ezen az áron egynek jó volt.

7ot
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 30.

dreammiyss

2018. február 8.

A 010-es árnyalatban van meg, hihetetlen gyönyörű szín. Ma délután festettem ki vele a gyönyörű, szétrágott ujjaimon lévő körömházam, és már itt-ott lekopott. bár lehet amiatt, hogy sokat tettem-vettem a száradást követően. Sajnos mégsem ezt várom el egy igazán jó körömlakktól, még akkor sem ha két réteget kenek fel. Sajnos nekem nem vált be, de adok neki egy új esélyt!

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.