KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   6 x 0,8 g

2017-es őszi limitált kiadás

Nagyon pigmentált szemhéjpúdereket tartalmazó paletta, 6 összehangolt matt és csillogó árnyalattal.

3 változatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pumi

2018. március 12.

Hát lekörözte az Isadora palettát ahol botrányos az ár, illetve a beige szin. Viszont ez kicsit szórodik, de nagyon nagyon szuper szinek!!! A beige nekem már teljesen kikopott :)

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

lenizsu

2018. március 11.

Nemrég vettem az egyik budapesti üzletben a palettámat. Gyönyörű színei vannak, tartósak. Próbáltam szemhéjbázissal is és nélküle is. Alappal jobban kijönnek a színek, csak ennyi különbséget tapasztaltam. Könnyen satírozhtó, jól kombinálható termék. Nem csomósodik össze a mélyítőben, nem kopik le nap közben. Fantasztikus termék. Sajnálom, hogy csak három árnyalatban volt kapható.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.