KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: francais, Módosítva: 2018. január 11.

Kiszerelés:   6 x 0,8 g

2017-es őszi limitált kiadás

Nagyon pigmentált szemhéjpúdereket tartalmazó paletta, 6 összehangolt matt és csillogó árnyalattal.

3 változatban kapható

sprefectesse

2018. szeptember 16.

A csillámok potyognak belőle, nem is kicsit, úgyhogy nem egy nagy eresztés.
Ujjal fellapogatva még nagyjából kezelhető, és legalább akciósan vettem. :)

sprefectesse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

A csillámok potyognak belőle, nem is kicsit, úgyhogy nem egy nagy eresztés.
Ujjal fellapogatva még nagyjából kezelhető, és legalább akciósan vettem. :)

szlilly

2018. július 11.

Kettő paletta van meg (a 010-es nude árnyalat, illetve a 030-as szürkés). Nem mondom, hogy ezek a szerelem palettáim, sőt, igazából semmi extra egyik sem. Azért vettem meg, mert le voltak árazva és érdekelt, hogy milyenek lehetnek. Poroznak, a színek nem annyira pigmentáltak, mint ahogyan elvárnám, illetve a csillogós színek eléggé potyognak napközben. Összességében használható paletták, de nem tetszenek, így ritkán nyúlok értük.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Pumi

2018. március 12.

Hát lekörözte az Isadora palettát ahol botrányos az ár, illetve a beige szin. Viszont ez kicsit szórodik, de nagyon nagyon szuper szinek!!! A beige nekem már teljesen kikopott :)

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

lenizsu

2018. március 11.

Nemrég vettem az egyik budapesti üzletben a palettámat. Gyönyörű színei vannak, tartósak. Próbáltam szemhéjbázissal is és nélküle is. Alappal jobban kijönnek a színek, csak ennyi különbséget tapasztaltam. Könnyen satírozhtó, jól kombinálható termék. Nem csomósodik össze a mélyítőben, nem kopik le nap közben. Fantasztikus termék. Sajnálom, hogy csak három árnyalatban volt kapható.

lenizsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.