KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. május 14.

Zöld, kék és nude színei káprázatos holografikus hatást eredményeznek. Selymesen lágy textúrájú, erősen pigmentált szemhéjfesték, szárazon és nedvesen is használható. Az egyes színek tetszés szerint kombinálhatóak.

Ár: 1600 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: rózsaszínt próbáltam 3x, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes, esetleg posta

mmartina97

2018. június 21.

Tesztelésre érkezett,amit ezúton is nagyon köszönök! A paletta színei szépek,de kicsit gyengék és építeni kell. Önmagában nem szoktam használni.A kedvencem az első és a 2.szín.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

lolkabolka

2018. június 13.

Tesztelésre kaptam ez a holo trio-t. Vegyesek az érzéseim... Maga a púder jelentéktelennek, gyengécskének tűnik a tartójában. Felvitellel azonban megváltozik, szépen mutat és meglepően előbújik a holo hatás. A felvitel valóban nehézkes, nem mindig sikerül egyenletesen, de nem lehetetlen. A zöld a legszebb számomra, de ez a holo hatás idegen tőlem - szubjektív. Nagyon el kell találni, hogy kinek áll jól, barnított bőr, szép eldolgozás, hozzá harmonizáló kiegészítő vagy minta.. stb. Viszont aki eltalálja, sikerre mehet vele - buliba, alkalomra ajánlom inkább, mint hétköznapokra. Múltkor egy tini lány viselte ezt/vagy hasonlót, rózsaszín árnyalatút és nagyon olcsó hatású volt a szemén.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

ndorisz1996

2018. június 1.

Tesztelésre kaptam a palettát. Gyönyörű színek, amik be is váltják az ígért hatást. Nyilván nem egy hivatalos alkalommal kell használni, inkább bulikra, fesztiválokra. A problémám nekem is a következő: megszenvedek, mire felkerül a szemhéjamra. Ez egy kicsit elvesz a varázsából.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. május 27.

Tesztelésre kaptam. Tényleg holo hatású, amin meg is lepődtem, mivel azt hittem, hogy csak simán 3 csillogó szemhéjpúdert kapok. Szépek, a kék tetszik a legjobban, azt is próbáltam ki először. Ami viszont a legjobban meglepett ezzel a palettával kapcsolatban, az az, hogy van egy használhatatlan, merev, tömör ecsetem, azt hittem semmire nem lesz jó, viszont ezt csak azzal lehetett rendesen felvinni, a rendes, puhább ecseteimmel sehogy sem akart sikerülni. Aztán ugye megörültem, hogy végre fel tudtam vinni, majd amikor sikerült szétoszlatni a szemhéjamon, csalódnom kellett. Amikor csak belenyúltam, a kezemen nagyon jól nézett ki, viszont a szemhéjamon iszonyúan darabos volt, sőt, csak kék kis csillogós darabkák voltak. A másik 2 színnel szintén ez a helyzet.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 27.

Orsell

2018. május 22.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az idei nyár nagy slágere a HOLO hatás ezért, izgatottan próbáltam ki, a színek tényleg nagyon szépek és hozzák a kívánt hatást. A felvitelük azonban nehézkes, próbáltam ujjakkal és a real techniques ecseteimmel (ezt csak azért jegyzem meg, hogy érzékeltessem nem az ecsettel volt a probléma) porzanak, kevéssé építhetőek és viszonylag sokat kell felvinni belőle, hogy látszódjon is valami. A tartósságára nem panaszkodom nap végéig szépen tart bár én alá és főlé is fixálok. :D

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.