Trend It Up

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Zöld, kék és nude színei káprázatos holografikus hatást eredményeznek. Selymesen lágy textúrájú, erősen pigmentált szemhéjfesték, szárazon és nedvesen is használható. Az egyes színek tetszés szerint kombinálhatóak.

1500 Ft / Trend It Up Holo Eyeshadow Palette
Ár: 1500 Ft (+ ajánlott posta) , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta
Ár: 1000 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fezs

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 2.

Szintén tesztelésre kaptam. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Kezdjük kívülről befelé. A csomagolása teljesen okés, erős műanyag, ami úgy néz ki nem egy könnyen törik, viszont mivel, hogy ennyire erős anyagból van szinte lehetetlen kinyitni. Csakis úgy lehet kinyitni ha a körmödet használod, amit én gyűlölök, mivel rettegek tőle, hogy egy ilyen pillanatban letöröm a körmöm és ez nem nyafogás vagy ilyesmi, szerintem mindenki tudja milyen fájdalmas tud lenni, ha a bőrödhöz nagyon közel töröd le a körmöd. Maga a termék: az előttem szólókkal ellentétben ez NEM HOLO, de erre számítottam is, mivel a smink márkák még mindig nem különböztetik meg a chrome-ot/csillámos valamit és a holot. Szerintem a holo olyan, mint a CD hátulja ezüst alapon a szivárvány összes színében szikrázik. Miután láttam, hogy kb. mindenki azt írja itt, hogy ez holo, már nagyon érdekelt, hogy az internet szerint mi is a holo pontosan és őszintén ugyanazt találtam amit előbb leírtam :D. A termék kézen kipróbálva tényleg fantasztikusan néz ki, miután elnézünk a felett, hogy nem holo :D. Tényleg nehéz felvinni a szemhéjra és ha egyszer végre már sikerült akkor nem ugyanaz a hatása, mint kézen. Nem olyan szép inkább egy poros kicsit csillogó és eléggé darabos hatást keltő szemhéjfestékre emlékeztet, mint egy nagyon szép csillámló csodára.

Fezs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. július 27.

Tesztelésre kaptam. Tényleg holo hatású, amin meg is lepődtem, mivel azt hittem, hogy csak simán 3 csillogó szemhéjpúdert kapok. Szépek, a kék tetszik a legjobban, azt is próbáltam ki először. Ami viszont a legjobban meglepett ezzel a palettával kapcsolatban, az az, hogy van egy használhatatlan, merev, tömör ecsetem, azt hittem semmire nem lesz jó, viszont ezt csak azzal lehetett rendesen felvinni, a rendes, puhább ecseteimmel sehogy sem akart sikerülni. Aztán ugye megörültem, hogy végre fel tudtam vinni, majd amikor sikerült szétoszlatni a szemhéjamon, csalódnom kellett. Amikor csak belenyúltam, a kezemen nagyon jól nézett ki, viszont a szemhéjamon iszonyúan darabos volt, sőt, csak kék kis csillogós darabkák voltak. A másik 2 színnel szintén ez a helyzet.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 27.

Timi01

2018. július 20.

Megvan, mivel lehet felvinni úgy, hogy ne kelljen szenvedni vele! Az oriflame giordani szemhéjárnyaló gyöngyökhöz való ecsetével - nem tudom hivatalosan hogy hívják ezt a típust, gömbölyű feje van - már az első réteg is szép színű, így a pigmentáltsága is rendben van, lehet építeni is, és nem lesz foltos. Próbáljátok ki ilyesmi ecsettel, eddig én is laposakkal szenvedtem, azokkal tényleg nem működött, de így már szép. Én használom magában is és nappalra is, mégicsak nyár van 😁. A többi infót a lányok már leírták előttem: a dobozban gyengének tűnik de a szemhéjon már kicsit sem az.

Timi01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

WorkingClassGirl

2018. július 16.

Én is tesztelésre kaptam, nagyjából elmondták előttem, amit lehetett: szép színek, valóban hozzák a holografikus hatást, és szerintem se könnyű felvinni őket. A legelső, első ránézésre jelentéktelennek tűnő árnyalat a kedvencem, szép zöld, valahogy mindig a sellő téma jut eszembe róla:) valószínűleg nem mindenki tudja teljesen kihasználni ezeket a színeket, én se, de azért összességében nekem tetszik a paletta.
Ami nekem a legnagyobb negatívum, hogy az inci sehol nem szerepel a dobozon.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Ami nekem a legnagyobb negatívum, hogy az inci sehol nem szerepel a dobozon.

mmartina97

2018. június 21.

Tesztelésre érkezett,amit ezúton is nagyon köszönök! A paletta színei szépek,de kicsit gyengék és építeni kell. Önmagában nem szoktam használni.A kedvencem az első és a 2.szín.

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

lolkabolka

2018. június 13.

Tesztelésre kaptam ez a holo trio-t. Vegyesek az érzéseim... Maga a púder jelentéktelennek, gyengécskének tűnik a tartójában. Felvitellel azonban megváltozik, szépen mutat és meglepően előbújik a holo hatás. A felvitel valóban nehézkes, nem mindig sikerül egyenletesen, de nem lehetetlen. A zöld a legszebb számomra, de ez a holo hatás idegen tőlem - szubjektív. Nagyon el kell találni, hogy kinek áll jól, barnított bőr, szép eldolgozás, hozzá harmonizáló kiegészítő vagy minta.. stb. Viszont aki eltalálja, sikerre mehet vele - buliba, alkalomra ajánlom inkább, mint hétköznapokra. Múltkor egy tini lány viselte ezt/vagy hasonlót, rózsaszín árnyalatút és nagyon olcsó hatású volt a szemén.

lolkabolka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

ndorisz1996

2018. június 1.

Tesztelésre kaptam a palettát. Gyönyörű színek, amik be is váltják az ígért hatást. Nyilván nem egy hivatalos alkalommal kell használni, inkább bulikra, fesztiválokra. A problémám nekem is a következő: megszenvedek, mire felkerül a szemhéjamra. Ez egy kicsit elvesz a varázsából.

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Orsell

2018. május 22.

Tesztelésre kaptam a terméket. Az idei nyár nagy slágere a HOLO hatás ezért, izgatottan próbáltam ki, a színek tényleg nagyon szépek és hozzák a kívánt hatást. A felvitelük azonban nehézkes, próbáltam ujjakkal és a real techniques ecseteimmel (ezt csak azért jegyzem meg, hogy érzékeltessem nem az ecsettel volt a probléma) porzanak, kevéssé építhetőek és viszonylag sokat kell felvinni belőle, hogy látszódjon is valami. A tartósságára nem panaszkodom nap végéig szépen tart bár én alá és főlé is fixálok. :D

Orsell
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0