Trend It Up

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: KittiCreme, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus gyöngyház fénnyel rendelkező körömlakk. Széles fejű professzionális ecsete pillanatok alatt könnyedén elteríti a tartós lakkot a körmökön.

6 színben kapható

Trend It Up Holo Körömlakk 020
Ár: 500 , Eladó: gfanni
Állapot: csak kipróbálva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

bernadettu

2018. szeptember 13.

A 010-es árnyalat van meg, ami menta zöld és lilásra változik attól függően hogyan esik rá a fény.
Eddig egy Yves Rocher Dahlia Rose árnyalatra (fuxia színű) kentem topperként és M*lka lila színe lett, a fényben néha látni a menta zöldet. Az ecset nekem csíkoz, de nem olyan feltűnő, csak ha nagyon közelről nézzük.
Összességében tetszik, akciósan mindenképp megérte.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Összességében tetszik, akciósan mindenképp megérte.

Mancsoska

2018. augusztus 13.

Akciósan vettem a 030-as színben, kifutó termék lehet, mert más színeket nem is láttam már belőle. Nem nevezném holo lakknak, az üvegben kékes fényű rózsaszín és narancsos sárga között változik a színe, szerintem nagyon szép. Eddig csak egy barack színű lakkra próbáltam ki két rétegben, így fényben babapink, árnyékben narancssárgák a körmeim, szerintem gyönyörű. Ennél általában gyorsabban száradnak meg rajtam a lakkok, sikerült szépen belenyúlnom első használatkor. A tartóssága átlagos.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

exhocmomento

2018. augusztus 12.

030 árnyalatot vásároltam meg. (Itt a képen is ez a szín van. :)) Az első használat után realizáltam, hogy ez tulajdonképpen inkább fedőlakk. Úgyhogy ehhez a rózsaszín-sárga irizáló lakkhoz később a dm-ben választottam még egy babakéket (Trend it up - soft matte - 008) és a továbbiakban erre a kék alapra használtam/használom fedőlakként. Szerelmes vagyoook ebbe a kombóba, hihetetlen egyedi, gyönyörű és real holo flash. Nem tudom elmagyarázni, látni kell, egyszerűen a "holo" szóról nekem pont ez a halványkék irizáló árnyalat ugrik be.
Rózsaszínre kenve gyöngyházfényű rózsaszínt, feketére kenve egy rózsaszínfényű lilát, aranyszínre kenve rosegold árnyalatot ad.
Az ígéretet beváltva a kefe széles, kényelmesen és szép egyenletesen terít. Tartósságát tekintve szerintem átlagos, de ezért az árért pont megfelelő.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

KittyLady

2018. augusztus 7.

Kék szinben vettem meg, tartós viszont két rétegben kenem fel mert egynél átlátszik. Szerintem ez nem holo inkább gyöngyház fényű.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ppetra000000

2018. július 28.

Én rózsaszín körölakkra kenem rá, gyönyörű!
Gyorsan szárad,és rendkívül tartós.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Én rózsaszín körölakkra kenem rá, gyönyörű!
Gyorsan szárad,és rendkívül tartós.

Csillagporocska

2018. július 15.

Nekem semmit nem mondott a 'holo' amikor megvettem, csak az tetszett meg, hogy szépen fénylik, csillog, tehát elég fancy.
Egy kék árnyalat van meg, én tettem alá egy világoskék lakkot, és arra kentem ezt. Valóban nagyon szép, fénylik, tartós, extra, gyorsan szárad.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Banama30

2018. július 15.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szép lilás árnyalata van, tartós, viszonylag gyorsan is szárad. Két dolgot nem kedvelek benne. Egyik, hogy ez még véletlenül sem holo. Nem tudok pontosan rájönni hogy mi, de az biztos nem. Esetleg duocrome, unicorn skin vagy gyöngyházfényű? A másik pedig, hogy 3 réteg kell belőle.
Összességében elégedett vagyok vele és újravenném. :)

Banama30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Összességében elégedett vagyok vele és újravenném. :)

schnau.adelle

2018. július 5.

Imádom, nagyon szép fénye van. Viszonylag gyorsan megszárad, és tartós.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Imádom, nagyon szép fénye van. Viszonylag gyorsan megszárad, és tartós.

dynah13

2018. június 24.

Imadom a holo cuccokat, emiatt probaltam ki ezt is. En meg vagyok vele elegedve, ezert mas markatol nem is vettem holo koromlakkot, igy osszehasonlitani nem tudok. Nekem tetszik a hatasa, konnyen lehet vele dolgozni. En alapbol minimum 2 reteget kenek fel a szinbol, akkor is, ha mar 1 retegben szepen fed. Ebbol lehet, hogy volt 3 reteg is, de szep volt a vegeredmeny, es tartos is. Nekem bejon :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Ad-Namah

2018. június 15.

Fura. Négy réteget kentem fel a citrom-lime színű lakkbol, amire a köröm fehér része mondjuk nem látszódott. Nincs holo hatása, de mégis különleges színű lakk. Inkább rózsaszín gyöngyház fényű. Se lassan, de gyorsan nem száradt, habár nem a saját érdeme, hogy megszáradt, hanem fedő lakké. Lehetne rosszabb is ennyiért.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.