KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: KittiCreme, Módosítva: 2018. május 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus gyöngyház fénnyel rendelkező körömlakk. Széles fejű professzionális ecsete pillanatok alatt könnyedén elteríti a tartós lakkot a körmökön.

6 színben kapható

Trend It Up Holo Körömlakk 020
Ár: 500 , Eladó: gfanni
Állapot: csak kipróbálva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

dynah13

2018. június 24.

Imadom a holo cuccokat, emiatt probaltam ki ezt is. En meg vagyok vele elegedve, ezert mas markatol nem is vettem holo koromlakkot, igy osszehasonlitani nem tudok. Nekem tetszik a hatasa, konnyen lehet vele dolgozni. En alapbol minimum 2 reteget kenek fel a szinbol, akkor is, ha mar 1 retegben szepen fed. Ebbol lehet, hogy volt 3 reteg is, de szep volt a vegeredmeny, es tartos is. Nekem bejon :)

dynah13
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Ad-Namah

2018. június 15.

Fura. Négy réteget kentem fel a citrom-lime színű lakkbol, amire a köröm fehér része mondjuk nem látszódott. Nincs holo hatása, de mégis különleges színű lakk. Inkább rózsaszín gyöngyház fényű. Se lassan, de gyorsan nem száradt, habár nem a saját érdeme, hogy megszáradt, hanem fedő lakké. Lehetne rosszabb is ennyiért.

Ad-Namah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

csillu

2018. június 6.

Mint holo mániásnak, természetesen kötelező volt kipróbálni. A lilást és a narancsost vettem meg. A narancsost próbáltam ki. Mindenképpen kell alá valami alap, mert amúgy szinte átlátszó. És a hatást is inkább metálosnak nevezném, de holo-nak semmiképp. Amúgy jól mutat, nagyon tartós volt, de a metal effect-ért nem vettem volna meg. Természetesen fogom használni, de hiányzik az a jó kis holo-hatás.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.