KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: KittiCreme, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 30.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus gyöngyház fénnyel rendelkező körömlakk. Széles fejű professzionális ecsete pillanatok alatt könnyedén elteríti a tartós lakkot a körmökön.

6 színben kapható

Trend It Up Holo Körömlakk 020
Ár: 500 , Eladó: gfanni
Állapot: csak kipróbálva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

Panka86

2018. november 19.

060-as árnyalata van meg, fedőlakknak használom. Szépen kenhető, nem csíkos, az árnyalat lilás és átragyok alatta amit alákentem olyan flipflop-osan. Tartóssága is megfelelő. Ára ugyan nem olcsó, de szerintem megéri. Különleges hatása van.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

bernadettu

2018. október 18.

A 010-es árnyalat van meg, ami menta zöld és lilásra változik attól függően hogyan esik rá a fény.
Eddig egy Yves Rocher Dahlia Rose árnyalatra (fuxia színű) kentem topperként és M*lka lila színe lett, a fényben néha látni a menta zöldet. Az ecset nekem csíkoz, de nem olyan feltűnő, csak ha nagyon közelről nézzük.
Összességében tetszik, akciósan mindenképp megérte.
Azóta próbáltam Double Volume & Shine körömlakkal is és sokkal tovább tart, a Double Volume & Shine már 3 nap után elkezd lepattogni a körmeim végéről, de ez szinte ugyanolyan mint a lakkozás napján. Bordó színű lakkra felvíve is M*lka színű lesz, ami nem a kedvencem,viszont sajnálattal olvasom a korábbi hozzászólásokat, hogy kifutó termék lehet.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Összességében tetszik, akciósan mindenképp megérte.

karaibrahimgil

2018. október 18.

Drogériás viszonylatban szuper termék. Egy DM-es eladótól kaptam ajándékba, miután odaadtam neki a Glamour-napok hőse kupont. 😊
2 réteg világoslila árnyalatot vittem fel a körmömre - habár elsőre hezitáltam, 30-asként hogy fogok kinézni, de aztán rájöttem, hogy a kedvenc, szintén ajándékba kapott, kézi festésű selyemsálam pont ilyen színű.
Tetszik, mert tartós, szép a színe, és különleges hatású.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Tetszik, mert tartós, szép a színe, és különleges hatású.

Mancsoska

2018. augusztus 13.

Akciósan vettem a 030-as színben, kifutó termék lehet, mert más színeket nem is láttam már belőle. Nem nevezném holo lakknak, az üvegben kékes fényű rózsaszín és narancsos sárga között változik a színe, szerintem nagyon szép. Eddig csak egy barack színű lakkra próbáltam ki két rétegben, így fényben babapink, árnyékben narancssárgák a körmeim, szerintem gyönyörű. Ennél általában gyorsabban száradnak meg rajtam a lakkok, sikerült szépen belenyúlnom első használatkor. A tartóssága átlagos.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

exhocmomento

2018. augusztus 12.

030 árnyalatot vásároltam meg. (Itt a képen is ez a szín van. :)) Az első használat után realizáltam, hogy ez tulajdonképpen inkább fedőlakk. Úgyhogy ehhez a rózsaszín-sárga irizáló lakkhoz később a dm-ben választottam még egy babakéket (Trend it up - soft matte - 008) és a továbbiakban erre a kék alapra használtam/használom fedőlakként. Szerelmes vagyoook ebbe a kombóba, hihetetlen egyedi, gyönyörű és real holo flash. Nem tudom elmagyarázni, látni kell, egyszerűen a "holo" szóról nekem pont ez a halványkék irizáló árnyalat ugrik be.
Rózsaszínre kenve gyöngyházfényű rózsaszínt, feketére kenve egy rózsaszínfényű lilát, aranyszínre kenve rosegold árnyalatot ad.
Az ígéretet beváltva a kefe széles, kényelmesen és szép egyenletesen terít. Tartósságát tekintve szerintem átlagos, de ezért az árért pont megfelelő.

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

KittyLady

2018. augusztus 7.

Kék szinben vettem meg, tartós viszont két rétegben kenem fel mert egynél átlátszik. Szerintem ez nem holo inkább gyöngyház fényű.

KittyLady
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

ppetra000000

2018. július 28.

Én rózsaszín körölakkra kenem rá, gyönyörű!
Gyorsan szárad,és rendkívül tartós.

ppetra000000
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 28.

Én rózsaszín körölakkra kenem rá, gyönyörű!
Gyorsan szárad,és rendkívül tartós.

Csillagporocska

2018. július 15.

Nekem semmit nem mondott a 'holo' amikor megvettem, csak az tetszett meg, hogy szépen fénylik, csillog, tehát elég fancy.
Egy kék árnyalat van meg, én tettem alá egy világoskék lakkot, és arra kentem ezt. Valóban nagyon szép, fénylik, tartós, extra, gyorsan szárad.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Banama30

2018. július 15.

Nagyon elégedett vagyok vele. Szép lilás árnyalata van, tartós, viszonylag gyorsan is szárad. Két dolgot nem kedvelek benne. Egyik, hogy ez még véletlenül sem holo. Nem tudok pontosan rájönni hogy mi, de az biztos nem. Esetleg duocrome, unicorn skin vagy gyöngyházfényű? A másik pedig, hogy 3 réteg kell belőle.
Összességében elégedett vagyok vele és újravenném. :)

Banama30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Összességében elégedett vagyok vele és újravenném. :)

schnau.adelle

2018. július 5.

Imádom, nagyon szép fénye van. Viszonylag gyorsan megszárad, és tartós.

schnau.adelle
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Imádom, nagyon szép fénye van. Viszonylag gyorsan megszárad, és tartós.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Algae Extract, Mannitol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Színezék. Piros.