KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Intenzív színű, vízálló szemhéjtus.

• nem kenődik és vízálló
  • intenzív színű
  • intenzív fedőképességű
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

draculina

2017. október 20.

A színe szép, de nem lehet homogénen felkenni, szinte mindig foltos lesz. Csípi a szememet és kicsit húzódik.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

kissveraa

2017. október 20.

Nem is tudom hogyan öntsem szavakba ezt az élményt... A DM-ben találtam 600Ft-ra leárazva, a hülyének is megéri gondoltam. Hát nem  Kipróbáltam a kezemen, tetszett hogy száradás után nem kenődik, óóó mondom jó lesz ez.
Ma vidáman be is vonultam benne dolgozni. Délutáni meetingemen egyszercsak érzem hogy nem tudok pislogni, mert felragad a szemhéjam. Na kérem a tus elfolyt, és olyan állaga volt mint a technocolnak száradás után. Elképesztő kínok között tudtam csak a női mosdóban levakarni. Az hagyján hogyha hazamegyek kidobom, de még az is játszik hogy előtte rituálisan elégetem hogy nehogy a gonosz szelle megtámadjon bármi mást a lakásban. Mínusz 5 csillag.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

xndpt

2017. október 19.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a tussal. A vékony ecsettel könnyen és szépen lehet dolgozni, ami azért jó hír, mert gyorsan szárad a felvitt festék és nehéz eltávolítani, ezért ügyesnek kell lenni. :)

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

lumena

2017. szeptember 27.

Mérges lennék,ha teljes árat fizettem volna érte,féláron viszont megérte. Lehet hibás darabot fogtam ki, de a festéke kicsit sűrűbb az átlagnál,ugyanakkor az ecset nem vesz fel eleget és nem lehet vele elég pontos, erőteljes vonalat húzni. Gyorsan szárad ezért a javítgatás is nehézkes. A tartóssága elmegy. Emellett kicsit mintha össze is húzódna, ahogy elpárolog belőle a nedvesség. Ez egy picit kényelmetlen. Fogok még vele kísérletezni, ki fogom próbálni úgy is, hogy sötét szemceruzával rajzolt alapra viszem fel. Talán így jobban együttműködik majd. A színei gyönyörűek,ezüstös fekete és padlizsánlila, fémes fénnyel. Ezen picit meglepődtem, mert mattra számítottam.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

spetra

2017. szeptember 25.

Szuper szemhéjtus, barna színben van meg. Extrém tartós, könnyen szàrad, màs színben is befogok szerezni.

spetra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Kremcica

2017. szeptember 25.

Sajnos ugyanúgy jártam mint szzh01. A boltban kiválasztottam a lila színűt (ami egyébként csodás árnyalatú) de mikor itthon felraktam a szememre azonnal elkezdte égetni. Pedig kézfejen kipróbáltam a boltban és nem okozott problémát. Szerencsére a Dm-ben rendesek voltak és szó nélkül visszavették. Sajnálom mert jó kis tus, pigmentált és tetszett a vékony ecsete is. Kézfejen volt próbálva igaz, de ott azért nem volt vízálló (kicsit nyállal és dörzsöléssel le tudtam szedni). Inkább azt mondom tartósabbnak az átlagnál. Teljes áron picit drágállom 3 ml-ért, de most akciósan jó vásár (már ha valaki nem érzékeny mint én).

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

szybylla

2017. szeptember 25.

Két szín áranyalatot vettem meg ezek közül, az egyik a metál padlizsán lila a másik pedig metál méregzöld. Ahogy a leírás is állítja teljes mértékben vízállóak, nagyon könnyen lehet vele dolgozni a vékony ecsetének köszönhetően és viszonylag gyorsan meg is szárad. Száradás után elég nehéz leszedni, tényleg nem mosható le vízzel és dörzsöléssel se jön le csak úgy. Nálam 5* mert nagyon olcsón jutottam hozzá, és nagyon jó minőségű. A színei csodaszépek, száradás után metálos fénye van, és nagyon szépen látható hogy lila és zöld színekről van szó.

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Wiwiien

2017. szeptember 22.

Nekem a 020-ad barnás árnyalata van meg. Hihetetlenül tartós, próbaként hozzáértem, picit megdörzsöltem és meg sem moccant. :) nagyon szuper :)
Annyit megjegyeznék azért, hogy bár nem volt ráírva semmi ezzel kapcsolatban, de fényesre szárad, amit személy szerint nem nagyon szerettem idáig. Majd meglátjuk, hogy barátkozom meg ezzel a dologgal. :) Talán a különlegesebb színe miatt megpróbálok nem problémázni ezen.
Amúgy ha továbbiakban is ilyen jól beválik, muszáj lesz beszereznem belőle a többi színt is.

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

szzh01

2017. szeptember 22.

A padlizsánlila árnyalatot vettem meg nagy boldogan, mivel régóta vadászom erre a színre, kevesen gyártják - eleve a színes tus is nehezebben beszerezhető műfaj, legalább is ha ebben az árfekvésben nézelődünk.
Sajnos pár nap múlva vissza kellett vinnem a dm-be (szerencsére készségesen visszavették, miután elmondtam a problémámat), mert iszonyúan irritálta a szememet, teljesen bedurrant tőle, kivörösödött, könnyezett, bedagadt. Jártam már így lila spirállal is régebben, egy eladó mondta, hogy a lila szín nagyon necces, mert olyan festékanyagot tartalmaz, amire sokan allergiásak lehetnek. Pech, mert nagyon szeretem s ez áll legjobban a zöldes szememhez. :-(
Mivel már más márkák liláira is lett allergiás reakcióm, így nem róhatom fel ezt a termék hibájának, a csillagok adásánál ezt figyelmen kívül hagyom.

Egyébként azon a 2 alkalmon, amikor rajtam volt, tartósnak bizonyult, nem kenődött. Valóban túl vékony az ecsete, ami egyrészt jó, mert pontos, másrészt nagyon sokszor kell bemártani, főleg ha nem extra keskeny vonalat szeretnénk, így macerás egy kicsit. A szín sajnos száradás után kicsit besötétedik, veszít intenzitásából.
Nem drága ugyan, de cserébe elég kis mennyiség is van benne, biztosan nem tartana sokáig, ha napi szinten használnám.

szzh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

canyon

2017. szeptember 22.

A szürke és a barnás árnyalat van meg. Szívesen használom őket, egész nap tartósak, nem kenődnek el. A szürke elég sötét nekem, de ez nyilván nem a termék hibája. Könnyű vonalat húzni vele és korrigálni is lehet. Remélem nem szárad be hamar a tégelybe, jár az 5* :)

canyon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Biotin

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.