KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Intenzív színű, vízálló szemhéjtus.

• nem kenődik és vízálló
  • intenzív színű
  • intenzív fedőképességű
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

400 Ft Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus
Ár: 400 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kristinakroes

2018. július 1.

Az első Trend it up termékem és lehet az utolsó is. Vígasztal, hogy csak 200 ft-ot adtam ki érte. Borzalmas termék, tényleg felragasztja a szemhéjet, pedig nekem egyáltalán nincs fedett szemhéjam, olyan nyílt a szemem, mint egy Barbie babának. Sajnos ennyiben ki is merül a hasonlóság köztünk :D Szóval ennek ellenére is képes összeragasztani a szemem, az istennek nem jön le mikor szeretném lemosni és kényelmetlen a viselete. 1-2 óra szenvedés után lakapartam magamról és kidobtam. Pedig a színe (a lilának) gyönyürű volt. Sajnálom, hogy nem lettünk jóba vele- Lehet, hogy a márkával se fogok emiatt.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Diana2

2018. május 10.

Egyszerre szeretem is meg nem is.
Szép,vékony ecsete van,amivel nagyon jól lehet dolgozni.Egész nap fent marad,és még dörgzsölésre sem kopik le.
Ám amikor le akarnám szedni még akkor sem jön le.
Összeáll kis csomóba,ami lemosáskor csak jobbra-balra kenődik,de lejönni nem akar.Vízálló az igaz,de hogy még az apolaros oldószerek se vigyék le...
Ha könnyebb lenne lemosni,akkor 5* lenne.

Diana2
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

Egyszerre szeretem is meg nem is.
Ám amikor le akarnám szedni még akkor sem jön le.
Ha könnyebb lenne lemosni,akkor 5* lenne.

Wiwiien

2018. április 29.

UPDATE: Nekem is felragad tőle a szemhéjam..... Azóta sem használtam, szerintem megszabadulok tőlük. Sajnos a lilát is megvettem már azóta a kezdeti lelkesedés miatt... kár volt.

Nekem a 020-ad barnás árnyalata van meg. Hihetetlenül tartós, próbaként hozzáértem, picit megdörzsöltem és meg sem moccant. :) nagyon szuper :)
Annyit megjegyeznék azért, hogy bár nem volt ráírva semmi ezzel kapcsolatban, de fényesre szárad, amit személy szerint nem nagyon szerettem idáig. Majd meglátjuk, hogy barátkozom meg ezzel a dologgal. :) Talán a különlegesebb színe miatt megpróbálok nem problémázni ezen.
Amúgy ha továbbiakban is ilyen jól beválik, muszáj lesz beszereznem belőle a többi színt is.

Wiwiien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 29.

KezdoManias

2018. április 25.

2018. március 10. Sajnos mégiscsak le kell vonnom, pedig olyan jó árban van, és olyan szépen csillog mind a barna, mind a lila árnyalat, ami a táskamban lapul... viszont sajnos nagyon csípi a szemem, amikor véletlenül belekerül a szemem sarkába a festék. Mert ezzel az ecsettel/állaggal valahogy belekerül... persze az akciós ár/érték arány még mindig jó.

2017. nivvember 15. Pozitív csalódás akciósan 600 Ft-ért. Sajnos nem vagyok egy tusmágus, ráadàsul fedett szemhéjjal nem is állnak a vastag vonalak jól. Ennek a termémnek viszont nagyon vékony ecsete van, amivel még én is boldogultam. Amikor véletlenül belekentem a szemembe, persze csípett, egyébként viszont nem futott fel a ráncokba, ami könnYűvé tette a használatot.
Csak fél napokon hasznaltam eddig - picit megtört, de nem látványosan. Olajos micellás lemosóval viszonylag kevés macerával nálam lejött teljesen.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

cyrrusz

2018. április 6.

A barnáját vettem akciósan. Sajnos nem tartós, 1 óra múlva szétkenődik!

cyrrusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 6.

A barnáját vettem akciósan. Sajnos nem tartós, 1 óra múlva szétkenődik!

Berberis

2018. március 18.

Én is akciósan, pár száz forintért szereztem be, nem bírtam otthagyni. Pedig nem használok tust, mert a fedett, aszimmetrikus szemhéjammal úgy érzem, nagyon macerás olyanra megcsinálni, hogy jól álljon, inkább egy sötét szemhéjpúderrel erősítem meg a szempillavonalamat. De gondoltam, ennyiért kísérletezgetni jó lesz. Első használat előtt azért utánanéztem. Láttam az "összeragasztja a szemhéjat" dolgot, gondoltam hmm, hát ez elég furán hangzik. Aztán felraktam, egész könnyű volt vele tusvonalat húzni, szép volt a színe is, bár nem olyan túl pigmentált, többször át kellett menni a vonalon (040-es barnás/bordós árnyalat). Elkezdtem tenni-venni a lakásban és kb. 10 perc múlva pislogásnál érzem, hogy valami fura, felkiáltottam, de csak úgy gondolatban, hogy "basszus ez tényleg ragad"! Annyira, hogy 3 percig bírtam és szaladtam lemosni. Mondjuk a történethez hozzátartozik, hogy nem tettem alá semmit, lehet, ha szemhéjpúder és rendes alap van a szemhéjon, akkor ez nem érződik, ha lesz türelmem, kipróbálom úgy is, de ez így egyenlőre nekem nagyon nem jön be.

Berberis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

fantzi

2018. március 15.

A 020-as és a 040-es is megvan. Extra bénán bánok a tusokkal, az ecsetessel különösen, de ezekkel valahogy mégis sikerült elfogadható finisht varázsolni. Jól bírták a gyűrődést (bár én a vízállóságot nem teszteltem), engem nem is irritáltak, de nem is vagyok ilyesmire hajlamos. Szóval tőlem 5*, sajnálom, hogy sokaknak nem jött be, mert gyönyörű színek.

fantzi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

anonimusgirl96

2018. február 25.

Akciósan vettem 299 ft-ért. A krémmánia megjegyzéseit csak később olvastam el itthon, kicsit meg is ijedtem, hogy lehet nem lesz egy csodaszer, de legalább olcsón jutottam hozzá.
Vasárnap felkentem tesztelésre, és nagyon meg vagyok vele elégedve! A barna színűt választottam, már egyébként is régóta szerettem volna kipróbálni barna szemhéjtust fekete helyett. Az eredmény nekem nagyon tetszik, gyönyörű aranybarnás színű a festék, nem kenődött el, nem ragadt, nem "ragasztja össze a szemem." :)
Az este közeledtével kicsit aggódtam, hogy na majd a lemosás bajos lesz, mivel sokan írták azt, hogy nehezen jött le. Nem vagyok hozzászokva a vízálló tusokhoz, de meglepően könnyű volt leszedni. Kicsit erősebben kell dörzsölni valóban, mint a nem vízálló szemhéjtusok esetében, de még így is azt mondhatom, hogy nagyon egyszerűen sikerült eltávolítanom.
Biztos, hogy újra fogom venni, nekem nagyon bevált!

anonimusgirl96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Biztos, hogy újra fogom venni, nekem nagyon bevált!

rebus

2018. február 16.

akciósan vettem. a színe meseszép, könnyű felvinni, nem kenődik, egész nap tart - épp ezért lemosni szinte lehetetlen, ill. 'összeragasztja' a szemhéjam, estére már szinte fáj a pislogás. emiatt a két utolsó tulajdonsága miatt ritkán használom.

rebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Kremcica

2018. február 15.

Sajnos ugyanúgy jártam mint szzh01. A boltban kiválasztottam a lila színűt (ami egyébként csodás árnyalatú) de mikor itthon felraktam a szememre azonnal elkezdte égetni. Pedig kézfejen kipróbáltam a boltban és nem okozott problémát. Szerencsére a Dm-ben rendesek voltak és szó nélkül visszavették. Sajnálom mert jó kis tus, pigmentált és tetszett a vékony ecsete is. Kézfejen volt próbálva igaz, de ott azért nem volt vízálló (kicsit nyállal és dörzsöléssel le tudtam szedni). Inkább azt mondom tartósabbnak az átlagnál.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Biotin

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.