KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Intenzív színű, vízálló szemhéjtus.

• nem kenődik és vízálló
  • intenzív színű
  • intenzív fedőképességű
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

Krémmánia Kedvencek a -től
brethalia

2017. június 13.

Bár a filces tusokat jobban szeretem (mert könnyebben tudok bánni velük :D ), az ezüst és (főleg!) a bordós-lilás szín meggyőzött.
Második próbálkozásra sikerült szép vonalat húznom, ami 12 óra után sem mozdult el, pedig még a szemembe is ment valami, és volt nagy könnyezés is délután. De meg sem moccant, vízálló, tartós. Gyorsan is szárad - javítani nehezebb, de kisebb is az esélye, hogy felvitel után a szemhéjad tetején landol.

Összességében engem meggyőzött, ár-érték arányban pedig pláne azt mondom, hogy megérte. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

pm2013

2017. június 1.

Nagyon tetszettek a színei, így megvettem a zöldet és a bordót is. Tényleg nagyon tartós és borzasztóan gyorsan szárad, így a precíz felvitelhez elkél a biztos és gyakorlott kéz, mert ha véletlenül kiment a vonal, csak lemosóval lehet "korrigálni".
Alapvetően szeretem. Ez is "lesírhatatlanul" vízálló, mint a márka szempillaspiráljai is.
Az egyetlen dolog amin változtatnék, hogy a színek felvíve kissé sötétek, így alig van látható különbség a felvitt zöld és bordó árnyalat között.

pm2013
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

csillu

2017. április 27.

A szürkét már használtam, a sötétzöldet most szereztem be. Nagyon vékony a tusecset, ez nem épp a kedvencem, viszont nagyon precíz vonalat lehet húzni. Szerintem nem vesz fel elég festéket, egy szemet nem tudtam egy bemártással kifesteni. Vissza kellett térni és korrigálni a vonalat. Kicsit munkás így felvinni, viszont szép a szín, gyorsan szárad és utána tartós. Bár nem voltam még vele brutál vizezős helyzetben, de pl. zuhanyoztam már úgy, hogy rajtam volt és a párás fürdőszobában sem folyt le. Kétfázisú szemfestéklemosóval szépen le lehet szedni. Nem irritált, jó volt viselni. Nagyon gondolkodom, hogy az összes színt megveszem. Egyelőre szeretem.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Biotin

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.