KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Intenzív színű, vízálló szemhéjtus.

• nem kenődik és vízálló
  • intenzív színű
  • intenzív fedőképességű
  • kontaktlencsét viselők számára is alkalmas

600 Ft Trend It Up Intense Color Vízálló Szemhéjtus
Ár: 600 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: 1x hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hajnacinci

2017. december 1.

Megvettem a barnát és a lila színét, mindkettő a helyén marad, meg se moccan, viszont összeragad, a szemhéjammal. Nagyon kellemetlen, ilyet még nem tapasztaltam. Hiába alapozok alá, festem meg porral, ez bizony minden egyes pislogásnál tapad, ragad, mintha csak ragasztót kevertek volna bele. Az ilyen ócskaságokat korrektebb helyeken kivonják a forgalomból és nem kiárulják!

Hajnacinci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

feketefanni

2017. november 21.

Nekem a sötétlilás árnyalat van meg, és imádom a színét. Viszont - ilyet még sose tapasztaltam szemhéjtusnál- konkrétan felragad a szemhéjam, már felkenés után kb fél órával. Nagyon kellemetlen. Pedig tartós is, mert ennek ellenére nem mozdul el a helyéről, csak nap végére. Szóval kettős érzés van bennem, szeretném szeretni, de a kellemetlen érzés viselés közben, mindig eltántorít a használatától:(

feketefanni
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Vendy254

2017. november 17.

Leértékelve vettem egy barnás csillogó színt belőle. Nekem eddig csak fekete szemhéj tusom volt de ez egyszerűen szuper. Könnyű felvinni gyorsan szárad így legalább nem kenem el...mert sajnos általába beleszoktam nyúlni :D ez az első víz álló termékem elég szépen letudom viszont mosni bár neki kell fussak kétszer :D Egésznap szépen megmaradt a színe is tetszik hogy kicsit csillogós. A vékon ecsetével meg nagyon könnyű szépen meghúzni a vonalat :)

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

KezdoManias

2017. november 15.

Pozitív csalódás akciósan 600 Ft-ért. Sajnos nem vagyok egy tusmágus, ráadàsul fedett szemhéjjal nem is állnak a vastag vonalak jól. Ennek a termémnek viszont nagyon vékony ecsete van, amivel még én is boldogultam. Amikor véletlenül belekentem a szemembe, persze csípett, egyébként viszont nem futott fel a ráncokba, ami könnYűvé tette a használatot.
Csak fél napokon hasznaltam eddig - picit megtört, de nem látványosan. Olajos micellás lemosóval viszonylag kevés macerával nálam lejött teljesen.

KezdoManias
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

vvv

2017. november 14.

Szintén akciósan, féláron vettem a kívülről feketének tűnő csomagolású, azonban nekem nagy meglepetést okozó zöld árnyalatot. Szuper, mennyire kiemeli a szemszínemet.
Már nagyon sok fajta tust próbáltam, de ez a legtartósabb. Még az eddig nagy kedvenc Catrice tuson is túltesz.
Az ecset nagyon vékony, ami nekem elsőre gondot okozott a felvitelnél; de miután megszoktam, kifejezetten könnyen kezelhetőnek tűnt már.

Kár, hogy nincs belőle igazi blackest black árnyalat.
Őszintén szólva, mielőtt kifogyott volna, még 2 darabot vettem belőle, és nem bántam meg...:DDD

vvv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

Kár, hogy nincs belőle igazi blackest black árnyalat.

Black Fairy

2017. november 11.

Az ecset kényelmetlen a termék állaga túl híg, csak foltosan tudom felvinni, a szemhéjamon fél órán belül elfolyik, a kézfejemről a szín mintát viszont két napig nem tudtam lemosni, hiába próbáltam...A szememről se jön le, ami fent marad azt csak rengeteg dörzsöléssel lekaparni tudom...lemosásnál egyébként iszonyatosan csíp, és van olyan ismerősöm, akit felvitelnél is - nekem csak az egyik szememet csípte, szóval nem vagyok benne biztos, hogy ez a termék a hibás, lehet eleve irritált volt a szemem...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

draculina

2017. október 20.

A színe szép, de nem lehet homogénen felkenni, szinte mindig foltos lesz. Csípi a szememet és kicsit húzódik.

draculina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

kissveraa

2017. október 20.

Nem is tudom hogyan öntsem szavakba ezt az élményt... A DM-ben találtam 600Ft-ra leárazva, a hülyének is megéri gondoltam. Hát nem  Kipróbáltam a kezemen, tetszett hogy száradás után nem kenődik, óóó mondom jó lesz ez.
Ma vidáman be is vonultam benne dolgozni. Délutáni meetingemen egyszercsak érzem hogy nem tudok pislogni, mert felragad a szemhéjam. Na kérem a tus elfolyt, és olyan állaga volt mint a technocolnak száradás után. Elképesztő kínok között tudtam csak a női mosdóban levakarni. Az hagyján hogyha hazamegyek kidobom, de még az is játszik hogy előtte rituálisan elégetem hogy nehogy a gonosz szelle megtámadjon bármi mást a lakásban. Mínusz 5 csillag.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

xndpt

2017. október 19.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a tussal. A vékony ecsettel könnyen és szépen lehet dolgozni, ami azért jó hír, mert gyorsan szárad a felvitt festék és nehéz eltávolítani, ezért ügyesnek kell lenni. :)

xndpt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

lumena

2017. szeptember 27.

Mérges lennék,ha teljes árat fizettem volna érte,féláron viszont megérte. Lehet hibás darabot fogtam ki, de a festéke kicsit sűrűbb az átlagnál,ugyanakkor az ecset nem vesz fel eleget és nem lehet vele elég pontos, erőteljes vonalat húzni. Gyorsan szárad ezért a javítgatás is nehézkes. A tartóssága elmegy. Emellett kicsit mintha össze is húzódna, ahogy elpárolog belőle a nedvesség. Ez egy picit kényelmetlen. Fogok még vele kísérletezni, ki fogom próbálni úgy is, hogy sötét szemceruzával rajzolt alapra viszem fel. Talán így jobban együttműködik majd. A színei gyönyörűek,ezüstös fekete és padlizsánlila, fémes fénnyel. Ezen picit meglepődtem, mert mattra számítottam.

lumena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Biotin

PVP 0 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.