KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, táplálja és puhává teszi az ajkakat.

5 változatban kapható

csillu

2018. július 16.

A piros színűt vettem meg. A csomagolása nagyon igényes, jópofa, szinte étvágygerjesztő. Az ajakradír maga nem az évszázad legjobb cucca, de abszolút használható. Inkább mondanám zselének, teleszórva cukorszemcsékkel. Ennek következtében a radírozó hatása nem a legintenzívebb, viszont utána kellemesen hidratáltak lesznek az ajkak és jó érzés használni. Nagyon édes, minden szempontból. Jópofaságnak abszolút megfelelő, de ha valaki intenzív ajakradírt keres, akkor arra a célra nem ez a legjobb.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.