Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: buzavirag, Módosítva: 2018. július 9.

Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket, táplálja és puhává teszi az ajkakat.

5 változatban kapható

AnnaR

2019. február 22.

Leárazva vettem 400 ft-ért. Kipróbáltam és nagyon tetszett, tényleg sokat segít. Viszont teljes áron nem vettem volna meg, annyit nem ér... Viszont a szemcsék megfelelő méretűek, végre egy radír, ami nem tépi fel az ajkaim. Nekem is a piros van meg, a csomagolása tetszik, a termék állaga is jó, a mennyiségével ezért az árért pedig meg vagyok elégedve

AnnaR
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

lenochka

2019. február 4.

Nekem a piros tetszett meg külsőre a leginkább, nagyon kis cuki a tégelye, picike, mindössze 4 ml van benne. Nekem egy picit túl finom szemcséjű, úgy érzem, hogy nem mindig elég, de alapvetően nem rossz, szeretem használni.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

dorottya96

2019. január 13.

Klasszisokkal jobb mint a lush hasonló terméke. Finomak a szemcsék benne és kellőképpen radíroz. Az állaga is nagyon jó.

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Timi2424

2018. szeptember 7.

Számomra teljesen megfelelően radíroz, a színe igazából mindegy, az illata isteni gyümölcsös, és pici elég belőle. Finom puhák lettek az ajkaim. Ennyi pénzért határozottan megérte és ha kifogy az üvegcse, utazós arckrémtartó lesz belőle. :D

Timi2424
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

csillu

2018. július 16.

A piros színűt vettem meg. A csomagolása nagyon igényes, jópofa, szinte étvágygerjesztő. Az ajakradír maga nem az évszázad legjobb cucca, de abszolút használható. Inkább mondanám zselének, teleszórva cukorszemcsékkel. Ennek következtében a radírozó hatása nem a legintenzívebb, viszont utána kellemesen hidratáltak lesznek az ajkak és jó érzés használni. Nagyon édes, minden szempontból. Jópofaságnak abszolút megfelelő, de ha valaki intenzív ajakradírt keres, akkor arra a célra nem ez a legjobb.

csillu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 16.