KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Matt ajakpúder a selymes ajkakért és lágy színekért. Különleges ombré hatást érhetünk el, ha az ajakpúdert a szivacsapplikátor segítségével az ajkak közepétől a külső ajakkontúrig haladva visszük fel.

• avokádóolaj (A-,D- és E-vitaminban, valamint esszenciális zsírsavakban gazdag)
  • ápoló hatású
  • selymes végeredmény

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Diaaa

2018. április 4.

Nem szárít, maximálisan tartós...de elég nehéz felvinni, legutóbb átlátszó szájfényt kentem rá, na úgy nagyon szép lett...és levakarhatatlan :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

smilli

2018. március 23.

Akciósan jutottam hozzá egy szép korallos árnyalathoz. Viszont felvinni bonyolult, az összes hibát kiemeli az ajkamon, és kB 2 percig tart. És a színe se valami intenzív. Nem tudom ajánlani.

smilli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

kiru07

2018. március 19.

Nagyon szép színe van és szeretem viselni mert kellemes a szájon de szörnyen kopik és csak azt veszem észre ,hogy olyan mint ha csak kontúr lenne a számon. Macerás egy hosszabb kiruccanáshoz viselni.

kiru07
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

eszteredit

2018. március 14.

Akciósan jutottam hozzá, nagyon megtetszett a színe. Egy kis trükkel jól használható szerintem. Egy hidratálós rúzsra szépen rá kell ütögetni és elég jó lesz a végeredmény, próbáljátok ki így használni :)

eszteredit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

ZoeAZs

2018. február 21.

Na ez az a termék, aminek nem sok értelmét látom. Ajándékba kaptam egy elég sötét árnyalatot. Ha egy másik rúzshoz használnám ombrésíteni, akkor tuti, hogy egy világosabb árnyalattal lenne értelme keverni. Viszont az ombre így néz ki: kívül sötét, belül a világos árnyalat. Fordított esetben egy épp már nem szomjas vámpírra emlékeztetnék...
Ezzel pedig maximum az ajkak belső felén lehet igényesen dolgozni. Kontúrja nincs, pontosságot sem tudod szabályozni.
Hát próbálkozok még, de nem sokáig :/

ZoeAZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Hát próbálkozok még, de nem sokáig :/

selmeczireka

2018. február 11.

Pénzkidobás. Fél áron vettem meg, de még így is annak tartom. Képtelenség kinyerni a kupakból a port, hosszú percek alatt sikerült egy nagyon keveset, de ajakra használhatatlan. Számomra. Azért kap két csillagot, mert annyira bepöccentem a használat során, hogy lesz ami lesz alapon, ha már megvettem azért is elhasználom címen a szemhéjamra ütögettem fel, ott elment. De többször ott sem próbálkozom vele, nem terül szépen, foltos, nyilván mert nem oda fejlesztették ki. Nah de akkor mégis hova???? Tipikus "nem értem" termék.

selmeczireka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Kokapu

2017. november 18.

Szeretem a Trend it Up termékeket, de ez szimpla pénzkidobás volt, még szerencse, hogy féláron vettem. Szinte lehetetlen kinyerni a terméket a kupakból, ha pedig nagy nehézségek árán mégis sikerül, akkor morzsákban összeáll a számon. Kuka

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

LillaH

2017. november 15.

Nekem nagyon nem jött be sajnos.. az ötlet jó, de használhatatlan. Nehéz felvinni, ahol picit nedvesebb az ember ajka nem is látszik, ahol szárazabb ott kiemeli a száraz részeket, ráadásul csúnyán kopik és szárít. Viszont olcsó.

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

rocknrose

2017. október 29.

750 forintért vásároltam meg a 050-es, lilás-bordós árnyalatot. A megvétel napjának estéjén egy pókerpartin teszteltem és igencsak szépen teljesített. Ennyi pénzért bőven elég amit tud, bár a felvitelére rá kell érezni. Egyetlen hátránya számomra, hogy szárítja az ajkaimat (ajakápoló ellenére is).

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

rekkso

2017. október 23.

A 020-as árnyalat van meg. A színe nagyon szép, de sajnos a jó tulajdonságai itt ki is merültek. Egyáltalán nem tartós, és a felvitele is annyira macerás: nem lehet vele precízen dolgozni és könnyen foltos lesz. Nekem még az ajkaimat is szárítja :(

rekkso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.