KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Matt ajakpúder a selymes ajkakért és lágy színekért. Különleges ombré hatást érhetünk el, ha az ajakpúdert a szivacsapplikátor segítségével az ajkak közepétől a külső ajakkontúrig haladva visszük fel.

• avokádóolaj (A-,D- és E-vitaminban, valamint esszenciális zsírsavakban gazdag)
  • ápoló hatású
  • selymes végeredmény

600 Ft Trend It Up Matt ajakpúder 030
Ár: 600 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost

Kokapu

2017. november 18.

Szeretem a Trend it Up termékeket, de ez szimpla pénzkidobás volt, még szerencse, hogy féláron vettem. Szinte lehetetlen kinyerni a terméket a kupakból, ha pedig nagy nehézségek árán mégis sikerül, akkor morzsákban összeáll a számon. Kuka

Kokapu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 18.

LillaH

2017. november 15.

Nekem nagyon nem jött be sajnos.. az ötlet jó, de használhatatlan. Nehéz felvinni, ahol picit nedvesebb az ember ajka nem is látszik, ahol szárazabb ott kiemeli a száraz részeket, ráadásul csúnyán kopik és szárít. Viszont olcsó.

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

rocknrose

2017. október 29.

750 forintért vásároltam meg a 050-es, lilás-bordós árnyalatot. A megvétel napjának estéjén egy pókerpartin teszteltem és igencsak szépen teljesített. Ennyi pénzért bőven elég amit tud, bár a felvitelére rá kell érezni. Egyetlen hátránya számomra, hogy szárítja az ajkaimat (ajakápoló ellenére is).

rocknrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

rekkso

2017. október 23.

A 020-as árnyalat van meg. A színe nagyon szép, de sajnos a jó tulajdonságai itt ki is merültek. Egyáltalán nem tartós, és a felvitele is annyira macerás: nem lehet vele precízen dolgozni és könnyen foltos lesz. Nekem még az ajkaimat is szárítja :(

rekkso
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

domcsismiracle

2017. október 15.

040-es árnyalat van meg. Tényleg nagyon nehéz szépen felvinni, főleg az élek miatt, mindenképpen kell hozzá egy megegyező színű ajakceruza. Szép matt egyébként, jól fent marad, de egy idő után az ajkak belseje elkezd kopni, de javítható. Nekem szárítja az ajkaim, de majd kitalálom, mi okozhatja.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

fdorottya

2017. október 13.

750 forintért gondoltam kipróbálom. Legvilágosabb színt választottam. Nekem tetszik. Szép színt ad az ajkaknak. Tartós. Nem kenődik :)! Újravevős.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Diaaa

2017. október 11.

Nem szárít, maximálisan tartós...de elég nehéz felvinni :/

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 11.

Nem szárít, maximálisan tartós...de elég nehéz felvinni :/

kalmaniki

2017. július 30.

Nagyon kíváncsi voltam erre az újdonságra, így be is szereztem belőle a 020-as árnyalatot. Egy mályvás, nude árnyalat, szerintem mindenkinek jól állhat. A szivaccsal elég nehéz dolgozni, mert nagy, de gyakorlással belejön az ember lánya a felvitelbe. A por nagyon könnyű viselet, nem is lehet érezni az ajkakon. Az én számat nem szárítja, bár mindig használok alá ajakápolót. Szerintem szuper kis termék lett.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Zsokaa

2017. július 13.

Update: testvéremnek adtam, és ő is így vélekedik róla. Már-már a használhatatlan kategóriába esik. Így két csillag.

Update: Nem és nem... hiába próbálgatom, nem tudok igazán szép eredményt elérni vele. Levonok egy csillagot, ezt az ajakpúdert pedig szépen tovább adom.

Tesztert próbáltam a kezemen, de nem mertem megvenni. Egy sötétlilát néztem ki. Nem lehetett egységesen felvinni, de maga a szín tetszett. Délután többszöri kézmosást követően is látszott még a kezemen. Még kíváncsibb lettem, hogy szájon mégis milyen lehet.
Pár nappal később megvettem, de inkább csalódott vagyok. Rohanós reggelekre egyáltalán nem alkalmas. Sokat kell vacakolni vele, hogy már amennyire lehet egységes legyen, ne keletkezzenek kis csomók és az ajkunk kontúrja is szép legyen.
Világosabb színeknél ez biztos nem ilyen feltűnő, illetve szájceruza használata mellett szebb ajkakat kapunk. Az evést nem bírja, pár falatnál már megkopik.
Nekem sajnos ez nem jött be, de négy csillagot azért kap tőlem.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

Nekem sajnos ez nem jött be, de négy csillagot azért kap tőlem.

Pityirpatyang

2017. június 5.

Hirtelen fellángolásból vettem meg a képen látható, erős pink színt. Mivel nagyon vastag szám van így a felvitel nem okozott egyáltalán gondot, kényelmesebb volt, mint egy rendes rúzst felvinni. Az ajkam puha lett tőle, kellemes viselni, nem maszatolódik el. Ha több szín lenne, tuti még több árnyalatra beruháznék. :) Egyedüli negatívum, hogy nekem kicsit foltosan kopik.

Pityirpatyang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.