KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kiszerelés:   0,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Matt ajakpúder a selymes ajkakért és lágy színekért. Különleges ombré hatást érhetünk el, ha az ajakpúdert a szivacsapplikátor segítségével az ajkak közepétől a külső ajakkontúrig haladva visszük fel.

• avokádóolaj (A-,D- és E-vitaminban, valamint esszenciális zsírsavakban gazdag)
  • ápoló hatású
  • selymes végeredmény

Krémmánia Kedvencek a -től
Pityirpatyang

2017. június 5.

Hirtelen fellángolásból vettem meg a képen látható, erős pink színt. Mivel nagyon vastag szám van így a felvitel nem okozott egyáltalán gondot, kényelmesebb volt, mint egy rendes rúzst felvinni. Az ajkam puha lett tőle, kellemes viselni, nem maszatolódik el. Ha több szín lenne, tuti még több árnyalatra beruháznék. :) Egyedüli negatívum, hogy nekem kicsit foltosan kopik.

Pityirpatyang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Zsokaa

2017. május 31.

Nem és nem... hiába próbálgatom, nem tudok igazán szép eredményt elérni vele. Levonok egy csillagot, ezt az ajakpúdert pedig szépen tovább adom.

Tesztert próbáltam a kezemen, de nem mertem megvenni. Egy sötétlilát néztem ki. Nem lehetett egységesen felvinni, de maga a szín tetszett. Délután többszöri kézmosást követően is látszott még a kezemen. Még kíváncsibb lettem, hogy szájon mégis milyen lehet.
Pár nappal később megvettem, de inkább csalódott vagyok. Rohanós reggelekre egyáltalán nem alkalmas. Sokat kell vacakolni vele, hogy már amennyire lehet egységes legyen, ne keletkezzenek kis csomók és a szánk kontúrja is szép legyen.
Világosabb színeknél ez biztos nem ilyen feltűnő, illetve szájceruza használata mellett szebb ajkakat kapunk. Az evést nem bírja, pár falatnál már megkopik.
Nekem sajnos ez nem jött be, de négy csillagot azért kap tőlem.

Zsokaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

Nekem sajnos ez nem jött be, de négy csillagot azért kap tőlem.

r3gina

2017. május 23.

Meglepő, hogy milyen jó áron képes képviselni azt a minőséget, amit drágább matt hatású rúzsok ígérnek. Nagyon pozitívan csalódtam benne. Aggódtam, hogy túlzottan szárítja majd az ajkaimat, de semmi problémát nem okozott, pedig ma két hete, hogy használom. A színek jó lenne ha kicsit szélesebb skálában is a rendelkezésünkre állnának, de számomra nem okozott mondjuk problémát,hiszen pont egy nude-szerűt kerestem magamnak. A pontosság nem tartozik az érdemei közé, de egy kis ügyeskedéssel már ott sincs Csak ajánlani tudom. Koronája is lehet egy remek sminknek (akár órákon át is változatlanul). Az pedig, hogy hogyan működik, és, hogy hol van a rúzs maga, vicces, de sokáig elgondolkodtatott. :D

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

tara95

2017. április 29.

Gyönyörű és matt és tartós és nem szárít és odavagyok érte. Könnyű eldolgozni, észre sem veszem...nagyon kevés de biztos, hogy ma megveszem, meggyőzött a teszter az undok biztonsági őr ellenére is :)

Értelmesebb és kiforrott vélemény. Érdemes hidratált ajkakon használni, vagy zsepivel leitatni az ajakápolót, hogy egy enyhén ragacsos felület legyen amibe bele tud jobban tapadni. Natúran is szép, de így tényleg nem szárít. A tartóssága nagyon jó, evés-ivás jöhet, csókálló. Könnyű felvinni, tekerős. A kupakban van a por amibe belenyomódik a szivacsos applikátor. Hajlamos kicsit többet felvenni, de könnyű korrigálni. Nekem a 020-as van meg, ez egy mályvás-rózsás tényleg my lips but better árnyalat, látványosan de nem túlzóan emel az összképen. Szerintem még be fogok szerezni belőle.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.