KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   7 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Sminkek szájra
Bőrtípus:   Normál

Matt ajakgél minden fényes ajakrúzshoz. Ajakrúzs alatt szemi-matt hatásról, ajakrúzs fölött pedig matt hatásról gondoskodik.

• Fényes ajakrúzsra felvíve, matt végeredményről gondoskodik
  • Púderes, matt hatás

vadvirag919

2017. október 3.

Eredeti funkcióját tekintve a termék használhatatlan... Viszont olcsó és sok. Bármily meglepő (az INICI-t elnézve, konstatálva, megvéve, majd tényleg jól meglepődve h ez az amit benne írtak!) ez tömény szilikon. És mint ilyen, ugye, nem ragad, következésképpen elméletileg sem lenne alkalmas rúzs alapnak, de hát vegyük meg mert mi van ha mégis?! Női logika. Na mindegy.
A cucc egy csúszós réteget képez, még a matt rúzsokat is képes kissé folyóssá tenni (igaz folyékony matt rúzs alá nem próbáltam, de nem hiszem h azzal működne, pláne h azoknak nincs is szüksége alapozóra).
Egyedül kidörzsölődés ellen tudom elképzelni, hogy beválik, pl. egy új cipő esetében. Én legalábbis erre fogom elhasználni. Akinek nincs ilyen gondja az meg ne dobjon ki rá egy ezrest inkább....
A két csillag azért jár, mert végülis jó kis folyékony szilikon ez, csak nem rúzsok alá.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

blani

2017. október 1.

Szerintem borzalmas. Semmit nem csinál a rúzzsal mattitás szempontjából, inkább csak kicsit folyósabbá teszi, csúszós érzést keltve. Így a rúzs nem fixálódik, hanem még inkább elkenhető lesz.

blani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

kingusj

2017. szeptember 5.

Használom egy ideje, leginkább matt folyékony dupe rúzsokra, mert szokásuk baromira ragadni, de ez a kis termék csodákat tesz. Nem vesz el színt a rúzsokból, nem tesz semmi kárt bennük. Talán a hibája annyi, hogy nehéz felvinni a kis műanyag aplikátor résszel, mert túl sok terméket visz fel vele az ember, úgyhogy egy ecsettel, vagy az ujjammal szoktam megoldani a felvitelt. Krémrúzsokkal annyira nem szeret együtt dolgozni, őket már néha leszedi, illetve csomósodik, ennek ellenére öt csillagos, mert amit ígér, azt betartja, és ár-érték arányban a legjobb. Újra vevős!

kingusj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.