KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, csillámló ajakrúzs változó kaméleon-pigmentekkel a metál hatásért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

MoHajnalka

2017. augusztus 5.

Engem elsőre a színe fogott meg. Metálfényű szájfény? Idevele!! - gondoltam magamban, aztán meg is vettem... utcára eddig még fel se kentem. A legrosszabb benne, hogy ragad. DE HIHETETLENÜL! Most lehet erre gondolsz: Miért nem keni fel vékonyabban? - Hát azért, mert akkor is ragad, csak a csodás színéből is veszít.
Amit viszont nem értek, az az aplikátor. Minek kellett ekkorára tervezni? Felesleges és nemhogy nem könnyíti meg a ragadó fény felvitelét, nehezíti is azt...

A 'Trend it up'-nak rengeteg termékét kipróbáltam, és mindegyik 5 csillagot kapott, de ezt a szájfényt sajnos jó indulattal is csak két csillaggal lehet pontozni - azt is csak a színe miatt.

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

tara95

2017. április 29.

Borzalmas. Ez egy hatalmas applikátorú cucc, elsőre elvarázsol a színeivel aztán azzal, hogy folyékony, ragacsos melaszt kensz a szádra...undorító egyszerűen. Ez szájfény de még annak is brutál rossz. Pedig csodás a színe, tényleg de az vegye meg aki szeretne legyet/kaját/pasit fogni mert minden beleragad...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!