KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Trend It Up

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

Magasfényű, csillámló ajakrúzs változó kaméleon-pigmentekkel a metál hatásért.

sophiestic

2017. október 14.

A 020-as(rozsdás narancssárga szín arany pigmentekkel) és 030-as(rózsaszín színváltós pigmentek) árnyalatokat vettem meg. Az aplikátor elsőre elég rémisztő, de abszolút használható és kárpótol az intenzív pigmentáció. Önmagukban is nagyon szépen fednek, de különböző rúzsokra kenve más-más árnyalat érhető el. Ezáltal az ,,egyszerű" rúzsok is felturbózhatóak. Szemhéjra kenve is nagyon szép ,,wet-eye lookot" lehet elérni vele. Féláron vettem 600 forintért, de teljes áron is jó az ár-érték aránya,csak ajánlani tudom :)

sophiestic
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

biusz

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 16.

Megláttam a boltban, hogy kék és még metálos is és ott eldőlt számomra, nekem ez kell. Nagyon kár, hogy szájfény és nem mattra száradó folyékony rúzs, mert amúgy tök meg voltam róla győződve, hogy az lesz, bár nem tudom miből gondoltam. Lényeg a lényeg, sajnálom, hogy ilyen ragadós, mert egyenesen utálom a szájfényeket, de a színe kárpótol, ráadásul az állagáról nem a termék tehet. Biztos be fogom szerezni a lilát is, meg ha lenne zöld akkor tuti azt is, de azt nem láttam. Viszont, ami hatalmas negatívuma az az aplikátor. Én nem tudom kinek jutott eszébe ilyet tervezni, de még alhatott volna egyet erre az ötletére. Nagy is, ügyetlen is, festéket is sokat vesz fel, tökéletesen alkalmatlan a rúzs felvitelére, de ez egy ecsettel orvosolható, csakhát mégis kár érte. Ezért levonok egy pontot. Tartósságáról annyit tudok írni, hogy az ivást még bírja egy darabig, de egyelőre csak suliban volt rajtam. Majd még updatelek, ha erről kicsit többet tudok nyilatkozni.

biusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

lenochka

2017. augusztus 31.

Egyik alkalommal a rég kinézett metálos rúzsok közül lekaptam egyet a dm polcáról. Direkt különleges színt szerettem volna, bár nem voltam biztos benne, hogy jól fog állni. Otthon vettem észre, hogy szájfény és nem matt metálos rúzs, de örültem neki, mert ilyen kombinációm még nem volt. Viszont első látásra láttam, hogy az applikátora rémálom, nem is tudom minek nevezzem, mert ez maga a katasztrófa. óriási, széles, duci, hatalmas, alkalmatlan ajaktermék felvitelre, emellett rengeteg terméket vesz fel, amit alig lehet lehúzni róla, mert nagy az applikátor a szájhoz képest.
Felvitelt nem is tudtam kivitelezni ezzel… szomorú. Maga a termék viszont jó, bár kicsit a ragacsosabb szájfény kategóriába sorolnám, de gyönyörű metálos, jól pigmentált. Tartósnak annyira tartós, mint más átlag szájfények, az evést nem bírja ki, de egy pohár víz nem teszi tönkre. A szín nem az én árnyalatom, viszont nagyon tetszik alapvetően. Akkor ajánlom a megvételét, ha egy kis rúzs ecsetet is hajlandó vagy a táskádba tenni mellé, ebben az esetben szerethető cucc.

lenochka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 31.

MoHajnalka

2017. augusztus 5.

Engem elsőre a színe fogott meg. Metálfényű szájfény? Idevele!! - gondoltam magamban, aztán meg is vettem... utcára eddig még fel se kentem. A legrosszabb benne, hogy ragad. DE HIHETETLENÜL! Most lehet erre gondolsz: Miért nem keni fel vékonyabban? - Hát azért, mert akkor is ragad, csak a csodás színéből is veszít.
Amit viszont nem értek, az az aplikátor. Minek kellett ekkorára tervezni? Felesleges és nemhogy nem könnyíti meg a ragadó fény felvitelét, nehezíti is azt...

A 'Trend it up'-nak rengeteg termékét kipróbáltam, és mindegyik 5 csillagot kapott, de ezt a szájfényt sajnos jó indulattal is csak két csillaggal lehet pontozni - azt is csak a színe miatt.

MoHajnalka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

tara95

2017. április 29.

Borzalmas. Ez egy hatalmas applikátorú cucc, elsőre elvarázsol a színeivel aztán azzal, hogy folyékony, ragacsos melaszt kensz a szádra...undorító egyszerűen. Ez szájfény de még annak is brutál rossz. Pedig csodás a színe, tényleg de az vegye meg aki szeretne legyet/kaját/pasit fogni mert minden beleragad...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!